Ima li hleba bez motike?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
U ovom poslu se puno radi ako zelis da zaradis, samo od kuce a lopatu zamenis računarom!
neki vole da mesaju beton nekome paše da konobariše, a ja voli onaj reži svi rade a ja ležim;) tačnije botovi ;)

Približno dvanest milijardi se vrti svaki dan na netu pa ko zna neka skida ko nezna neka misli da se ne moze zaraditi :D
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Tutorial za podešavanje traffic spirit BOTA!
Add Sites- dodavanje sajta u BOTA.
1.JPG
Facrički podešen BOT.
2.JPG
Idite na traffic source i štiklirajte neable-da je uključeno
Type- podesite na Google key Word

3.JPG
Zatim idite na Region Settings i podesite kao na slici !
4.JPG
Ako ste sve dobro odradili podešavanja Bota bi trebala da izgledaju kao na slici.
5.JPG
Zatim stisnite ok i vaš saj je spreman za organski saobraćaj i povećanje zarade sa Clicksor-om!
6.JPG

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje vezano za Bota postavite!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:wave:Evo raja čeka se update oko ponoći pa ide novi tutorijal !!! a ja pičim na buksnu :cool23:
Capture.JPG
Capture.JPG
evo raja obračuna ko hoce ceo tut nekam me kontaktira u pp ,a ja ipak mislim da sam nasao firmu gde moze biti heba bez motike i sa mojom metodom koja uopšte nije komplikovana, + da ima još jedan dan da se obracuna sa slike koji je markiran
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Tutorila 7.JPG

Kako zaraditi pomoću Website Entry Script Adfly

Kao prvo potrebno je napraviti blog sa nekoliko postova i kopirati skriptu u html kod stranice na svakom postu!


Zatim postavite vas blog u
social traffic exchange predlažem vam da to napravite na sajtu www.like4like.org , svaki post posebno!

Razlog zbog čega baš ovaj saj je sto dozvoljava geo targeting tako će i vaši ogledi vredeti više :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
evo kod njih sta piše na sajtu
Capture.JPG
imam kolegu sto odavno radi sa njima i nikada nije imao problema sto se isplate tiče, još dve ovakve firme i bice veca zarada nego sto imam penziju ;)
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
imam 3 masine jedna prava i dve sto pokrecem iz virtual boksa . vazno je da napomenem da u virtual boxu na svakoj masini moras imati ukljucenu vpn konekciju kako bi mogao da pokreneš hitleap i iz nje, čim nadjem xin xp pošto zahteva slabiju kofiguraciju probam strest test sa 10 virtualnih masina pa objavim rezultet :cool23:

<<pored toga blog je vec na prvoj stranici Googla za 7 dana, na 10 kljucnih reci vezanih za internet zaradu tako da dolazi i dosta organskog saobracaja samog od sebe>>
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Virtual box tut win 7 i kako podesiti ostale stvari da bi ste uvacali vašu zaradu!
vazno da napomenem prvu istalaciju win 7 u virtual boxu klonirajte i nedirajte da je imate u rezervi, zatim napravite klocnove koliko je vaš računar jak da izdrži, najbitnija stvar je memorije ram, zato imam kesa da varim ceo dan :D. Na drugog klona instalirajte hitleap wiver i easy hiden ip zatim ugasite virtualnu masinu, potom napravite ostale klonove
Ukoliko budete imali dodatnih pitanja postavite SREĆNO!!!

vb1.JPG
Na zuto obeleženo na slici nisu potrebna nikakva podesavalja !
vb2.JPG
vp3.JPG
vp4.JPG
vp5.JPG
vp6.JPG
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Evo i rezultata pretrage u sloveniji na googlu na 2 ključne reči bidvertiser zarada
rezultat pretrage.JPG
Zamolio bi sve prisutne da napišu iste reči u pretrazi na googlu i da mi odgovore kako je kod njh pozicijoniran moj blog! Hvala vutraši. Sve u cilju da bi znao koje korake trebam preuzeti a malo zatim i podelim svoje znanje sa vama.
Uskoro tut kako biti prvi na googlu na određene ključne reči čitamo se i tipkamo. Ukoliko ste prvi drugi ili treći na jake kljucne reci zaboravite na botove i ostala sranja, napominjem da tada morate imati kvalitetan sadržaj a ne ko ja ovih dana sredim blog kako se ljudi koji udju na njega ne bi smejali :D
Kada ste prvi drugi ili treći na na googlu novčići brzo zvone u vaš džep :D
4cbf65_e4b481d1c9784f96a4cde0154d69be11.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Vutrasi imam jednu novost popijo sam ban na bidvertiseru zbog nevažećih klikova na reklame makar mi je njihov suport tako odgovorijo ali i hteo sam da ih varam tako sto sam preko vpn konekcija stvarno par puta sebi kliko na reklame jbg vracam se ja svom proverenom clicksoru :)
da pomognema malo reffovima :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63