Iaml' gejmera ovdje slučajno????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Interesuje me, jel ima neko neku dobru igricu tipa avion, ono sa misijama, rakete fol i sl. Nešto ala JetFighter, ako neko ima, nije problem konf, jer ima dobra, (video 512, 4gb rama, 2x500gb HDD-a, Intele Quad Core 2,66. tako da to nije problem.....

Ako ima neko neki torrent link, ili ime, pa ću ja potražiti
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hvala.... veova ste ljubazni... . :)
još samo da je nadjem, iii ono extra bi bilo :), imao bi od mene pivku ... (nekako preko ovolikih poratala, neki poklon :) LOL)
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
slab sam sa letenjem, al volim odigrat neku dobru simulaciju leta neznam jesi probo to, mene samo interesuju pucacina tu ti mogu pomoci..ako te to interesuje
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Neznam jel ti mora bit bas igra s modernim avionima, al ak netreba, IL-2 Sturmovik ti je sveti gral letackih igara. Puna igra (IL-2 Sturmovik + Forgotten Battles + ACE expansion pack + Pacific Fighters) sadrzi vecinu ratnih aviona iz drugog svjetskog rata, i vise od pola tih mozes letjet (racunaj prakticki sve poznate lovce mozes upravljat, ali na zalost samo nekoliko bombrdera mozes letit). Uglavnom, igra ima do sad kolko ja znam najbolji letni model, mislim na fiziku i realnost, igra je realna do bola sto mi je i potvrdio frend pilot (a opet, mozes iskljucit realizam ak ti je pre tesko tako). P

rimjera radi sto se realnosti tice, u ponsanje aviona u zraku se uracunava, izmedju ostalog, model aviona, brzina, visina na kojoj letis, vremenske prilike i vjetar, ostecenja (vrlo realna), pregrijavanje motora, bombe ako ih nosis, cak i kolicina odnosno tezina goriva u rezervaru utjece na letenje. Igra je jednostavno predobra, opsirna i detaljna. Model ostecenja je odlican, mozes imat rupe po krilima koje utjecu na let naravno, ostecenja dijelova krila kojima skreces i mijenjas visinu, mogu ti probusit tank s gorivom koje se onda moze ali nemora zapalit, zapali ti se motor ili se samo dimi, prsne ti ulje po staklu i nis ne vidis, i pilot ti moze bit ranjen ubijen u avionu od metaka........

I mape iznad kojih letis su realne, sa pravim mjestima. Tako mozes letjet iznad Yalte na Krimu ili Havaja, ukljucujuci Pearl Harbor. Ima tolko jos do ove igre da mi se neda pisat.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
ROX je napisao(la):
Neznam jel ti mora bit bas igra s modernim avionima, al ak netreba, IL-2 Sturmovik ti je sveti gral letackih igara. Puna igra (IL-2 Sturmovik + Forgotten Battles + ACE expansion pack + Pacific Fighters) sadrzi vecinu ratnih aviona iz drugog svjetskog rata, i vise od pola tih mozes letjet (racunaj prakticki sve poznate lovce mozes upravljat, ali na zalost samo nekoliko bombrdera mozes letit). Uglavnom, igra ima do sad kolko ja znam najbolji letni model, mislim na fiziku i realnost, igra je realna do bola sto mi je i potvrdio frend pilot (a opet, mozes iskljucit realizam ak ti je pre tesko tako). P

Evo skinuo sam komplet neki (torrent) 3.3Gb i ono MDF mount-ovo sa Alcoholom120% i instalirao (vidio sam grafiku, eeeetra pravo avioni...) i kad je instalirao, tj. da pokrenem, kaže "Conflict Software Emulated....) i link http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=5000

a vidio sam pravo extra igrica... jah' da napomenem, nije bilo crack-a u IMG-u od DVD-a jer pregledao sam, nema ništa na DVD, osim dodatnih mapa...
ali opet taj fajl (torrent) je dosta raje skidalo i najbolji rejting (zvjezdica) imao, i naravno ja se priključim skidanju... evo upravo sad 300 skida... (jer i ja "šaljem"...) mora da ima neka caka...
hmm....
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
skini deamon tools za mountat image i YASU za sakrit image. securom je zastita samo na instaleru, pa pomocu YASU-a sakrijes virtual device i instaliras igru, jedino je moguce da ces morat imat image mountan kad zelis igrat igru (ili nadji crack na netu). hope it helps.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eee pa imam nekog "YASO.EXE" u folderu gdje je i MDF fajl.... ček da vidim, moram li izbacivati Alcohol i instalirati Deamon Tools, (imam ga, čini mi se 4,70 ver. ne sjećam se....)

Aaa ček, bil bio problem da ja to spržim na DVD????? onda neće ići kao Image!?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Neće, pih šteta, haj hebo limit, 3.30Gb uzalud, al' prilikom instalacije vidio sam extra dobre "screen shoots" ... dobra igra, možda crack drugi da upali???
Sad haj' nadji ga... :(
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
što ti je naduvani forum
ja ti preporučim ratnu simulaciju letenja i dam link za iljušin strumovik 2
onda ti preporuči bidza simulaciju letenja jer je slab sa letenjem
pa ti onda rox preporuči istu igru

:tovarenje_banana::rofl:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gargamel je napisao(la):
skini deamon tools za mountat image i YASU za sakrit image. securom je zastita samo na instaleru, pa pomocu YASU-a sakrijes virtual device i instaliras igru, jedino je moguce da ces morat imat image mountan kad zelis igrat igru (ili nadji crack na netu). hope it helps.

Očigledno taj YASU samo radi na DEMON Tools-u, jer kad jednom pokrenem, on mi kaže da je "sakriven" 4 virtual drajva, i u tom je i taj gdje je igrica, ali Demon Tools-a neam, kažem ne mogu da ga otvorim (ovo šta ja imam....) i slijedeći put kaad ga pokrenem, kaže da su virtal drajvovi kao "vidljivi"....
Samo et' što nema efekta na Alcohol120% !!!!
Btw: Ne zna niko crack gdje ima, ja tražio ali ništa nisam adekvatno našao, tj. da radi
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
deamon imas ovdje

Kod:
http://rapidshare.com/files/150009017/Deamontools.rar
a crack neznamn neam igru da probavam jel radi, al stavit cu nocas, i tak imam flat rate i rapid premium pa me nis ne kosta
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Heheeheh, blago tebi... ja imam 10Gb limit, mada su nešto govorkali da će na 15 prebaciti.... pih, ko će ga znati .... Ja sam skinuo sa torrent-a (negdje, neam pojma...) 3.3Gb tu i Expansion Pack fol sve, ali neeeeće.... a baš se obradovao :(
Kad bi negdje bio crack hebem mu.... EXEcutable je ""C:\Program Files\Ubisoft\IL-2 Sturmovik 1946\il2fb.exe"" ikona na desktopu
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
Bezze_Sa je napisao(la):
Očigledno taj YASU samo radi na DEMON Tools-u, jer kad jednom pokrenem, on mi kaže da je "sakriven" 4 virtual drajva, i u tom je i taj gdje je igrica, ali Demon Tools-a neam, kažem ne mogu da ga otvorim (ovo šta ja imam....) i slijedeći put kaad ga pokrenem, kaže da su virtal drajvovi kao "vidljivi"....
Samo et' što nema efekta na Alcohol120% !!!!
Btw: Ne zna niko crack gdje ima, ja tražio ali ništa nisam adekvatno našao, tj. da radi

meni se to cini da je kao za instalirat most wanted prije za komp.. instaliraj ga s s tim alcohol 120% i skini anti blaxx i u anti blaxxu namjestis pod settings, Pise ti vec Alcohol 120% i ti samo udi u browse pronadi ga u program filesu, i ostalo popuni sta ima.. ako ti nebude jasno pitaj, a ako nebude moglo.. jbg :S
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Odustao sam, skinuo sam bio "Deamon Tools 4.10" i YASU kao "sakrije" virtualne drajvove, ali džaba prikaže samo prvu sliku na 3 sek. i ugasi, možda je nešto i do mog kompa, jer u zadnje vrijeme se ponaša katastrofalno, pa konto sam fakat XP reinstalirati, jer napunio sam ga do bola....
Pa kontam da nije nešto do mene?
Džaba svi dižu ovu igricu u nebo, extra... mada ja ono volim bilo koje simulacije, ne bitno u čemu je rječ...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
E hebo mater, što koji klinac uploaduju tako te stvari (pogotovo ovoliko "teške") a ustvari ne rade.... c c c cc c, meni nema ništa gore nego skinuti par gb nečega i onda to npr: ne radi, ili treba tweak-at ga do bola...
Džaba ja odustao, ako negdje naletim, ok... evo instalirao ponovo XP, još uvijek radi update-ove, ni SP3 nije skino
 

dehhiher

Aktivan Član
05.04.2007
90
0
0
48
ja koliko znam sturmovik je igrica sratija od tih zastita.
valjda negde iz 2002g. a secure rom se pojavio 2005g. (pretpostavka!)
Citaj sta pise u .nfo i ukljuci word wrap u notepadu ili gde vec citas .nfo,
ja tako nisam mogao 3d studio 5 dana da instairam :)
Ja je nemam ali pitaj roxa i b.smoka kako su je instalirali.