I vise od ovisnosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo da nesto podjelim sa vama jer postaje sve veci teret pa da vidim jel itko ima slicna iskustva ili sam ja samo previse zabrijo.
Radi se o tom da sam ja ovisan o travi vise nego muva na *****.Doslovno sam zaljubljen u biljke i taj svijet me ocarao.I tako vec godinama traje i svasta sam probo da se rjesim trave iz glave i to je nemoguce.
Nema mjececa u godni,dana u mjesecu,sata u danu da ja ne mislim na dim.Kad god imam grow in ili out ja nekad satima sjedim snjima pod HPSom mirisem ih,promatram,doslovno ih osjecam.Ne mogu zaspat radi dima,sanjam hedove,nekad sam sanjo kako drzim neke ogromne hedove i satima ih mirisem i takve slicne snove i dalje sanjam.Kad sviram giaru mislim na hedove,kad serem pisam jedem mislim na hedove,moja jedina tema u razgovoru su hedovi.
Kao da imam 15 god i da sam retard.Jedan sam od najgori narkomana koji zna to za sebe i ne poduzima nista u vezi toga zbog osjecaja higha od razni dimova.
Jako mi je tu bitna medicina,moja psihopovijest je uglavnom prosla mnostvo tableta i psihijatra pa moguce da se tu negdje nalazi trigger za ovaj kronicni poremecaj glavnog cilja u zivotu.Sve mi je trava,da je nema ubio bi se odma,i to bez razmisljanja.
Neki ce mozda reci da prekinem duvat,ali imo sam periode kad nisam growo ni imo para i tih par mjeseci nekad mi je bilo strahota,doslovno bi ubio nekog da duvam.
Zico hedove i sranja uvaljivo se balama da mogu ic duvat jer sam u govnima sto nemogu sam si uzet.Najpodlije i najjadnije pristupe sam koristio samo da se posteno naduvam,al da budem iskren i mnogi su se tako prema meni ponasali pa ne osjecam krivicu.
Ne znam sta mi je radit vise,nemogu docekat indoor kak spada,vec deset growowa sam poduvo prije reda.Svaki dan po 2 3 grane otepem i gazim se i nikad mi nije dosta kaku god travu da pusim.
Mogu pupusit vrece hedova,doslovno kolko imas sve cu satrat.A pusio sam stvarno velik broj odlicnih sorti i domaja i to cesto u vecim kolicinama i uvijek mogu ostat sjedit i vrtit frulu.
48 sjedim u sutu i rolam svaki sat dva frulu i drobim se,nekad u sat vremena sabijem 3 frule.
Meni su indoorovi od 250w trajali otprilike tjedan dana :) tjj.ono sto ostane od njih.
Ne znam kako da se izrazim jer da prestanem sa dimom nema sance,prije bi se ubio odma.Previse mi je dim pomogao u zivotu i dosta sam se izljecio sa dimom,imao svakakva spiritualna iskustva i tripove po 2 3 dana.Nekad sam znao zatripat pa po par mjeseci paranoicno brijat da me oce otet inzvanzemaljci,iluminati i sranja.Brio sam na piramide,prico sa kerovima,imo vizije koje su se obistinile,na jednoj curi sam vidio neku zljezdu u glavi sto je bilo tocno.Nakon takvih nagadanja jos sam vise poceo tripat i ucit (pocito kolekciju don huana u 2 tjedna) da je sve istina sto mi se dogada i tu ima vise da do nitko nemoze zamislit.I tu se jos vise zaljubljujem u dim a i u sebe jer sve vise shvacam da doslovno imam moci koje su zabranjene.
Brijem da sam reptil,imam siljaste ocnjake,psorijazu koja me oznacava da se ljuskam kao reptil,visoko celo i mrsav sam i osjecam se da na zemlji ne pripadam.Sve predizpozicije malte ne imam po Davidu ickeu za hibrida covjeka i reptila.
Znam da previse brijem ali to je moj svijet,jer realan mi je stvarno bio gadan a i dalje je,kad sagledam tu realnost kroz svoj svijet sve bolje shvacam ali se samo vrtim u krug jer rijetko sta poduzimam.
I uvijek samo da mi je dima,to mi je ono najvaznije,to mi je gorivo da zivim.Ne znam vise sta da radim,al svakako znam da necu prihvatit ikakva lijecenja jer ne zelim se lijecit od neceg sto mi je poboljsalo zdravstvo.A i paranoje mi nedaju,brijem da ima medu tim doktorima ima ljudi koji ni ne znaju da su isprogramirani od iluminatinog odreda pa ceme tamo trovat sa kojekakvim tabletama,ili da nema tamo kakvih vanzemaljaca koji ce na meni radit obdukciju.
Mozda vam se ovo sve cini smjesno,jbga istinito je i od srca.
Znam da sam mase napiso i da treba to sve procitat,izvinjavam se povodom toga :)ali treba mi neko zrelije misljenje sta da ucinim.
Mislim da sam popusio tezi oblik shizorenije(moja mama je ima),ili me neka zahebana psihoza gazi.Znam da nakon ovakvog lifestyle nema povratka,dovoljno sam pametan da se pomirim s tim.Ali eto zanima me jel itko ima ovakve brije i ovoliku ovisnost o dimu?
Da li se trebam bojat?
Moguce je da krenem i ubijat ljude koji su me shebali u zivotu,dovoljno je samo da zatripam i gotovo je sve.
Ne trazim pomoc,jer nista mi nece pomoc moj mozak mi ne da da mi se pomogne,kao da sam osuden da mi dusa pati od samog procesa zivljenja.Imao sam veoma tezak i traumatican zivot i znam da i to je dovoljno da osoba pukne ali da ovako pukne to je vec opasno po okolinu ja mislim.
Nisam zao,ne volim tucnjave ni agresije ali me toliko ljudi shebalo da u meni samo luva i cekam samo dan kad ce prokuvat i sve ode u 3 p.m.
Samo da je legalno i da mi je dima svaki dan bilo bi do jaja jer bez dima ja mislim da bio jos vise izgorio.
Evo sad dok sam ovo napiso hvata te tjeskoba i paranoja da me nece netko tko netraba pronac preko ipea na neki hakerski nacin pa me shebat,cak i kad vidim da gosti sa fba ili googla citaju moje teme krene me paranja hvatat i odma se spremam da budem spreman na potrebnu reakciju u susretu bilo koje sluzbene osobe,nekakvog bica ili bilo cega drugog,doslovno nekog lika za citanje diagnoze po obliku pisanja i prepoznavanja emocija u razgovoru,nekog krimipsihica koji brije na nick peaskatona koji je tu clan i pise neke gluposti ili u njagorem slucaju netko kog mi svi znamo i kao ima neke indoorove il sta vec u dnevnicima ili ga ima u nekim temama.
FAKING SICK PSYHO :)
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Au nemogu da veruje i ja sam od neke dobre vuje tripovao da znam buducnost ali sam mislio da sam debil :D .Veruj mi isti slucaj jedino sto nemislim konstantno o dimu al cim sam sa ortacima ko o cemu prica mi o vuji
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Werdoze,prvo ti čestitam na iskrenosti.
Moram ti reć,do ovog posta dojam koji sam imao o tebi jest....da si iskompleksiran bahat momak koji misli da je popio svu pamet svijeta,agresivan,barem verbalno,s nultom tolerancijom...momak koji ne ostavlja mogučnost da nije u pravu,bez uvažavanja tuđeg te mlačenja samo svojeg...a to mlačenje u 50% slučajeva je shranje...eto najiskrenije.
No po tome sto si napisao ispada da je kod tebe slucaj ipak malo dublji s obzirom na ocite probleme koje si sam iznijo,i to mijenja moj cjelokupan pogleda i doživljaj na tebe...
Znam da ima još ne mali broj ljudi poput tebe..opsjednutost dimom,extremisti koji bi kao i ti ubili i prodali dušu vragu za dim...junky..no kod tebe i tebi slićnima nije slučaj u fizičkoj ovisnosti nego u mentalnom sklopu koji je iskoćio....glavni ste razlog zašto sam ja i danas protiv legalizacije.
Nisam psihijatar pa necu drobit bezveze,no ono što mi je jasno na prvu jest da doista imaš problem i to OZBILJAN..nekoliko puta spomenuo si da si spreman ubiti i ja doista vjerujem da jesi...

Odgovor na tvoje pitanje...DA TREBAŠ SE BOJATI...jer frende neznam jel ti tko rekao to nije normalno razmišljanje ni ponašanje...i najozbiljnije trebaš se zabrinuti i zapitati želiš li stvarno tako živjeti...podsječaš me na nekoliko baniranih članova s foruma i vjerujem da si jedan od povratnika pod drugim nickom...
Ono što kod tebe vidim kao još veći problem od navedenih jest što imam dojam da ti uživaš u takvom stanju...ti želiš biti točno takav kakav jesi...to ti je cool i ispunjava te na neki naćin poznat samo tebi...

Za kraj onako laićki rekao bih da si sheban dečko do daske (bez uvrede)..nemaš cilj u životu (osim biti high) nemaš odgovornosti ni obveza..vjerojatno nemaš ni radnih navika ni posao...pa mišljenja sam da bi upravo to trebao promjenit...ali..tek pošto se kod psihijatra deklariraš kao ovisnik isprićaš mu ovo što si nama i prihvatiš odlazak u komunu ili neku drugu instituciju...pa kad taj dio u životu riješiš..onda počinješ raditi na sebi...tvoja vrsta u toj fazi života obićno otkrije boga pa krenu tim putem...na tome grade temelje za dalje...nije bitno koji češ ti put naći,bitno je da ga nađeš...ja bi to na tvom mjestu poslušao 2 minute nakon što proćitaš ovaj post..pakiraj kofere i potraži pomoć.
Tražio si zrelije mišljenje ili pak drugi pogled..nisi na dobrom putu frend..tempirana si bomba koja otkucava pošto naćin na koji živiš hrani tvoje stanje koje za koje osim ovisnik,vjerojatno postoji i stručan naziv od struke...balonćić si koji se napuhava dok ne pukne...jednog dana..pitanje je samo kad se to dogodi oće li to bit katastrofalno samo za tebe ili i za sve oko tebe...i dok si u takvom stanju kakvom jesi nemaš izgleda za bilo kakav uspijeh u bilo ćemu....
Kad kažeš da si ovisan u pravu si 100%...svaka ovsnost uz volju može se riješiti ili bar držati pod kontrolim,zacudio bi se šta sve ljudi mogu kad moraju ili žele....nažalost zasad si slučaj na kojem bi netko vjerojatno mogao napisati doktorat ili bar diplomski....

Negdje sam proćitao "kockar ne razmišlja koliko ce ili bi mogao dobiti,kockar razmišlja koliko ce izgubiti"

Želim ti sve dobro.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Jack-Sparrow je napisao(la):
...nemaš cilj u životu (osim biti high) nemaš odgovornosti ni obveza..vjerojatno nemaš ni radnih navika ni posao...pa mišljenja sam da bi upravo to trebao promjenit...ali..tek pošto se kod psihijatra deklariraš kao ovisnik isprićaš mu ovo što si nama i prihvatiš odlazak u komunu ili neku drugu instituciju...pa kad taj dio u životu riješiš..onda počinješ raditi na sebi...
slozio bih se sa ovim ako je tako kako pises, mislim da imas problem(a) koje trebas resiti na drugi nacin a ne samo duvanjem i naduvavanjem, vutra ipak ne moze da izleci sve i to bi trebalo da ti je jasno, jer da je tako ne bi pisao to sto pises, prestani bezati u naduvanost i poradi ozbiljnije na tvojim psihickim problemima jer trenutno samo sebe zavaravas da je vutra univerzalni lek i da ce ti biti bolje... no, mozda si sada na korak do spoznje da to bas nije tako, sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Mislim da si previdila ozbiljnost rijeći koje je Werdoze napisao...uzmi 2 minute pa razmisli...pa ovo što je napisao usporedi s njegovim predhodnim postovima...stavi na stranu paranoje i kašu u glavi....on satima piji u biljke,osjeca ih povezuje se s njima..a ipak...nemože docekat da ih polomi ubije i popuši...šta ti to govori?
Pogledaj njegov naćin growanja...predoziranja pa flush pa opet BUM gnjojivo pa isušivanje pa opet ispoćetka i pazi sad njegove rijeći...."pusti ih da izjedu same sebe" (otprilike)...
...alo jbt...pa to su samo biljke..nama..njemu je to nešto sasvim drugo...iz njegovih rijeći barem ja vidim da ne shere...

Ono što je najgore..malo malo pa se ispostavi da netko ovdje ima ozbiljih problema u glavi...clanovi koji su mjesecima i godinama bili tu odjednom se pokaže potpuno druga osoba...kad dođu do točke pucanja..werdoze je bar otvoreno ispricao ko je i šta je..a ja nemogu da se nepitam uzimajuci u obzir iskustva s nekim clanovima odprije...tko se još krije tu među nama...i sve neki turbo smokeri...WTF?

I sam cu dobro razmislit trebam li više ijedan post ovdje napisat,,nek se nitko ne uvrijedi od clanova,modera pa do admina...al evo zadnjih 3 godine slucajevi za koje ja znam je nekih 20 clanova potpuno poremećenih...za koje se otkrilo igrom slućaja...dobro clanova ima mnogo...no stvarno aktivnih relativno malo...pa ako ispada da svaki 5 clan na forumu potpuno poremecen pshihotican i sta ja znam sta sve ne..ono koji k....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Sativa Diva je napisao(la):
.. neće nestati vutrice..
bogme hoce, a on zna i za koliko brzo:

Meni su indoorovi od 250w trajali otprilike tjedan dana :) tjj.ono sto ostane od njih.
iskreno, mislim da tu treba malo vise od "provitravanja", sem ukoliko sve ovo nije prvoaprilska sala, a reko bih da nije

Zico hedove i sranja uvaljivo se balama da mogu ic duvat jer sam u govnima sto nemogu sam si uzet.Najpodlije i najjadnije pristupe sam koristio samo da se posteno naduvam...
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Ower ,dugo sam citao ovaj tvoj post , i pod zaista sam velikim utiskom .
Kad kazes da si opsednut dimom to mogu i da shvatim . Mislim da gomila clanova ovog foruma ima slicne stavove i razmisljanja .

U najkracim crtama , mislim da varenjem samo bezis od problema i da se sklanjas od necega . Mozda te podsvesno *ebe neka trauma iz detinjstva ,nemam pojma ...

Ne znam u kojem si zivotnom dobu ali moras ,jednostavno moras imati neke ciljeve u zivotu . Sta god to bilo .

Stalni posao ,zena , deca ,porodica ,izgradnja vikendice ,odlazak na mars ...sta god .
Ja barem to tako kapiram ,i izvini unapred ,nisam tu da ti solim pamet ,samo nekako delim svoja razmisljanja ...

Sto kaze Diva ,nisam pametan ,nikako strucan ni kompetentan ,ali tu sam svakako da ti dam prijateljski i najdobronamerniji savet koji mogu dati iz moje perspektive .
I koju rec podrske ,naravno .

Drzi se ...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Werdoze stari pretpostavljo sam da imas problema al nisam mogao zamislit da su toliki...neznam sta bi ti rekao al putem kojim ides nevodi na dobro i to sam znas ali jednostavno nemas volje to promijenit, trava je za tebe lijek koji tebi pomaze al ne da budes zdrav vec da se iskljucis iz stvarnosti i da nesudjelujes svjesno u zivotu i svemu onome sto te okruzuje u njoj si nasao sve sto te interesuje i ona ti je jedina ljubav i tako brijes duze vrijeme al i sam znas da to nista nije stvarno jer to je bjezanje u neku drugu dimenziju sto ponekad moze biti dobro al svakodnevno postoji velika sansa da tamo i ostanes i izgubis osijecaj za realnost sto moze biti pogubno za tebe i ljude koji te okruzuju..poznavao sam ljudi slicni tebi i imao svojih faza i ovisnosti i znam da je jako tesko rijesiti se bilo koje pogotovo kad nemas nesto cvrsto i opipljivo do cega ti je vise stalo da te izvuce iz te dimenzije a i doktori u ovoj fazi u kojoj si ti tesko da ce ti pomoci jer ti im nevjerujes i samim tim nije neka opcija jedini nacin da si pomognes je da probas otici u komunu (otvorenog tipa ima ih par u HR i cuo sam dosta dobrog o njima) porazgovarati sa ljudima koji imaju iste probleme i vidjeti da nisi jedini i uciti malo po malo kako da se vratis nazad u stvarnost
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ljudi moji hvala na odgovorima.Jbga ja za sebe znam da nisam normalan pa sam zato i otvaro ovu temu da vidim jel ima slicnih meni.Imao sam ja prije ciljeva u zivotu,imam ih i sad al sve te ciljeve lagano zanemarujem jer mi vise ni do vlastitog zivota nije stalo.
Imam zenu vec smo 7 godina skupa i ona zna moju opsjednutost sa dimom i svasta je pokusavala da me bar malo toga okani ali bezuspjesno.
Imam i psa kojeg sam udomio i brinem se o njemu,tj.vise volim zivotinje i prirodu nego obicne ljude.
Radio sam par godina u zivotu razne poslove i imao radnu naviku ali ta navika je nestala,jedino zbog dima se mogu ustat u zoru i ako treba bit budan i po 3 dana samo da mi je da nesto uzgajam duvam ili bar razgovaram o dimu.
Nisam defektan recimo da sam glup pa da ne shvacam sta mi se dogada ali to i je ono najgore sto svaki pametan covjek bi stao i razmislio gdje sve to vodi,stao sam i ja i razmisljao,ali samo stao nista nisam uspio poduzet.
Sjecam se kad sam imo prvi neku srto cfl grow i kad slomio biljku napola slucajno,pa meni su suze krenile.
Od prije sam imao osjecaj neke isfrustriranosti i kompleksiranosti,tj.prije neg sam kreno duvat,ali bilo mi je losije nego sad.Bio sam toliko povucen u sebe da nisam ni izlazio van uopce,samo sam sjedio i trunio.
Komuna mi ni malo neodgovara,ja znam da ga bi se kreno uopce druzit sa nekim ljudima tamo a svi znamo kakvi tamo budu da bi ja prebrzo jos vise odljepio.Pogotovo kad mi krenju kenjat ti u komuni kako je dim los za zrdavlje a to meni ne treba u zivotu,ili da sa kemijom ili ne znam ni ja cim pokusaju mjenjat moj pogled na svijet.
Mozda sam se samo taki rodio,poremecen hebiga.Kad covjek izgubi sve u zivotu i roditelje i prijatelje,kucu gdje je zivio i konstanto se seli,zavrsi u zatvoru radi nemoguceg nacina zivljenja zbog neimastine naravno da pukne.Do svoje 13 god bio sam 3 puta na sporvodu meni najmilijih.Kao da mi je ovo pakao na zemlji.Eto jedino puva mi je kiker svih losih osjecaja i unistava moju depresiju ali onda brijem kao ludak o temama koje sam napisao.
Samo da ima nekog nacina da se prekine ta opsjednutost s dimom jer vec sam napisao to bi moglo postat i gore.Al kad imam dima a nikad nemam kolko mi treba,onda sam ja miran,duvam jedem izadem van,duvam ovo ono,imam inspiracije i nije mi tesko nosit se sa samim sobom,al bez dima to je vec ko da me neko kolje.
Duboko vjerujem da ce moje stanje i fizicko i psihicko uklonit ulje od dima,ulje mi je toliko prijalo kad sam ga koristio da sam brijo da me doslovno Bog mazi po glavi kad se najedem malo ulja,i zato si ga planiram napravit dosta ovog outdoora.Istina je da nema tu neke fizicke ovisnosti,jedino se nekad krenem znojit po noci al to je uglavnom sve.Psiha je moj problem,i to je vise nego ocito.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Lepo je Dzeki gore primetio ,stvarno se desava da nam clanovi odjedared flipnu i nestanu a pre toga se cudno ponasaju ,dolaze paranoje ,crne misli ....
Sa travom treba pazljivo ,nikad je ne potcenjivati ,nikad ona sam ne sme biti cilj vec eventualno sredstvo do nekog cilja .
Over ,sto se tebe tice ,nemoj postavljat velike ciljeve , kreni sa malim ,na primer kazes sebi :''e sad necu duvat do sutra uvece '' .
Svakim postignutim ciljem ces imati vise samopouzdanja i bolje ces se osecati . Ako dodju neke crne misli reci im nek se sklone i kreni dalje
Zaposli mozak,kreni da igras neke igrice ,slazi slagalice od 1500 komada , idi na pecanje ....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Imo sam i ja faze kada bih pušio onako kako on kaže gore, ja sam se po 2 tjedna znao zatvarat u stan (dok nisam imo ženu i bebu :D) i duvat konstantno 2 tjedna u komadu ne gasit pljugu, bez tuširanja, sa minimalnom prehranom, bez ikakvog reda, samo ja, kauč, dekica, TV i tegla puna vutre, ali i nakon toga (to sam ja nazivao pročiščavanje) mi nebi bila frka stat i nebi nikad imao crne misli i depru od vutre, iako pušim ajmo reć svaki dan, od negdje 2. srednje, znaci ima vec tu 7-8 godina konstantnog pušačkog staža, a nikad mi vutra nije problem zadavala, to je možda i kako gledaš na vutru, ja na nju gledam kao jednu najnormalniju pojavu u mom životu, nekome je normalno pročitat novine na kavi, meni je normalno svaki dan navečer lijepo si zapalit pljugu, ali ne pridajem tome veliko značenje, kao MORAM VEČERAS ZAPALIT PLJUGU IL ĆE MI JAJA OTPAST, ne, nego samo onako, ko da čašu soka popiješ, e tako moraš razmisljat o vutri i tek onda ce ona postat SPOREDNA stvar u tvom zivotu, a ne GLAVNA...

:)
 

Magnetizam

Aktivan Član
25.06.2010
92
229
33
37
Werdoze, ako ti je za neku utehu ni ja nemam roditelje... Takodje sam se selio 5495 puta, životna priča slična kao tvoja. Sad imam samo burazera i mi delimo našu gajbu i malo nam je lakše... Problem je posao, društvo, država, tj. sve ono što ovde nema i ako ga ima teško je korumpirano i prljavo... Ja sam lično ostavio gandžu kad je počela da mi smeta, i sad je uopšte ne palim, a ustanovio sam da mi neverovatno prija da je gajim i da je čuvam i gledam kako raste i razvija se... Najverovatnije ću opet da počnem da palim :) ali trudiću se da to bude umereno... xD
Cilj mi je da napravim ulje da bi izbegao silne lekove za smirenje, spavanje, bolove bla bla... Nisu to neki jaki lekovi samo su lekovi ko lekovi po meni totalna hemija što znači nezdravo... Sa 14 godina sam pičio na techno žuraje i dinstao mozak maximalno... E to su bile real paranoje! xD
Tebi iskreno želim da se opustiš, da recimo trčiš pored reke, čitaš knjige, nadješ da radiš nešto što voliš ( a da nije samo varenje marihuane u pitanju xD) i da razmišljaš pozitivno ma koliko situacija oko tebe bila sranje...
Potpuno razumem tvoje ožiljke i sve ono šta te muči... Ali treba da gledaš u napred ne u nazad. Kratak je život da bi se opterećivao oko raznoraznih gluposti... Jebeš iluminate i ta sranja, iznad svakog popa ima pop, i svako na kraju dobije ono što je zaslužio. Kuliraj se, smanji ganju, treniraj nešto (izmoriš se, oznojiš se, istuširaš se) i da vidiš kako će, posle odredjenog perioda, biti bolje...
Po meni prevelika doza THC'a može da stvara negativne reakcije čoveku, ali i prevelika doza vode, čokolade, hrane, pića ili bilo čega takodje stvara negativne posledice... Tako da čovek u svemu treba biti umeren!
Situacija na ovom Balkanu je trenutno sranje. Ne ceni se rad, ljudskost, pa i sam život je nekako izgubio na ceni, tako da je tvoja depresija apsolutno opravdana, ali ti sam moraš da se izboriš za svoje bolje sutra, jer niko ne može da ti pomogne onoliko koliko ti samom sebi možeš da pomogneš...

Pozdrav i ne brini brige previše... :)
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
imam frenda koji je godinu dana trusio i više nego previše dima, odjednom fiju
nije uzimao niš drugo, nije čak ni pio, al jbg prso je ko kokica.
On kaže da mu je neko uvaljao "pošpricanu travu s nečim", da ga je to skurilo....
Odjednom ga je ekipa pratila, imao je rituale, solo se šetao vrtovima, pucale su ga euforije, pa zakucavanja u bedove, i to ga je dovelo do tog da danas pije 2-3 vrste tableta (šatro je normalan), a u očima mu vidiš da brije filmove po glavi 100 na sat...

ne duva više, od tad je nekoliko puta završio na psihijatriji...radno nesposoban itd....

eto, moj savjet je smanji malo, jbg, nađi neku drugu briju u glavi, idi trčat vježbaj.....
jbt, pa nije vutra sve!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: szg2

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
rekao sam da necu vise napisati niti jednu rijec upucenu tebi owerdoze ali evo malo je jasnija slika i tesko je ostati bez rijeci na ovo gore napisano.
Nisam siguran dali na ovaj nacin mozes rijesiti svoj problem ali nekakve radikalne poteze u zivotu moras povuci..ja i dalje mislim da si los grower ali to neznaci da si los covjek.
kazu da bezposlen pop i jarice krsti ..tako i mozak ..vrlo lako stvori reptila gdje ga nema.
Kazes da imas zenu..eto ona bi trebala biti dovoljno dobar razlog za nekakve poteze.Probaj malo dati od sebe i nebiti sebican.Hocu reci misli malo i na nju a ne samo na travu.

Moraju postojati nekakvi prioriteti u zivotu...koja trava.Moras biti gazda svojoj guzici i lupiti sakom od stol.
Growanje je hobi i nebi smjelo biti opsesija.Musko si,imas jaja vrijeme je da to i pokazes a ne da se sakrivas u dimu i bjezis od zivota med reptile sa super mocima.

Mislim ,pomakni se malo lijevo ili desno svejedno je..malo iz drugacijeg kuta pogledaj na zivot,zna biti zanimljivo.Zasluzi dim a ne da sa njim ubijas dosadu i dajes prostora nebulozama da se razbahate.
Rad covjeka ispunjava i moj savjet je da si nades posao...potrosi se malo fizicki pa ce psiha drugacije funkcionirati.
Ovo da bi ubio ..to cu shvatiti kao ispad pa to necu ni komentirati.
Znaci stani pred ogledalo lupi samar slabicu...rasteraj reptile.Pljuni u sake i zasluzi pljugu.
pozdrav i nadam se da neces opet nesta krivo shvatiti.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Jesam.Uzimo sam tableta po 2 table u sutu,vuko subove i hepove i brzinu.Snifo ljepilo,udiso plin i duvo sam spice,galaxy i atomix mozda sveukupno 5 6 puta.Alkohola sam pio dosta dok sam bio balo a sad tu i tamo nesto cugnem.I odkad korsitim dim ne treba mi nist,izbjegavam tablete,ne rokam se snicim i tak vec godinama.