Ima li hleba bez motike?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
Nema smisla ovo uopce raditi ako necete imati 5 virtualnih masina minimum! Jucer mi je vrtio solo oko 10 sati i zaradio sam 0.04 $ hahh!

Sa 5 virtualnih masina mislim da bi bilo 1$ po danu!
1$ = 6,9KN/DAN , 6,9 * 30 = 207KN/month...

207KN mjesecno za cijenu usporavanja kompa i interneta!
Nije lose, samo triba instalirat dobar antiVirus i nekako pospjesit to spajanje na druge proxije ondnosno mjenjanje JEB*NE I.P. adresse
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
to sam i ja izracunao.plus moras mjesec i pol jer je 50$ minimalno skidanje.

al kome pc radi bezveze sta fali da hitleap radi u pozadini dok si na vutri ili na facebooku za 3 mjeseca imas 50$ i kupis si nesto za grow :D
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
evo raja za sve da nabijete gledanja podesite samo traffic source na google key word i unesite 10 kljucni reci mogu i iste i tako dobijete organski trafficing, 100% bezbedan od bana sa cliksora, evo link za bota http://www.ipts.com/download.php u svih 10 slotova mozete odjedamput pustit da radi ! volim vas sve koji niste skeptici za ovakav vid zarade ovoga bota ako znate engleski mozete i podesiti da klika na reklame i iz kojih drzava dolazi ;) rispekt svima koji su počeli sa ovakvim vidom zarade makar da probaju do prve isplate ;)
113.jpg


Uskoro za sve ozbiljne još jedna kompanija test je u toku minimala isplata 10$ peypal!

ukoliko pravilno podesite bota izgledace ko organik saobracaj a oglasi ce vredeti više ;)
screenshot-bitly.com 2016-01-11 22-23-29.png
evo i testa novog bota koji vam salje organski saobracaj na vašu stranicu ;)
screenshot-analytics.google.com 2016-01-11 21-45-33.png
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
ebi ga nisam ni ja preko noći počeo na ovaj način da zaradjujem, naravno u svakom trenutku se moze odustat i poslodavac te nece kazniti!
Nisu niti svi rođeni da zarade hleb bez motike! ;)
Ma da moje lično ubedjenje je da apsolutno svako može da zaradi na ovaj način treba malo čitanja i osvajanja veština i to je to :smoke::joint2:

EDIT<Gradivo je ogromno, ima beskonačno monogo novih mogućnosti!
 
Poslednja izmena:

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
jel i vama često javlja da je virus pronađen kad ste na hitleapu

btw sviđa mi se ovaj novi program tj.bot kojeg si stavio


treba li to ovako izgledati
 

Prilozi

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    77,6 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
treba li to ovako izgledati
da treba tako da izgleda samo ubaci u sve slotove i zastiti sa googlo key word svaki pogled i dobićeš organik traffic, možeš i bota podesit da otvori i druge stranice bloga tako da sa jednim pregledom dobijes najmanje 3 pregleda ostalih stranica i proveren je, sto se tice hitleapa meni nista nejavlja da je neki virus korisstim avg!
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pogresna tema sa freelancerom ovo je bez motike a ne da radis poslove na interentu.a i veoma je tesko dobit ponudu cak sam i dabe davao da radim nije me niko htjeo tj sigurno im je sistem napravljen da ko placa dobija prvi pogled
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Naravno spoji nalog na https://analytics.google.com ,možeš pratiti i u realnom vremenu, isto tako dobar dijagram možeš dobiti i u https://bitly.com samo je potrebno pre skratiti link i takvoga postaviti u bota.
screenshot-analytics.google.com 2016-01-13 02-33-03.png screenshot-bitly.com 2016-01-13 02-32-45.png

Počeo sam jedan test sa komplanijom koja isplacuje 10$ na peypal večeras zabeleženo sve, testiram sa hitleap regular nalogu.
screenshot-bidvertiserzaradainfo.blogspot.si 2016-01-13 02-41-48.png
Sve posete su direktno preusmerene na blog
screenshot-analytics.google.com 2016-01-13 03-00-51.png
 
Poslednja izmena:
16.12.2014
353
246
43
30
Evo i ja bih volio podijeliti neke od nacina na koje sam uspio zgrnuti koju kunu preko ovih godina, student sam pa sto manje rada, a sto vise para mi je uvijek bio moto, ali ajde, nemam nista protiv rada nego bih samo volio pricekati prije nego krenem zapravo hehe. :)

Nego da predjem na stvar:
- freelancer.com - Mislim da su mnogi za to culi, ukratko registrirate se, linkate freelancer racun sa paypalom kako bi vam mogli isplacivati i prijavljujete se za posao, iako su se meni najprofitabilnijima pokazali tzv. contesti na kojima npr. morate dizajnirati logo za organizatora contesta, a on si kasnije izabere koji mu najvise odgovara i da nova pobjedniku s tim da mu natjecatelj naravno mora dati sve datoteke vezane za dizajn tako da je preporucljivo koristiti Adobe Illustrator ili Photoshop
Evo tu sam ja osobno dignuo oko 100$ na dva contesta s tim da sam ulozio nula truda, ali npr. cura je isto naucila raditi u Illustratoru i kreativnija je od mene i ona si je u jednom danu isplatila potpunu upisninu za faks, pa vi mislite. :)
- 99designs.com - ista stvar, ali mnogo veca konkurencija, iako nema logo contesta ispod 200-300$, tako da tu recimo krenete kada se oboruzate vjestinama :)

-https://www.usertesting.com/ - dodje nova web stranica, vlasnik stranice zeli misljenje, cijeli proces traje doslovno 10 minuta, dobijete zadatak npr. naruciti zlatnu ogrlicu sa te stranice, morate imati ukljucen mikrofon i opisivati sto mislite o stranici, dizajnu, funkcionalnosti i po potrebi povremeno nakon snimanja imate kratki upitnik za ispuniti, ukoliko dodje do tehnickih problema svejedno vas isplati s tim da se od vas ocekuje da se pobrinete da ih vise ne bude ako ste vi bili uzrok (slab mobitel/PC itd.) - meni vrlo draga i jednostavna metoda, ali jako je puno testera, a malo testova, prioritet su testeri koji su cesce online pa ako zelite imati vise testova uvijek imajte upaljen tab u browseru i kada zazvoni se brzo prijavite dok ostala ekipa nije pohvatala sva mjesta :)

- SpeechPad - ako imate iznimno dobre vjestine iz engleskog jezika, meni se jako svidjelo na pocetku, medjutim ovo ne bih nazvao laganim poslom, znao sam sjediti po 8-9 sati ispred kompjutera za 12$, pa sam na kraju i odustao...:p

Evo ja se nadam da nije hijackanje posta, samo sam htio iznijeti neke od nacina koji mi donesu malo ekstra para pa sretno :)