LED Ice VS Bubblegum XL RQS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dr. dir. mr. sc. Hulk

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.12.2020
618
4.501
163
POZDRAV VUTROLJUPCI :wave: :banana_rasta: :respect: :rolleyes:
Pa da krenem u novu avanturu a iskreno i ne planiranu.. Nisam htjeo al sam se borio nekoliko dana hoćeš, nećeš :Dvrag na jednom ramenu anđeo na drugom i naravno prevladao anđeo:D:):gled:
Pa da krenemo dalje
SJEME:Royal Queen Seeds Ice×1,Bubblegum ×1
RASVJETA :8×3000k 18w led i vjerojatno i u vege i u cvatu će biti tako.. Planiram ubaciti u cvatu još koju od 3000k
VENTILACIJA: IMG_20230308_201023.jpg IMG_20230308_201854.jpg
Ovo će da pravi buru u boxu:)
Vrlo sam zadovoljan sa ventom kako izgleda, cvrst je i kompaktan o nije plastičan. Ima dve brzine +rotacija i baš momački udara:)
Ovakva dva za ispuh zraka 165 kubika na h vazduha
IMG_20230308_201321.jpg

PAPICA, DODACI:Bio grow, Bio bloom, Fish Mix, Top Max, Bio Haven, Calmag, Acti Vera, Alg a Mic
TRENING :Lst al neći ih previše ubijat više ću ih pustit neka se namjeste kako one hoće a ja ću ih povremeno nategnuti al prvi put ide žestoko da se zna tko je gazda:D
ZEMLJA :pLANTELA BALKONIA
POT: 18L
Biljčice izašle 3.3 sad eto furaju 5.dan sve ide kako treba
Pa i eto još maznem slikicu komplet boksa sa bebicama sa oznakom tko je tko i to je to
IMG_20230308_201306_edit_184263380236634.jpg
Tipkamo se za jedno tj. Dana..
Stojte mi dobro i naduvano:)
 
Poslednja izmena:

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.302
6.830
258
Gledam sad liniju vidim da nije skroz ista, to me malo nervira, pa zasto ih zovu isto onda?
ICE RQS.png ICE Nirvana.png

sad ko tu sta jer fali Shiva :D bem li ga, ja se nadam da je sto slicnija ko ova od nirvane :) jer ce ta opet kod mene, a sta vise dodje mi sad i tu od rqs zajedno da stavim da mogu da uporedim :)
Treba da nabija nod na nod, ako joj je daleko svetlo ona ce se lako istegliti. Ne ode puno u strechu i mozda malo kasnije ce procvetati, al ce zato odma da baca sneg :) Bice sitne pisitile i cvetovi ce biti sitni, al zato nabijeni i masni, i iako kasnije pocne, cvetanje zavrsi brzo :) cvet/list masa je top, da zapevas tokom trimovanja :) mogo bi romane ja o njoj :D
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
to me malo nervira, pa zasto ih zovu isto onda?
I mene :D
I mislim da ova polemika koja traje poslednjih godina, oko brendiranja semena, ide u pogrešnom pravcu. Ne možeš zaštiti seme, da ga hebeš, uvek neko može uraditi cross ako zna genealogiju..ali može se zaštiti i brendirati ime, i to bi bilo potpuno fer. Super Silver Haze - samo GHS na primer. Pa ako i neki "polen chucker" k'o što smo svi mi ovde :D uradi cross sa nestabilnom genetikom, ili čak i ozbiljan breeder sa profi genetikom, nebitno - da opet nema prava da koristi to specifično ime, bez odobrenja, ako ništa drugo.
U suprotnom imamo zilion različitih fenotipa pod istim nazivom, a realnost je i da pojedini shoppovi prodaju kultivare pod imenima koja se trenutno dobro prodaju/kotiraju, a niđe veze sa tim strain-om, čije ime nose, nemaju..
Skoro je neko od Herer porodice izjavio da nikada nikome nisu odobrili da koriste Jack Herer ime, i da preko 90% kultivara pod tim imenom nemaju nikakve dodirne tačke sa OG Jack Herer biljkom..

I tako, ispamovah ja jbg ne zamerite.
Vozi me Blue Dream od jutros :D
Igrom slučaja, i za taj strain kažu - jedini pravi fenotip je klon kupljen u So-Cal ili gde već, sve ostalo je igrarija.
Ali nas ionako ne zanima preterano ime :D dok ovako vozi, sklon sam da zanemarim :)


Sretan grow direktore @dr.dir.mr.sc. Hulk !!
Masno i slasno da bude!
 

dr. dir. mr. sc. Hulk

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.12.2020
618
4.501
163
Pozdrav ekipa
12.dan Vegetacije
18/6
Ledena i žvekilna napteduju odlično ništa specijalno se ne dešava u boxu osim što palim i gasim svjetlo :D al kroz 3 dana ću da ih prvi put savijam malo..:)
Ništa osim vode nisam davo i tako će biti još tjedan dana sigurno pa ćemo onda vidit šta kažu pa ćemo sukladno s tim i djelovat :)
Pa mislim da bi to bilo sve za ovaj put..
Budite mi dobri i naduvani :wave: :respect: :rasta:
Slikice
IMG_20230316_211227.jpg IMG_20230316_211249.jpg IMG_20230316_211240.jpg IMG_20230316_211235.jpg