Ice hash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2009
3
0
0
43
Dakle radim 2.put hašiš metodom miksanja sa ledom,pa bi molio nekog iskusnog alkemičara da mi pomogne...
Kako bi najlakše evaporirao preostalu vodu u posudi,sad je več tjedan dana na radiatoru i neče da ispari *****uvraga:eek:hno:
Dal neko zna ako se može staviti na plin na nekakav način a da se haš ne istopi,vidio sam to na nekim fotkama,al ne znam kako bi to funkcioniralo u realnosti,jer sam radje 100 % kad se radi o dimu.
Ako je to več neko radio i zna za brže rešenje od čekanja 2 sedmica da voda ispari na radiatoru,neka napiše ovdje

fala
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
a da se ti nisi malo zbunio? pa kolko sam ja shvatio kod te metode za odvajanje vode od "hasha" se koristi mreza a ne isparavanje.. isparavanje se koristi kod izrade ulja.
 
24.09.2009
3
0
0
43
chupo je napisao(la):
a da se ti nisi malo zbunio? pa kolko sam ja shvatio kod te metode za odvajanje vode od "hasha" se koristi mreza a ne isparavanje.. isparavanje se koristi kod izrade ulja.

ne,ja govorim o posljednjoj fazi,znači imaš posudu sa vodom i na dnu posude je hash,a tu vodu treba evaporirat,jer ne ide više sa slamkom,na kraju krajeva ispari,ja je stavim na radiatorili uključim kalorifer,al ja bi to brže napravio,pa zato pitam dal zna neko...
 
24.09.2009
3
0
0
43
Teglica_Unka je napisao(la):
ovaj hash shaker je odlicna stvar....danas sam bas zavrsio moj i radi do jaja...jako prosto a has je mnogo kvalitetan i imas ga jako brzo...ne moras da cekas nikakvu vodu da ispari i ta sranja

https://forums.vutra.org/threads/5942-Hash-Shaker-2-EUR

neču sad silk screen da tražim naokolo,al vjerujem da je super,mene više interesira dal se haš topi u vodi ako je sagriješ,ako zna neko na koji temperaturi se počne haš topiti
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
sa slamkom? srces tu vodu? sa spricom mos milimetar do taloga doc pa onda taj talog na plitki al siroki tanjur i pod lampe.. ak hps imas odma se posusi..

edit: e da mos prokuhat nece nis bit.. tak sam jednom talog u casu i to u lonac i na stednjak (mora krpica bit imedu dna case i lonca) i za 2h je voda isparila... preskupo i cak sporije od lampi al nimalo losiji has