I ja promovisem VUTRA.ORG!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Oho ho pa gde je taj model, nista od obecane fotke, daj ali neka bude u krupnom planu i lepo ispeglano, da procenimo kako da nosis, mada mozes i kod srca da stavis i slikas nije frka. =)
Poslacu ti ja majicu na bratele sa sitostampom da reklamiras u fulu, samo slike su oabevzne. Gahah
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....odlicno izgleda.....prisivak naravno=).....a kolko mi se cini puknut ce i na drugoj strani tak da ces i to morat rijesit.....;-)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
1sm057crazy.gif
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
badgerice,ja osedeo cekajuci.... :( i na kraju ti postavi samo jednu sliku... jednu,ali vrednu! :))) da si mene zvala,ja bi prisiv islikao iz vise uglova,mada kako vidim i ti se razumes u fotografiju i pogodila si ugao... nema sta,prava pozerka! ;)))
ali mi se cini da je malo velik razmak prilikom sivenja??? ili gresim... s obzirom da je pozadi,bojim se da ti se ne odsije i ne izgubis nas... ja predlazem da ti se posalje jos jedan,da nas prisijes i kod srca... mislim ipak,sto je sigurno sigurno je... :DDD

edit: venlo kralju, sad tek vidim da ti je pozlilo... jesi siguran da ti je dobro??? sredicemo ti preko veze masazu tabana da se oporavis :pPP
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Jeste bre...vidis kakav sam klosar, nemam pare ni pantalone da kupim :icon_lol: pa moram ovako da improvizujem ... Hvala svima! :) Bice i majice uskoro!!! :icon_mrgreen: Ja cu moju sama da stampam posto nemam onaj paypal...A i vise mi se isplati (:)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Uradio sam vutra logo na zenskim gacama, ako si voljna da nas izreklamiras, poslala mi beyonde iseceni flex papir pa sam zalepio peglom na cega. poslacu ti ih brzom postom.
:nana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga