Idealan program za sve ljubitelje filmova i serija!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Pozdrav ekipa, evo trazim nacin kako da vratim za sve sta mi je ovaj forum dao, i moram reci da mi je ovaj program ustedio puno vremena i zivaca zadnjih nekoliko tjedana otkad sam ga otkrio. :)

Radi se o programu Popcorn Time, besplatan je za skinuti (mozete ga pronaci guglanjem).
Radi na slicnom principu kao torrent, za neke jako jako stare serije bas ne funkcionira jer radi na p2p (peer to peer) sistemu pa ako drugi ljudi nemaju, onda jbg. :/

Ali evo, ja gledam:
Sleepy Hollow
Walking Dead
The Originals
Under The Dome (osobno najbolja serija ikada, po romanu Stephena Kinga, rezirao Spielberg!)

i tako dalje, i cim izadje epizoda na torrent, nakon kojih par sati je na popcornu spremna za pogledati u HD kvaliteti!
Isto vrijedi i za filmove, ustvari filmove i mozete samo gledati na 720p/1080p!

Imate integrirane titlove, dolje desno dok gledate film stisnete jedan oblacic i imate za izabrati jezik, pa ako nema nekog od nasih lokalnih, morat cete biti sretni sa engleskim jezikom, ali uglavnom ih ima!

Evo ja se nadam da sam pomogao s ovim, mene je stvarno razveselio program, ako imate brzi internet, ne trebate cekati 15min da se serija skine nego gledate dok se skida, ma genijalno. :)

Pozdrav! :)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
da, super program, ja sam ga nedavno instaliro i nema vise trazenja, skidanja, titlovi... Sve na jednom mjestu, filmovi, serije, dokumentarci... :popcorn::

Izrezak.JPG
Izrezak2.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
16.12.2014
353
246
43
30
Da, i svidja mi se jer su i takozvane najave ukljucene, tako da ne moram kao prije, nadjem torrent, pa trazim titlove, pa gledati trailer, uvijek nesto, ovako sve sklopljeno :D
Inace, ako nemas titlova, ne znam dali si skuzio, ali imas opciju skroz na dnu tog oblacica da ucitas titlove sa PCa, tako da i ako fale, mozes skinuti pa ih ucitati ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Na popcornu sam skoro od pocetka. Jedina zamerka mu je sto malo kasne sa filmovima. Ali mene ionako mrzi da skidam, tako da sve pohvale za geekove.
Veliki plus je to sto mogu titlovi iz kompa da se ucitaju. Baguje po nekad ali to je nebitno, bitno je da nema ni jedne jedine reklame niti ce ih ikada biti.
 
16.12.2014
353
246
43
30
E bojim se da ne, probat cu malo prokopati dali ima kakva opcija da se to promijeni, ali do sada sam primjetio da kada pokusam pogledati epizodu serije ili film koji sam prethodno pogledao, on opet ide skidati.
Mislim da to sve privremeno negdje ide pa se brise. :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo pogledao sam po opcijama i cini mi se da se moze namjestiti jer ima par opcija u stilu keep downloaded torrents i to, tako da mislis da bi se uz malo prilagodjenja dalo namjestiti da sacuva sve sta je skinuto :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Meni ne funkcionira jedino ako imam problema s internetom, a 1080p jako tesko s obzirom da kod nas moras dizati kredit da bi mogao imati dobar internet, stream full HD filmova ne dolazi u obzir. :(

A ovo ostalo je sve u redu s moje strane ;)
 
21.04.2015
39
19
8
28
tamo daleko
Filmove koje ste odgledali ili koji su se ocitali do kraja mogu da vam ostanu u kompu ako odstiklirate deo koji kaze da brise cache folder pri izlasku iz programa, jer se tu nalaze filmovi koje ste pustali, ta opcija se nalazi u opcijama programa isto vam i pise destinacija cache foldera u kome se nalaze pustani filmovi