IDEJA "Mali oglasi"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
ne prodajem/kupujem nista ali iman jedan savjet u vezi ovog, posto ovo ce jako brzo dosec milijun stranica i vise se nezna jeli prodano ili sta vec, pa ako ste ZA, onda bi se ovo moglo uvest. ofc ako admin odobri. pozzzzzzzz


EDIT: Evo nova slika, malo editira u paintu da se lakse razumi. Pozzzzzzzzzzz

EDIT 2: nie moj forum i ja ne odlucivan ali znan da san ponekad naporan, ka ca se tice nekih moih postova, ali jednostavno volin organiziranost i forum treba ic prema boljem. neke malo promjene/modifikacije ne skode (ako su bolje u svakom pogledu od starih). ^_^
 

Prilozi

  • asdasdasdasdas.jpg
    asdasdasdasdas.jpg
    176,7 KB · Pregleda: 55
  • alhdsjkashdjkasdas.jpg
    alhdsjkashdjkasdas.jpg
    81,3 KB · Pregleda: 50

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
lol @Tarzan, puko si ka kokica. :fuck: vidin ja da ti nisi jos zapalia. pa nemislin ja na pc komponente nego na opremu za unutrasnji uzgoj. haha

ova stranica -> https://www.vutra.org/threads/prodaja-opreme-za-uzgoj.6477/#post-132730

je prezatrpana i nepregledna. mislio san radi bolje preglednosti i organiziranosti da napravimo novi podforum.

EDIT: pa zar nisi vidia u mome prvom postu, onu drugu sliku. "Mali oglasi" su stavljeni pod "Uzgajanje Marihuane" :D:D evo ako ne vidis. jos je jutro pa te dere mamurluk od sinoc =D

FW3JHTU.jpg
 
Poslednja izmena: