I one su biljke... al nesto ne valja [manekenke with photo]

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
19.02.2016
23
3
3
Pozdravljam šaljive growere,
ovo je čini mi se kutak za ruganje,pretpostavljam da oni koji se rugaju imaju solidno znanje o poljoprivredi, iako nijedan od rugalica nije objasnio zašto je to loše što se biljka izduži u "manekenku",molim vas potrudite se malo pa nam pojasnite.Mnogi od vas koliko vidim imaju problema sa plijesnima,plijesni sa tople i vlažne zemlje prelaze na krošnju koja je preblizu toj istoj zemlji,plijesan bi se donekle mogao spriječiti sa udaljavanjem krošnje od tla,pa i prskanjem tla fungicidima.Pouka,u početku treba dozvoliti biljci da se izduži,(paziti da se ne slomi)kasnije je to malo teže jer nitko ne voli rezati dolnje grane ili raditi lolipop.

Barbarossa

KAPETAN
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.342
19.279
358
Jugoistočno odavde
Vidi ovako...to se kad se mlada biljčica izduži 30 cm a ima svega nekoliko minijaturnih listića i stabljiku debljine kolibrijevog penisa, onda ima jedva minimalne uslove za život, a savršene uslove za preranu smrt.
Postoji posebna faza u životu biljke kada se isteže.:razvaljen::

[email protected]

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.12.2013
2.280
5.702
258
5
@pelud Nije ovo kutak za ruganje....pa ovo je forum treba se malo i šaliti i tema je takvog karaktera.
Za probleme tokom uzgoja postoji druga tema i tamo se dijele savjeti ;)

19.02.2016
23
3
3
Vidi ovako...to se kad se mlada biljčica izduži 30 cm a ima svega nekoliko minijaturnih listića i stabljiku debljine kolibrijevog penisa, onda ima jedva minimalne uslove za život, a savršene uslove za preranu smrt.
Postoji posebna faza u životu biljke kada se isteže.:razvaljen::
Nisi baš uvjerljiv.

Poslednja izmena:

Barbarossa

KAPETAN
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.342
19.279
358
Jugoistočno odavde
A ti druškane onda imaš google, pa guglaj i uveravaj se do mile volje. Mene nešto mrzi da te uveravam... A i što bih, kad već imaš mišljenje i voliš da zamajavaš ljude. To što ti nisi uveren u nešto, apsolutno nije ničiji problem ovde.
Srećno u manekenstvu! :razvaljen::

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.579
26.280
1.098
ovo je čini mi se kutak za ruganje
Nego šta nego je kutak za ruganje,sprdačinu,ismijavanje,bla bla,bla.
Teži se tome da ti biljka ima što više internoda od samog starta a ne da se izdužuje. Nemoj nam prodavati te neke fore kako je dobro da bude odvojena od zemlje i slično.
Sjedi 1 :D

• Sviđa mi se
Reactions: zxw and publicenemy

jesam

Urednik
Urednik
Prijatelj Foruma
14.01.2012
1.806
6.978
258
što više internoda, tj. grana, to više badova ;)
biljke su izdužene, tj. s velikim razmakom između grana ako nemaju dovoljno direktne svjetlosti

• Sviđa mi se
Reactions: [email protected]

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
987
7.960
233
ewo jedna extra menekenka.....moja.....majstor Imbra :p bilja je stara oko 2 mjeseca a posuda je zapremnie 2,5 litara....i normalno nema sunca.....
manekenka s pogledom
DSC03521.JPG

Da se malo osvježi zgodna tema
sestra blizanka manekenki sa prošle strane.......danas

20160914_173344.jpg 20160914_173356.jpg 20160914_173404.jpg

Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.112
16.841
398
37
Tacna
da, nek je najjeftinija zemlja ali obavezno za cvijeće da je :D, i za start najbolje posaditi u čep, pa ako nakon par metara dužine bude trebala više prostora za korijen od toga što ima u čepu, onda može u čašicu od jogurta da se presadi pa da se korijen gotivi smiley9934.