illuminati urota protiv marihuane -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
nisam mislio da je nemoguce to sto on izlaze,nego koliko ima ljudi koji su takodjer pobornici toga vjerovanja,dobro pa ga nisu proglasili ludim i strpali u ludnicu...isto ko sto vjerujem da nismo sami u svemiru,vjerujem da zemlju vode takvi ljudi...
 
25.12.2007
15
0
0
38
Odlicna tema..Naravno da postoje tajna drustva i to od davnina..Samo sto masoni sad u principu i nisu tajna drustva..Dosta toga se "zna" i stvorio se neki veo tajne oko sve te price.Za to vrijeme drustva su naravno evoluilara..Vrlo interesantna je bilderberger grupa..(posto su nam clanovi odlicno poznati)

Nezavisni istraživač političkih manipulacija nad čovječanstvom, Britanac David Icke u svojoj knjizi "I istina će nas osloboditi" prikazuje tabelu moći na zemlji:

Na dnu je čitavom širinom Č O V J E Č A N S T V O

Slijede M E D I J I

Zatim U J E D I N J E N I N A R O D I

E V R O P S K A U N I J A i T R G O V A Č K I B L O K O V I

B I L D E R B E R G G R U P A

K R A L J E V S K I I N S T I T U T Z A V A N J S K E P O S L O V E

A M E R I Č K I S A V J E T Z A V A N J S K E P O S L O V E

T R I L A T E R A L N A K O M I S I J A

O K R U G L I S T O L

(nekoliko nivoa naviše je praznina i onda dolaze...)

P R O S V I J E T L J E N I M A S O N I

V I T E Z O V I M A L T E

S K U L L & B O N E S

(predposlednji nivo, pri samom vrhu prikazuje "Globalnu elitu")

C R N O P L E M S T V O

I L U M I N A T I

K O M I T E T 3 0 0



Vrlo interesantna je i grupa "S K U L L & B O N E S" za koju njeni clanovi javno kazu da su clanovi, ali zavjetovani su na cutanje o svemu sto se tamo prica i radi...Interesantno je da grupa funkcionise na Yale University...

Iz "The Skull and Bones Society" se regrutuju kadrovi za tri daljnja elitistička udruženja: Bilderberg, CFR (Council on Foreign Relations) i Trilateral Commission (o njima smo govorili ranije i pritom istakli da su svi američki predsjednici u ovom stoljeću, osim jednoga, imali članstvo u ovim udruženjima). Nadalje, kadrovi sa Yalea, su: Bush Sr., Rockefeller, Luce ("Time"), Stanley ("Morgan Stanley), Davison ("Morgan Guaranty Trust"), Gates ("Union Pacific", "Boeing"), Davenport ("Fortune Magazine")... Svi su se oni zavjetovali na šutnju.



Prema tradiciji, poslednju godinu na Yaleu, selektira se petnaest (i svake godine, samo petnaest) novih članova. To daje broj od 2.500 članova u zadnjih 150 godina. Danas ih je oko 500 živih. Godišnji sastanci su u njihovom zamku na Deer Islandu na rijeci St. Lawrence River.

Dobar dio teksta je preuzet sa sajta
http://www.alternativnahistorija.com/AH3.htm#9

Ima dosta podataka, za one koje to, naravno, interesuje...
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Mrizm ovakve teme... Uvek postavljam sebi pitanje- "Sta ja mogu da uradim?" Odgovor se sam namece.... O moj boze... Idem da se ubijem, to je jedino sto mogu da uradim. Covjecanstvo je na dnu, to znaci da sam i ja na dnu. Ja sam samo mali mrav u mravinjaku. Nemogu nista da uradim.... Samo da se ubijem :p
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
why the f.uck? Ne, zato trebaš živjeti, i zato trebaš razmišljati, zato trebaš voljeti i ne pristati na rat kad nas okrenu jede protiv drugih... etc.
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Weedran je napisao(la):
why the f.uck? Ne, zato trebaš živjeti, i zato trebaš razmišljati, zato trebaš voljeti i ne pristati na rat kad nas okrenu jede protiv drugih... etc.
Znam to, ali sam u tom trenutku bio mnogo smoren :) Sad sam dosao na ideju da mi napravimu neku nasu tajnu organizaciju koja ce medijske dezinformacije presretavati pre objavljivanja, menjati i slati dalje.
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
meni osobno ne smeta sto sam na dnu covjecanstva,niko me ne zajebaje puno...gledam svoja posla i opterecujem se puno tim stvarima ali zanimljivo je uci u ovakve diskusije o zavjerama...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
davno sam čitao o ovome

nemojte zaboraviti da su oni izmislili novac
na pamučnom papiru
(i dan danas je pamuk,opereš osušiš i peglaš bez problema)
ili ti dolar,boja ja mislim od nekog leptira ako se sjećam dobro,jako rijetkog leptira,valjda uzgajaju na nekim farmama u j.americi
i samo su ih odštampali,jednostavno
i rekli ovo su pare
ovo vrijeti sto dolara ovo je 1000 dolara
i niko se nije žalio
narod je davao razna dobra a uzimao parče pamučnog papira
za uzvrat
sada tek vidim da je zlato bila majka :)

nekadašnji trgovci opijumom vladaju svjetskom ekonomijom
vrlo prosto
to su takvi likovi da kada su provalili da nemogu crnce u americi da navuku na opijum,a crnci gradili pruge za njih
oni su lijepo uvezli 150000 kineza koji su se minavali sa opijumom od kad znaju za sebe
i lijepo ,ovi grade pruge,uzimaju plate,rokaju se opijumom
sav novac njima ostaje plus imaju pruge
e sada ko išta o poslovanju zna
odma kapira da ako su tako zarađivali prije 100-200god
a ovo spomenuto je samo djelić biznisa trgovaca opijumom
dokle su stigli danas ?
pa sve drže,za njih nema granica,napravili firmu od planete

i garantujem da bi svi od nas bili u njihovom filmu da možemo
(izuzetak prs lee hipika) :)
jer kad si sa najačim u kombinaciji
nikad kraja zajebanciji :)
i tješili bi se ka pola njih sa trunkom svijesti
da smanjujemo populaciju i vršimo selekciju `kvalitetnijih`
usporavamo razvoj drugih i trećih zemalja da nebi previše napredovali,jer zagađuju previše i slične nebuloze

da živim jedno 300-400godina
onda bi se ozbiljo posvetio ovoj temi
ovako nemam kad za toliku priču
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
da živim jedno 300-400godina
onda bi se ozbiljo posvetio ovoj temi
ovako nemam kad za toliku priču

Za ovo imas pravo. Nema smisla puno razmisljati o tome jer u svom lifespan-u ne mozes nista. Moras prvo da se obogatis, pa da steknes neku moc, pa kontakte pa tek onda postoji sansa da ce te pozvati u neko drustvo.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Kako ne kužite da je samo bitno obrazovati se, razmišljati malo, samo ne ignorirati... i to je to... problem riješen... ako bi to primjenili na kritičnu masu, jer njihovi prljavi temelji su upravo na našoj masovnoj ignoranciji... mi im doslovno dajemo svu moć... jedan čovjek ili grupa da imaju neznam kakvo bogatstvo i položaj neće uspjeti suprotstaviti se.
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
meni je osobno zanimljiva teorija da je Tito bio mason i da njegov nadimak dolazi od rijeci "titus" koji je predstavljao rank u masonskom redu i da je bio jedan od najjacih i najutjecajnijih masona...zvuci mi malo kao neka ptka al opet...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
domacicarulz_mostar je napisao(la):
meni je osobno zanimljiva teorija da je Tito bio mason i da njegov nadimak dolazi od rijeci "titus" koji je predstavljao rank u masonskom redu i da je bio jedan od najjacih i najutjecajnijih masona...zvuci mi malo kao neka ptka al opet...

A sta misliš, kako je to Tito tek tako reka ono povjesno NE i jednima i drugima? Misliš da je to sam moga tek tako izvest da nije ima podršku "vladara"?
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
pa bas me je to i zaintigriralo i poceo sam malo istrazivat,malo pregledavo neke knjige,cak sam i prico s jednim politologom starijim likom koji se i za vrijeme bivse yuge bavio time i onda mi je on reko slicne stvari,da je on bio mason i to jedan od najutjecajnijih i tako te stvari...
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
weedran, potpisujem - kad se već teško/nemoguće s ovako 'rogatim bosti' - važno je makar znati, biti svjesan ...

a ovo za titonju se 'ne bi štel mešat' ... a ko će znat ko je on i što bija - moremo samo nagađati (bidni :flamed: ) ...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ramona_Red je napisao(la):
weedran, potpisujem - kad se već teško/nemoguće s ovako 'rogatim bosti' - važno je makar znati, biti svjesan ...

Je , Znanje je jedino šta nam preostaje za obranu. Tako bar lkad umremo imamo šanse "bolje" se reinkarnirat.
Ili ako stvarno ne doleti "val" 2012. :ninja:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dobar covjek ima nesto mnogo vise od iluminata, reptila, rokefelera, masona pa cak i od onih koji su stvorili ta "krasna" bica. A sta je to? To je duhovna konekcija i saosjecajnost. To je izbavljenje iz zatvora u kojem ce oni provesti do kraja svojih zivota.

Trazice moc da docara zivot slobode duha koju nikad nece naci i zato im uvjek treba jos vise moci. Oni su zatoceni na ovoj planeti u ovom paklu koju su sami stvorili. A mi imamo izbor da letimo i da saznamo. Mi mozemo mnogo vise od njih.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
kad smo vec kod toga, sta mislite jel su Ameri uopce bili na mjesecu nesto mi se to cini cudnim, do danas bi se vec islo masovno hodati po mjesecu ali koliko znam to niko nije ucinio od onih njihovih slikanja po mjesecu( ili je to bio Hoolivudski studio neki)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Postoji teorija da je zemlja u karantinu sa jednim omotacem oko zemlje naravno nevidljivim za nasu tehnologiju i da je mjesec kljuc omotaca. Teorija veli da su zastitnici naseg solarnog sistema stavili obruch da nasa govna ne bi srala po svemiru. Mozda zato nikad nijedno ljudsko bice nije otislo dalje od mjeseca...moozda zato sto ne moze.

:shit: