Iluminati vladaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ovo stvarno puno toga objašnjava ali je bizarno do jaja

http://groups.msn.com/illuminatiuncovered/whoaretheilluminati.msnw

'May 1, 1776, was the most important date in Freemasonry's Luciferic New World Order Plans. On that date an obscure Jesuit-trained professor of canon law at the University of Ingolstadt in Bavaria, Adam Weishaupt, founded a secret society called the Ancient and Illuminated Seers of Bavaria (AISB for short). Illuminati was founded on a mixture of Masonic secrets(--Luciferic Doctrine--), Islamic Mysticism(--Sufism--), and Jesuit mental discipline(--Hatha Yoga--). A unique and dangerous element was it's scientific use of the drug, hashish, to produce an "illuminated" state of mind--derived directly through the Knights Templar's association with the Order of the Assassins (circa 1050 AD).'



 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mudri Mudrac

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Postoje jake indicije da iluminati kontroliraju sve (pročitati david-a icke-a) ali zadnja rečenica onog teksta mi nema nikakvog smisla ako sam ju dobro razumio...

Za one koji neznaju: Iluminati su najviše tajno društvo i glavni cilj je preuzeti kontrolu nad svime. Postoje brojne teorije njihove vladavine, neke su istinite, a neke laž, tko bi znao. Ali na temelju onoga što sam ja pročitao oni su nešto čega bi se ljudi trebali bojati više od samog sotone. Nitko ih nikada neće zaustaviti, zato jer oni kontroliraju sve, policiju, vojsku... Jedina nada svih istraživača i pisaca koji misle da nešto znaju o njima je re-evolucija ljudskog uma 2012. Pa, sretno nam bilo:)

Malo zanimljivosti: klikni> slika dolara znak iluminata
Piramida bez vršnog kamena sa "all-seeing eye" na vrhu (oko koje sve vidi), ispod piramide piše latinski "novus ordo seclorum" što znači "novi svjetski poredak je počeo". Neznam kako službeno objašnjavaju zašto je znak iluminata na novčanici dolara ali "novus ordo seclorum" je glavni i jedini cilj iluminata. I sad neka si misli tko šta hoće...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
E pa vidiš, moj nick je ime največeg vođe tog Reda Assasina (Hashishina). Pročitaj mi profil pa češ doznat, odakle su i di in je bija "glavni grad". Hihii:icon_mrgreen:
Oni su Islamski ekvivalent Reda Templara. I oni su, ka i Templari "znali". Templari su tajili svoja znanja i, izgleda, utiho ucjenjivali i držali u šaci sve one od kojih danas potiču "vladari". Sjebala ih je crkva i Filip Lijepi (ma prekrasan čovik je to bija). Iskoristili su pravi trenutak. Trenutak kad se Red pokušava "očistit" od privjesaka tipa razvratnost, materjalizam itd.

Assasini su, s druge strane napravili drukčiju grešku. Izolirali su se i , mislim, slabo se sječan a neda mi se sad po kjigama kopat, da je treča generacija nakon Hasana bin Sabaha, objavila da nema dalje. Gotovo je. Islamovo vrime je prošlo (bar u sunitsko-šiitskom smislu) i da je nastupilo novo vrijeme. Poklali su ih ko janjad, a one koji su preživili protirali su.

Čini mi se da su ove dvi frakcije bile zadnje u povjesti koje su se "otrgle" iz kontrole "vladara" planirajuči nekakv preporod. Templari su nam i donili renesansu. Assasini su dali puno dobrih sufija. Nakon pada assasina, Islamski dio svjeta je uronija u svoj "mračni srednji vijek" koji traje i dan danas. Templari su donili renesansu, malo svitla u mračni srednji vijek. Zbrisali su ih, al sviću nisu ugasili
Pokušali su, nisu uspili.
Btw, zadnji Veliki meštar Templarskog reda, Jacques de Molley (a vid ovo: Iacobus Burgundus Mollensis - IBM ;) ) kad je uhičen i krvnički mučen (veliki inkvizitor je na njemu primjenija KOMPLETNO razapinjaje na križ), nebi li ovaj prizna da je heretik...a prizna je čovik. A ko nebi...
Ali svejedno, on i njegovi najbliži suradnici, nekoliko godina poslije javno su istupili i odlučili da će radije biti spaljeni nego živit u laži u Bezbožnom svijetu.
I ponosno su izgorili.

Zato mi idu naživce sva ta bubanja po tajnim društvima koja se onda pozivaju na Templare.
Je, Masoni su ustrojeni ka Templari. I koriste njihove simbole (i javne i tajne), ali Templarska namjera nije bila podjarmljivanje. Pa oni su po Francuskoj gradili crkve i samostane po TOČNO predviđenom planu, sa "magičkim" znakovljem. Ideja im je bila izgraditi Nebeski Jeruzalem na Zemlji. I da ih nisu pobili, oteli i silovali znajnje po koje su ih i poslali, da ga iskopaju ispod ruševina "Solomonova hrama" ko zna di bi MI ljudi, kao baštinici takvog znanja sad bili, u kojem denzitetu.

Zato bi vas zamolija, kao kritičke umove, otvorene i sa jasnom percepcijom "realnosti", da ipak u svim tim istraživanjima, odvojite žito od kukolja. Ipak bi trebalo prije napadanja po svemu šta ima prefix "tajno", malo obavit i domaći rad iz povjesti.
Jebiga, Đavo je u detaljima :icon_wink:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma mozes ti protjerat i zapalit knjige to nema nikakve veze...istina vazda se Siri, kopa i razara...uvjek spremna da se pokaze...nista je ne moze zaustaviti.


ISTINA TEZI DA SE PROBUDI U SVEMU.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pa normalno. Curi istina na sve strane. A i mora. Univerzum mora bit u balansu, jer ako nije smlaviće i njih same. Oni itekako rade po pravilima. Ovih nižih slojeva. Zašto je to tako, neznan. Znan samo da je.
Eeee, da je negdi srest don Huana pa da objasni :icon_wink:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
Vutragenjo je napisao(la):
Ma mozes ti protjerat i zapalit knjige to nema nikakve veze...istina vazda se Siri, kopa i razara...uvjek spremna da se pokaze...nista je ne moze zaustaviti.


ISTINA TEZI DA SE PROBUDI U SVEMU.

naklon do poda
:thewave:
 
04.12.2006
17
0
0
želim samo reči da je istina da iluminati vladaju situacijom oko nas ali ne i nama samima ...naime kreirajuči dogadjaje oko nas navikavaju nas da loše postupamo i samim time ostanemo takvi jer kad par puta nešto ponoviš vjerojatno je da češ još mnogo puta...Istina je u Nama
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Zato bi vas zamolija, kao kritičke umove, otvorene i sa jasnom percepcijom "realnosti", da ipak u svim tim istraživanjima, odvojite žito od kukolja. Ipak bi trebalo prije napadanja po svemu šta ima prefix "tajno", malo obavit i domaći rad iz povjesti.
Jebiga, __Đavo je u detaljima__ :icon_wink:
hehe,mozda bolje Lucifer je u detaljima..
opcenito izbjegavam iluminati teorije,prespektakularna je tema postala da bi se uopce odvazio na neka prava iskopavanja...
 
29.10.2007
10
0
0
34
Pokucaj , otvorice se

Kada može posmatrati reku, brda i daleke vidike sa dubokim osećanjem sopstvene malenkosti u velikom poretku stvari, a opet imati veru, nadu i hrabrost - izvore svakevrline.
Čovek je tajna i zagonetka, i ako čitav život provedeš u njenom odgonetanju, nemoj reći da si uzalud proživeo vek.
Fjodor Mihailovič Dostojevski, ruski književnik
(1821-1881)


Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Semjuel Beket, irski dramski pisac
(1906–1989)

Oni us bili masoni, mi smo masoni, svi us masoni(iluminati,tempalri,rozenkrojceri...)ali to nesvatamo,borimo se različito za isti cilj​
CITAJMO BIBLIJU ONA JE NAŠ TESTAMENT​
RELIGIJA(lat) veza,veza sa izvorom zivota​
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
1. Biblija je najkorumpiranija knjiga u povijesti. Ne samo da su je korumpirali pokvareni pojedinci i grupe kroz povijest, već su njena Stvarna značenja davno zagubljena u razniom prevodima. Ali na sreću, samo zagubljena ;)

2. nakon šta čovik počne istraživat,bolje rečeno - rditi, sam za se...Biblija počne izgledat ko bajka za malu dicu.
Nekažen da nema pametnih stvari unutra, ali Biblija je izobličena još 325. u Nici od strane
cara Konstantina i uređena tako da paše za održavanje kontrole. Mnogi "krščani" pljucaju
po masoneriji i sličnom, optužuju razne babe-roge za svoju vlastitu lijenost, a zaboravljaju
tko su i šta su bili (i još jesu) oni koji su ovu kjigu toliko poularizirali.

3. Neznam šta misliš pod to da je Biblija naš testament....moj definitivno nije.

4. I za kraj, pozvao bi sve "bibliologe" da se "drznu" i usde pročitat i ostala evanđelja, a ne
samo ova 4 koja su probrali "gospodari svijeta", tj. pardon...njegove najponiznije sluge.

I btw, jeste li znali da je onaj križ, koji papa nosa okolo, u biti ČISTI SOTONISTIČKI KRIŽ. Sotonisti umiru od smija...a di i neće, kad in je smišno kako ljudi nevide TKO ih vodi i tko upravlja njihovim "mislima".
 
29.10.2007
10
0
0
34
NApiši nešto više o krstu...

Pravoslavac sam, pa me u jednu ruku i boli ***** za papu, ali me interesuju krstovi, simboli simbologija idt. evo nesto od mene...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Evo jedna lipa pismica, u kojoj je još davno barab Čorba definira šta nan se i šta če nam se dogadjat :icon_wink:

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovo je tema itekako vredna rasprave...Ceo svoj zivot nisam ni jednu rec cuo za njih...Jel su oni religiozni,sektasi,ludaci,sta?Jel su to obicni ljudi normalnog zivota,ili bogatasi koji neznaju kud ce s parama?Ako su bogati mora se znati koji su...i sada najvaznije pitanje...Kako oni deluju na nas,i kakav svetski poredak hoce?
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
LucidDream je napisao(la):
Ovo je tema itekako vredna rasprave...Ceo svoj zivot nisam ni jednu rec cuo za njih...Jel su oni religiozni,sektasi,ludaci,sta?Jel su to obicni ljudi normalnog zivota,ili bogatasi koji neznaju kud ce s parama?Ako su bogati mora se znati koji su...i sada najvaznije pitanje...Kako oni deluju na nas,i kakav svetski poredak hoce?

Sve za njih..nista za nas :).

jednostavno... :)
 

KaraJack

Aktivan Član
Van Helsing ime je autora koji je ukrao ime da bi svoje sakrio, no izdavanja se mogu dobiti u švicarskoj kao dosta velik broj knjiga koje su zabranjene se isto mogu dobiti u švicarskoj. No svi znamo da u švicarskoj vladaju banke i marsoni koji vladaju bankama, a naj veća vladajuća banka je ROTSCHILD e daaa familija ROTSCHILD sa 7 kćerki i 7 sinova ooh da ako se ne varam ono šta sam pročitao u knjizi je treći sin izazvao prvi svijetski rat unajmiviši crnu ruku za ubojstvo bla bla... i istodobno u London na londonskoj burzi izazvo svijetski rat te svijetski prvi pad dionica :)) ma ima dosta toga... Svi znamo da je hitler jedno htio i to je činio i znam sigurno iz logičnog razmišljanja zašto je htio ne zbog mržne nad židovima nego iz dobrog razloga...

Ma ima dosta toga da ne nabrajam net je dosta pun sranja a rijetko koje knjige će se nabavit jer su manje više zatamnjene od maronija... ooh da ti ljudi vladaju amerikom...

Uff dosta mi je tog shit-a imam svojih problema i svog života tako da sam van takvih diskusija :))
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
LucidDream je napisao(la):
Ovo je tema itekako vredna rasprave...Ceo svoj zivot nisam ni jednu rec cuo za njih...Jel su oni religiozni,sektasi,ludaci,sta?Jel su to obicni ljudi normalnog zivota,ili bogatasi koji neznaju kud ce s parama?Ako su bogati mora se znati koji su...i sada najvaznije pitanje...Kako oni deluju na nas,i kakav svetski poredak hoce?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

evo ti jedan domaći lucide pa istražuj

nađi zastupnika za gen. mod. sjeme koje stiže iz amerike
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
eO malo cesljao po netu ...Toliko toga o tome a opet nijedan odgovor direktan...Puno konkretnih pitanja...Cesto se pise o edukaciji ljudi i tome sto se bave GMO-om samo da bi novac zaradili...Cesti odgovori gistro razne organizacije su zastupnici,multinacionalne korporacije i svi oni americki...Jel se uopste zna ko je zastupnik?