I vise od ovisnosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ower,kažu neki da je život na zemlji neka vrsta pakla,a smrt raj... Nećemo doznati dok nas ne snađe! Pročitao sam pažljivo što si pisao i siguran sam da ti je u glavi kaos.Ne znam ima li smisla ići u detalje jer ima jako puno sličnih priča kao tvoja i ljudi udaraju glavom u zid samo da se "smire" i nađu život... Neki od nas su prošli puno gore stvari od tebe,i nikada neće pričati o svojim mračnim tajnama. Trebao bi biti svjestan toga da smo na ovom svijetu samo u prolazu,i da nam godine lete brže nego smo zamišljali kada smo bili klinci(ako smo uopće zamišljali).Naša osnovna uloga je produženje vrste i neke radnje oko toga,a sve ostalo je vrijeme koje nam stoji na raspolaganju da ga provedemo kako najbolje umijemo.Naravno da ima priličan broj pehista koje bujica nosi neovisno o našim željama,tragedija,bolesti itd.Možda najvažnije od svega je da si svjestan svog stanja,i da možeš sam sa sobom biti prijatelj.Kad sa sobom ispričaš o svemu što ti je na duši,i kad se prestaneš lagati,onda si napravio prvi korak!!! Možda bi pomogla jedna psihoanaliza,tj. stručna osoba.Netko tko zna da te usmjeri na otvoren put,i da ti pomogne da prepoznaš ćor sokak ;) Zato se malo skuliraj...pokušaj s nekim meditirati,opuštaj se u prirodi,oslobodi zaključanu energiju na pozitivan način.Pogledaj malo svijet oko sebe,i uzmi svoj dio kolača!!!Zahebi ganju i otkrij radnika u sebi jer rad oslobađa(na žalost ovo je jako zloupotrebljena rečenica,ali istinita) Počni s bauštelom ili nekim najgorim poslovima,i radi ih ponizno i zahvali svojoj savjesti na privilegiji da radiš. Zadovoljstvo kojim ćeš početi isijavati će ti otvoriti nove vidike,i shvatit ćeš da je život lijep i kad jedeš kruh i luk! Važna je volja ;) Zahebi patetiku,ona je rezervirana za klošare slabiće,za prosjake bez hendikepa,za prevarante i kukavice..
Daj si malo vremena za razmišljanje i odredi koji ti je cilj? Gdje se vidiš za 5 godina,što bi želio..Ukratko,kreniii!!!!
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
da napisem svoje nesto, meni trava cini balans, jos kao klinac sam dobio taj nacin razmisljanja, brzo mi se zgadilo stekanje, kao zadnji narkomani, dilanje trave, zarada na travi, sve mi se to pocelo gaditi, kada sam sebe pronasao u travi, obicna biljka, sa toliko prednosti, hiljade godina istorije koristenja, postojanja, samo to unikatno psihoaktivno dejstvo koje je covjeku posve prirodno, kao komadic puzle koji je oduvjek trebao biti tu. prijatelj kad si sam, wingmen kad si sa curom, najbolji nacin da podstaknes apetit, muzika ima novi smisao, zivot ima smisao, suncan dan postaje savrseno sjecanje, miris, ukus, koliko me samo vrate u proslost i na neke nezaboravne trenutke, nema nista ljepse poslije posla uz kafu ispusiti, pa ped spavanje cimanje iz bonga, ma da ne nabrajam..
Ja ne mislim da sam ovisan, nasuprot ja nemam potrebu za vutrom, ja je volim, volim sve vezano za nju, ne sputava me u zivotu, sve u zivotu sto mi se desilo i sto sam postigao bila je uz mene, upravu si vise je od ovisnosti, ovo je nesto kao bezuslovna veza, puna postovanja i ljubavi. Crnjaci kad je nemam? cemu to, bice jbte sta je dan dva sedmica bezvutrice naspram zivota. Mozda i prestanem pusiti, ali tada cu se potpuno growanju posvetiti, sto opet znaci da je nikad necu prestati pusiti.