i need answers HELP!!! church i h.snow indoor!!! :O

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
za zapalit ćeš imat nešto...
malo si se zaletio, treba si prije pitat ljude za pomoć

sada bar znaš kako djeluje FIM metoda :icon_lol:

dao bog da se ne ponovi :thumb:

sretno!
 
16.08.2007
17
2
0
35
e hjebi ga sad da je baba musko zvala bi se dusko. znam trebo sam ranije pitat za sve... a stas sad!?!?!

HVALA SVIMA!!! Veliki pozzzzzz
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
da zaključimo, problem je bio prekratak svjetlosni period u cvjetanju ?

vidim da sam izgleda neshvacen....:)

"objasnjenje, da te citiram :
"btw sad mi svijetlo na 9/15 jesam li tu pogrijesio??"
pa se spominjao kao uzrok mozda prehladan zrak...
pa je bila i neka neonka u pitanju..... mada ne vjerujem da je to moglo ikako utjecatt....
nakon toga je usljedio post sa vidljivim napretkom biljaka bez nekog objašnjena sto ih je vratilo u zivot.....


"U sljedecem dijelu teksta htio sam ukazati na problem s kojim se izgleda suocavaju novi clanovi te otvaraju nepotrebne nove teme, ne tebi vec administratorima.
Sebe bih smjestio u grupu naprednog početnika(pratim forum bar godinu dana, odradio jedan grow-balconica, a sad odradjujem 2. grow u PC-u(15-ak dana) uz koji ce se uskoro pojaviti i neki HPS ormarcic :)) i dobrano sam se namucio kombinirajuci shvatiti sto je moglo utjecati na tvoje biljke iščitavajuči tvoje i odgovore drugih, pretpostavio sam u obliku pitanja, te sam se sjetio kako je tek novim članovima koji nisu ovdje proveli godinu dana, hrpa nabacanih prijedloga, odgovora pa sad ti budi novi clan, imaj problem i izaberi pravi odgovor..... Jos jednom, ovo nije bilo namjenjeno tebi već administratorima.

ovaj dio nema veze sa topicom odnosno tvojim pitanjem = off topic, pala mi je ideja na pamet pa eto napisah je tu ....
mali OT za administratore/moderatore:
Neznam da li ovaj forum ima opciju npr. da topic starter moze odabrati i označiti određeni odgovor kao rješenje njegovog problema, što bi kao efekt imalo isticanje tog odgovora kao najvjerojatnijeg rješenja za postavljeno pitanje ... Tako bi dobili i malo na efikasnosti prilikom same pretrage vezane uz neki problem, između ostalog ne bi trebalo pažljivo čitati sve odgovore da uočiš onaj pravi ... :). Pretpostavljam da bi jedan od pozitivnih učinaka bio i smanjenje broja otvaranja prožvakanih tema o nekom problemu od strane novih korisnika ....

Što se tiće tvojih pitanja, pretpostavit ću : da se nismo shvatili i da ti još uvijek nisi rješio svoj problem sa biljkama ... :)
 
16.08.2007
17
2
0
35
ma cekaj malo asu... sta si ti napisa sad gore?? sta pusis? ditelinu?? boze sacuvaj... ako mozes pomoc helpaj ako ne ne moj pisat nista!!!
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Držiš ih već 2ipo mjeseca na cvjetanju, ja sad ne vidim sa slike kao ti ali neke mi izgledaju dobrano gotove, ove koje su dosta posmeđile.
Ja sam se jednom davno igrao indoora pa sam fulao period potentnosti i imao šit ganju. Pucala je ono ravno nuli.