IGLA ILI DIM? (najzatucaniji članak ikad)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2007
7
0
0
To su sve gluposti i bezvezarije,npr. ja pusim travu vec godinama skoro svaki dan,pusim je u svoje slobodno vrijeme i moj mozak normalno funkcionira i sad mi neki tamo ***** tvrdi da je moja ucinkovitost manja od onog starog šljokera koji popije do gableca pola litre rakije i poslje pet piva!!!Nema seronja pojima o cemu prica!!!!!!
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Ma budale neinformirane novinarske.
Nemaju sto pisati te trkeljaju bezveze.
Uostalom velika vecina novinara su jednostavno propali studenti. Ajdemo onda ako cemo o ucinkovitosti zabraniti fakultete.
Po njihovom pisanju pola mladih bi trebalo biti na igli a druga polovica lezat po parkicima nemotivirana. Phehehe:flamed:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
ROX je napisao(la):
Zapamtite djeco, trava vodi heroinu OMG!!!, zato jer Sasa kaze tako. Jebes nepristrana i neovisna istrazivanja.

Izvini "TATA" al' trava ne vodi ka heroinu, to je glupo i pomisliti a kamo li napisati!!!!

Ja ne znam još nikog da je umro od vuve, dok od alkohola i duhana ima (brojke su dokaz!!!)
Znam dosta ljudi (stariji) koji (i dan danas puše) duvaju 15-20 godina... čak ni alkohol ne piju!!!!
Aaa ako ćemo tako, onda: hmmm.... ja ne znam ni jedan slučaj da je neki adolescent počeo odmah duvati (prije nego što je zapalio cigaru, napijao se na dernecima (tj. koristio alkohol) ...
Takođe znam xxxx ljudi, koji su počeli pušiti duhan, i ostali SAMO na duhanu, čak ni alkohol ne piju!!!!
Prema tome nemoj istraživanja se BAŠ i provode, kako bi se znalo koliko je umrlih od alkohola, koliko od duhana itd itd...
Naravno ni u čemu ne treba pretjerivati, pa čak ni u vuvi.... Oni koji se ne mogu kontrolisati u konzumaciji vutre, takve osobe imaju su sklonije kad uzimanju, bilo čega (pa i heroina) samo da nisu "normala"...

Mislim da ti izjava nije utemeljena, te hitno trebaš neko obrazovanje (u vidu dok. filma - mislim da je bolje) ili tekstualno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Izvini "TATA" al' trava ne vodi ka heroinu, to je glupo i pomisliti a kamo li napisati!!!!

Ja ne znam još nikog da je umro od vuve, dok od alkohola i duhana ima (brojke su dokaz!!!)
Znam dosta ljudi (stariji) koji (i dan danas puše) duvaju 15-20 godina... čak ni alkohol ne piju!!!!
Aaa ako ćemo tako, onda: hmmm.... ja ne znam ni jedan slučaj da je neki adolescent počeo odmah duvati (prije nego što je zapalio cigaru, napijao se na dernecima (tj. koristio alkohol) ...
Takođe znam xxxx ljudi, koji su počeli pušiti duhan, i ostali SAMO na duhanu, čak ni alkohol ne piju!!!!
Prema tome nemoj istraživanja se BAŠ i provode, kako bi se znalo koliko je umrlih od alkohola, koliko od duhana itd itd...
Naravno ni u čemu ne treba pretjerivati, pa čak ni u vuvi.... Oni koji se ne mogu kontrolisati u konzumaciji vutre, takve osobe imaju su sklonije kad uzimanju, bilo čega (pa i heroina) samo da nisu "normala"...

Mislim da ti izjava nije utemeljena, te hitno trebaš neko obrazovanje (u vidu dok. filma - mislim da je bolje) ili tekstualno

HAHA bezze zabrijo si stari.. ROX je sarkastican malo :vb_wave:
na krivom si bojnom polju :ridinghorse:

nakon druge dzoje bar dvaput procitat post prije zaletavanja i odgovaranja heheh:banana_rasta: