I Grow Indoor, 400w, AUTO DutchPassion WW & BAM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
malo su male, ali dobro je, za 25 dana će se to još dosta popuniti. redovno ih gnoji sa hesi bloom i p+ i to je to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzesi

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
normalna pojava u cvjetanju, ali istovremeno i znak da im fali gnojiva (najvjerojatnije N, bez slika ne možemo biti sigurni)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
fali ti N al idu one i tako do kraju.... :) a po izgledu cvijeta rekao bih da ima i mlječnih trihoma,automatik a i stare 2mj. i kusur dana ako se ne varam...no nemora bit sretno do kraja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and Sativa Diva

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Mislim da je to normalno. Dobro Mandor kaže, autmatik je pa mu se bliži kraj. Ak te tješi to, što žutija biljka na kraju, to manje klorofila u gotovom proizvodu i finiji dim ;) Ja volim kad mi jesen sa svojim bojama dođe u box :)
 
04.07.2011
27
20
8
36
Zavrsene su sve 3 biljke polu-uspesno.
Nisam dobio puno,suvog ne vise sve zajedno od 150gr,i nije mi se svideo ukus nijedne.
Dim je bio bas tezak,pogotovo za mene ne pusaca,ali je blueberry mirisao kao san i bio plavkaste boje.
Radile su obe fino,kao sto je i pisalo u opisu,extreamlly pleasant high,bas onako kako ja volim.
Sve tri sam morao da skinem ranije,pa rad nije bio jak i bio je iskljucivo head high,tako da sam sa tim bio prezadovoljan,
Uostalom i sami vidite koliko su mi se svidele kad nisam stigao ni utiske da napisem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba