ideja u vezi gnjojiva!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ovako :kupite kiselu vodu(jamnica) i unutra stavite rukohvat NPK 15- 15- 15 i to lijepo dobro protresite i nakon toga otvorite čep i pustite jedan dan da ishlapi...i eto vam i magnezija i svih drugi hranjivih tvari za biljku ...:hehe:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ovako :kupite kiselu vodu(jamnica) i unutra stavite rukohvat NPK 15- 15- 15 i to lijepo dobro protresite i nakon toga otvorite čep i pustite jedan dan da ishlapi...i eto vam i magnezija i svih drugi hranjivih tvari za biljku ...:hehe:
:bis: :bis::bis:
Da je meni imat tvoju glavu par tjedana da se malo odmorim.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
a tek da rastopid speed u vodi pa time zaljevas?? Da vidis kak bi rasle.. Na ocigled! :p

treba otvorit podforum trash ideje i savjeti
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
NoTrippin je napisao(la):
:bis: :bis::bis:
Da je meni imat tvoju glavu par tjedana da se malo odmorim.

hhe pa nije on kriv,neznanje cini svoje. . . Svakakve gluposti mogu da se nadju na STRANIM forumima pa se u neznanju stvori licna slika o primeni i eto nekog ovde da se pohvali kako je pametan. . . Mada se moze zalivati mineralnom vodom ali bi RUKOHVAT tog djubriva yatvorio usvajanje Magnezijuma a a N bi bilo na granici da sagori koren. Mislim da ti ideja nije dobra i da ti nikakve inovacije nisu potrebne, mada bi ti pitanja vise lezala nego da bunis ovo malo ljudi sto zeli da nauci oko gajenja.
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
Ovako :kupite kiselu vodu(jamnica) i unutra stavite rukohvat NPK 15- 15- 15 i to lijepo dobro protresite i nakon toga otvorite čep i pustite jedan dan da ishlapi...i eto vam i magnezija i svih drugi hranjivih tvari za biljku ... :hehe:

a jesi se sitija da pustis kozu da ti obrsti vutru i drugi dan samo pokupis shit iza nje?



edit
zaboravija sam rec da je takvi shit legalan, cak se moze i dilat na pazaru, mos iznajmit banak, jos nesto, iz koze ce bit vise flusheva a i gledat ce te zaljubljeno
 
27.09.2007
30
2
0
39
Mislim da je bolje da se obrise cela tema nego da ismejavate decka , mozda je negde procitao tu glupost pa je to hteo samo da podeli sa nama ? To nije raazlog da ga svi ismejavate.
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Verujem da mu je neprijatno ali ko ga je stavio u tu situaciju ? To sto je nesto napisano na engleskom nije samo po sebi tacno, vecina toga su ubedjenja kvazi grovera koji uspeju da izvuku celih 150-300gr po biljci. Vase biljke od 2m nazivaju " monster tree " ? Bilo bi dobro da se sada vrati ali sa naucenom lekcijom.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
EXtract je napisao(la):
Verujem da mu je neprijatno ali ko ga je stavio u tu situaciju ? To sto je nesto napisano na engleskom nije samo po sebi tacno, vecina toga su ubedjenja kvazi grovera koji uspeju da izvuku celih 150-300gr po biljci. Vase biljke od 2m nazivaju " monster tree " ? Bilo bi dobro da se sada vrati ali sa naucenom lekcijom.

samo se vi smijite ... meni je biljka visoka 3.10m a stara je 4mjeseca ...ja sam je cijelo vrijeme zalijeva sa time..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ta od 3 metra se vidi iz zagreba :thumb:

inače ti je biljka rasla 2,5 cm dnevno
moglo je to i bolje ako je takva sativa

ovo je forum đe je normalo da ima zajebancije i šale
takva nam je materija

zato je bolje da pišeš ono što si isprobao

ako je sve kao što kažeš
veliki rispekt
:b_woot:veliki manitu
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Sutra će u vijestima biti da se helikopter srušio što se zapleo u
vrhove travuljage :D
Smrti u svijetu zbog marihuane= 8 xD

:maryjane:

koji si ti probitak... ma ustvari j... mi se... ja iman svoju žiku haha i pustila mi dlacice... :bananabang: :tovarenje_banana:
LucidDream je napisao(la):
Moze jedna slika Sviracu?

:bis:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
green nisi vidio dobro
ova flaša od cole grdne ima 10 litara:icon_eek:

imaćeš oko 60 do 90 grama od ove što zakucava predzadnjim listom
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ako uzmemo da je flasa od kole visoka 30cm, ili max 35cm.
Na slici se vidi da je biljka visoka kao 5 flase od kole.
Tako da 5x30=150cm ili max. 5x35=175cm.
Znaci biljka je negdje od 150 do 175 cm.
Sta bi reklo da je na polu manja nego sto je Svirac reko.

Pozdrav..:ludaci_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.