Ima li hleba bez motike?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com

Pošto sam postao invalid sa penzijom od 270e i ne zaposleno ženom + malo dete + pas odlučio sam tražiti poslove koje bi mogao raditi na internetu i tako sam i pronašao ovu metodu!

Pozdrav celoj zajednici :vutra:
U ovoj temi jednostavno ću vam pokazati kako da zaradite preko interneta pomoću autopilota!
  1. Blogger.com - cms platforma
  2. Clicksor.com - Publisher program + reff
  3. Hitleap.com - Autosurf program + reff
Kao prvo kreirajte BLOG sa 3 posta, zatim se registrujte u Clicksor.com i ubacite po 3 reklame u svaki post, sledeci korak je registracija u Hitleap.com- jednom reči bot koji će umesto vas odrađivati sav posao i zarađivati novac. Kada sve to odradite ubacite link od bloga u hitleap i vaša zarada će početi! Metodu sam isprobao i podigao prvu isplatu u vrednosti od 74,00$. Ovo bi bilo ukratko objašnjenje, ukoliko vam nešto nije jasno ili imate pitanja, postavite isto!;) Umalo da zaboravim nije vam potrebno:crazyd: nikakvo ulaganje :wave:i sve mozete napraviti za 1 sat da ste najveći duduk za internet, pored toga postoji i gomila tutoriala.

Screenshot (4).png Screenshot (5).png Screenshot (6).png

Takođe bi zamolijo, ako neko poznaje neku autopilot metodu neka napiše :D
Evo i koliko sam zaradijo dok sam napisao ovu temu
Screenshot (7).png zarade u kvadratićima su po državama, a poslednja je ukupna cifra za 25 min
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
jest kad je bilo reff link,to sam ja postavijo ali nisam ni razmisljao da mi neko bude reff već sam hteo nesebično podeliti s ljudima svoje znanje ! evo sada sam napravijo ovako bez nijedno direktnog linka!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Naravno softveri su čudo, možete napraviti sami sebi 2 frefferala za hileap kucajte u youtube-u multiple hitleap i malo pogledajte videe koji su vam softveri potrebni. 50$ minimalna isplata i isplaćuje se na peypal postoje i druge opcije isplate

.

Inače deluje primamljivo ko ume i može :)
Prijatelju svako može na ovaj način da zaradi zato sam i postavijo temu na forum da je nešto komplikovanije verovatno nebi niti otvaro teme, toliko tutoriala i video klipova ima na internetu o ovoj temi da to nije normalno pogotovo za hitleap!
 
Poslednja izmena od urednika:

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Prijatelju svako može na ovaj način da zaradi zato sam i postavijo temu na forum da je nešto komplikovanije verovatno nebi niti otvaro teme, toliko tutoriala i video klipova ima na internetu o ovoj temi da to nije normalno pogotovo za hitleap!
Ma kapiram ja tebe, nego, trenutno s androida ne mogu puno duradim, jer tako sam u mogućnosti:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Step by step
Kao prvo kreirajte gmail potpuno novi koji će vam služiti isključivo za ovu namenu!
1.) Kreiran blog na Blogger.com i napravite 3 posta.
Screenshot (9).png
2.) Registrujte se u Clicksor.com
Screenshot (4).png
Screenshot (10).png
Kada ste se registrovali vreme je da postavite html kod u postove bloga a to ćete narediti na sledeći način.
logirajte se na svoj Clicksor nalog i idite na sites , zatim na add new site i ubacite vaš već kreirani blog u Clicksor.com.

Screenshot (11).png Screenshot (13).png
Screenshot (14).png
Kada ste dodali vaš blog u clicksor izaberire opviju in page banners, medium rectangle, a zatim pritisnite Generate Code, dobijeni kod kopirajte po 3 puta u svaki post na blogu.
Screenshot (15).png
Screenshot (16).png
3.)hitlepa autosurf program- uđite na vaš nalog i ubacite vezu u program i pokreni te ga to bi bilo sve!
Screenshot (17).png
Screenshot (18).png
Ukoliko trebate pomoć recite ,ma da sam bukvalno snimijo ceo postupak!
Kada dobijete prvu zaradu donirajte neki keš na vutra.org i kupite kvalitetno seme ;)

Konačni produkt izgleda ovako
Screenshot (19).png
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock and 21 gram

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
meni je skino 0,28 centi uz pomoć hitleapa za vreme dok sam napravio tutorial

Kad pravim novi blog trži mi veb adresu koju nemam. Šta da upišem?
I da li blogger da bude solo ili sme da se spoji sa google+?
Prvo kreiraj g mail pa kreni redom podesi ga za jezik koji hoćeš, nećeš imat problema ,svi jezici ex yu su podržani. Može solo može i g+, fora je da netreba niti da je estecki niti bilo šta, samo kopiraj kod u postove i gasa sa hitleapom
 
Poslednja izmena od urednika:
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Mozda bi mogli napraviti neku verziju sa Adf.ly na ovaj sistem :D
Meni cliksor bas slabo belezi preglede, sad imam preko 100 sa heatlepa na blog a cliksor mi ubelezio svega 2-3