I one su biljke... al nesto ne valja [manekenke with photo]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Upravo tako @ming ima nas tu jako puno koji smo to prošli.
Nije to nikakva sramota i nadam se samo da ovo naše zezanje novi članovi ne uzimaju za ozbiljno niti zlonamjerno,jel to stvarno nije.
To je tako i oni će se jednoga dana smijati takvim slikama...jel i jesu smiješne hehehe :D
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Tako je Tamara, kada se samo setim.... :)
20150419_204935-jpg.12826
 
16.12.2014
353
246
43
30
@t@mara
Da puno? :D

Moj prvi "grow" je bio na balkonu kuce, ali bilo je uzasno nepristupacno sto se tice svjetlosti zbog oblika balkona itd, uglavnom cure su dosle cak i do cvjetanja, jos sam bio mini mulac i nisam aps. nista znao o growu tako da su bile visoke otprilike metar i pol sigurno i samo su klonule, a ja sam netom prije toga bio tako ponosan i uopce nisam shvatio sta se desava :D
 
18.01.2007
23
7
3
37
Ima još šansi za one biljke, ali samo da ih daš iskusnom groweru. :D . Prvo, poseban pot po jedna biljka, možeš i uzesti one plastične čase pa kasnije presaditi u veće posude. Drugo, zemlja, teramagma je dobra, ako nisi u mogućnosti kupiti onda nabavi neku zemlju rahlu, pomiješaj s kompostom ili nekakvim gnojivom, a ako si u mogućnosti kupiti dobro je i tekuće gnojivo. Treće, sunce i svjetlost, to su biljke koje najviše od svega trebaju čim više sunca i biti na otvorenome za otudoor sadnju. Za neiskusne growere, najbolje ih je staviti van na neko otvoreno mjesto sa cjelodnevnim propustom svjetlosti, a ne u neku sjenu, šumarak i slično gdje nije moguć pristup sunca. I voda, ali netreba tu pretjerivati, zalijevati treba samo onda kad se zemlja osuši. Najbolje je zasaditi početkom petog mjeseca i čekati do sredine 10. da priroda odradi svoje. Na neiskusne growere ne preporuče se indoor sadnja dok se ne prouči od a do ž što sve biljci treba za normalan rast i razvoj. Tako bi i ja mogao banane uzgajati u polarnoj klimi ako stvorim uvjete za to u indoor. Ali i vani, biljku treba zaštiti od raznih nametnika, kao što su puževi, i razne štetočine, životinje i vremenske neprilike ili čovjeka.
 
30.04.2014
315
202
43
ma tema je da se prikaže kako izgledaju biljke kad rastu u "mraku" ali neke se stignu jos oporavit ako se reagira odma, indoor je laksi ako imas opremu jer nema tolko životijna i doma ti je , a out je bolji jer imas :sun2: (nema placanja struje za :watch:) jedino su problem odlazci na sajt i životinje i ....da ne spominjem :whato::(ljude:fuck:):eek::murija::mad:... koji neznaju kolko je tesko nosit zemlju na sajt, gnojit i zaljevat ako je sušno vrijeme:grrr:
 
19.02.2016
22
4
3
Pozdrav svima od novog člana!
Evo ovo je moj pokušaj uzgoja bez umjetnog svijetla,čisto amaterski.
04032016372-jpg.68301
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ajde sto nema svetla to je relativno cesto, ali gde uzme najmanje casice i jos u svaku zasadi o nekoliko komada :whato:: A i te male casice nisu pune zemljom :D