I Ganesh | SuperSilverHaze | AmnesiaHaze | 600w HPS by ZdravaTrava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Toliko si dao sebe i unio se u ovaj grow da je stvarno zadovoljstvo čitati ovo :)
Stvarno svaka pohvala od mene Travo,odlično to sve izgleda ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
digni malo lampu djeluje mi na fotki da ganeshi nisu bas zadovoljni tolikom blizinom :) mogao si ovo odradit i u 1x1 s lampom od 400 jer ovaj nisi popunio al svejedno lijepo za vidjeti :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Cijenim kritiku jednako kao i pohvalu :) to može uvijek :)
Sad sam mjerio :D :D trebao bi mi 1,2x1,2 :p
Da ti budem iskren, nisam imao neki outdoor ove sezone... zaželio sam se lijepih velikih biljaka, a meni su biljke najljepše kad su prirodne, bez treninga.
Nisam imao neku namjeru popunjavati box i boriti se za gram/watt već laganini, da dođem na ti s boxom, naučim mane i prednosti kako šta i to.
A dal će se taj box popuniti u nekom sljedećem growu hehe, to se ne sikiraj :D
Možda čak napravim neki scrog al otom potom. Al da se zna, draža mi je shema kao u kolege @ozric gdje 4 biljke biljke rastu više manje prirodno i imaju finu cirkulaciju zraka i mjesta za doć do biljke. Znam da nije najbolja iskoristivost prostora al ko može platiti jednostavan grow bez velikog kemijanja. :)
Nadam se da se neće ljutit za fotku.
Slika2815.jpg


Inače, da sažmem iskustvo do sad, boxić nije loš, tj kostur mu nije loš. Planiram s prvim parama nabaviti 6 metra prave diamond folije pa ju prišiti tamo gdje je najpotrebnija, onako negdje po sredini stranice i to će bit bombona. Kao što se vidi po slikama, sad tamo vise nekakvi reflektori i dijelovi drugog boxa, rade svoj posao ali nije to kako treba. Još jedna ideja jest da napravim box unutar boxa tako da objesim reflektivni materijal oko biljki dok su još male, pa kasnije to mičem. Vidjet ćemo.

Hvala vama koji me i dalje pratite, nakon mojih failova, ako ste mi dali drugu šansu, cijenim to.
evo jedan :vutra: još ga nisam koristio :joint2:
tenks
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Kritika i nije kritika ako je shvatiš kao savjet.
To je stvar početnika koji kritiku neznaju cijeniti i neznaju je iskoristiti,pa se dure za gluposti :D
Uglavnom...evo ja te stalno hvalim pa sada može i kritika :p
Ne slažem se sa tobom u vezi treninga,takav lijepi prostor mi je šteta gledati prazan.
Mislim na ovu sliku od Ozrica.
Probala sam ja i bez treninga i nije mi to to.
Mislim da je za cijeli grow potrebno samo malo više truda i da na kraju izvučeš maximalno.
Nije to toliko teško,a veći je gušt kada ti je cijeli prostor ispunjen vrhovima.
Ma sve u svemu,vjerujem ja u tvoje sposobnosti i biti će to sigurno odlično odrađeno ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pratila si moje dnevnike, ti znaš da mi nije teško zatezati, rezuckati maziti i paziti :) i onda znaš da je ovaj grow ovakav jer sam tako namjerio, bukvalno sam želio gledat biljke kakve su prirodno. Sative sam malo trenirao al i to sam trebao pustiti kako je, ustvari još prije sam odvezao SSH-a, a Amnesia je samo jednom topirana. Znam da ću dobiti pristojnu količinu kako god okrenuo. Nazovimo ovo hobi growom, jer upravo to je. Totalno opušteno, bez sikiracije :)
a ovo što kažeš da je veći gušt gledati prostor ispunjen vrhovima... hm :D sad ćeš reć da sam uvijek kontra hehe, al ljepša je jedna prava raketa nego oni patuljičići, meni osobno.
Hvala tamara, može i češće kritika :thumb:
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
8. tjedan Ganeshi
5. tjedan i 3 dana Hazeovi

Uhvatio ih u spavancu :)

Režim je 16/8, 600W je tu i postepeno ide do 12/12.
Temperatura je 18/30, vlaga 40 do 70% min/max cijelog tjedna
Ph reguliran na 6,5 svaki put
Još nitko nije dobio vege gnojivo, samo kap supervita po biljci kad zalijevam.
Slabo se kuži, jer su tegle velike, al biljke su već dosta velike. Drugi put banana for scale :D

AH
IMG_7329.JPG IMG_7332.JPG

SSH
IMG_7333.JPG IMG_7335.JPG
Nešto se žali, a uvjeti su mu cijelo vrijeme isti. Kao da mu je preljuta zemlja? Eeee al baš je super, nekako je baš mekan, ima dlačice, skoro ko krzno po stabiljci :D

Ganeshi
IMG_7344.JPG IMG_7345 (2).JPG
Malo svijetlije lišće koje je prošli update bilo na vrhu je ostalo jedino svijetlije lišće, nastavile su normalno.
scratchhead2.gif


Domaćice, one sa giga sjemenkama danas presađene.
IMG_7353.JPG


IMG_7351.JPG

Sljedeći update vjerovatno počinju pistile, jer ću ovim tempom doći do 12/12 negdje kroz tjedan. Tako da su ovo praktički zadnje fotke u vege fazi.

:vozdra:
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
1. tjedan cvijetanja
Počele su se bunit, stariji listovi žute, a na Ganeshima kao da hrđaju. Pred dva dana su zalivene sa Ph 6,5 uz 1/4 preporučene doze Hesi Blooma. Runoff pokazuje 5.5 :/ i odmah su se počele buniti.
Trenutno mi ne pada ništa na pamet, bar dok se zemlja ne osuši a onda jače zalijevanje, skoro flush vodom direkt iz pipe.
Pred par dana je odrađen lollipop.


AH
IMG_7594.JPG IMG_7596.JPG IMG_7602.JPG


SSH
IMG_7609.JPG IMG_7604.JPG

Ganesh #1
IMG_7619.JPG IMG_7626.JPG IMG_7631.JPG

Ganesh #2
IMG_7627.JPG IMG_7630.JPG IMG_7621.JPG IMG_7634.JPG IMG_7632.JPG

Domaćice
IMG_7614.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.