Ima li koga da ga ovo zanima?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ajde, molim te probaj pa nam javi, ovo ja jako zanimljivo - ne radim tease... pokušat ću pronać ti što više informacija kroz određeno vrijeme...koliko stignem, keep UP :)
 
07.04.2009
12
0
0
31
Ej, hvala puno. Probao sam već par puta pušiti za vrijeme trajanja POIS-a, no jedino što bih postigao je to da bi mi bilo mrvicu bolje samo u tom stanju napušenosti. Kad me uduvanost pusti, opet ista stvar, jednostavno treba par dana da taj pois prođe i onda opet mogu normalno funkcionirati... Svakako bih trebao još eksperimentirati s vutrom. Kada bih češće pušio mogao bih kroz neko vrijeme vidjeti rezultate. Inače, radim i meditacije, i neke tehnike podizanja energije, upoznat sam i s tantričkim metodama i raznim stvarima... Ono što sam primjetio kod meditacija i tehnika je da one vrlo efikasno djeluju dok nisam u POIS-u, no dok te iste radim za vrijeme poisa, kao da ih i nisam, opet ista stvar. Očito da poisu treba par dana da se povuče, a najviše što mogu napraviti u međuvremenu je to da ga probam kako tako prihvatiti. Situacija je malo sjebana, ali nadam se da će sve ići na bolje. Uglavnom, ja sam se više manje bezveze raspisao.
Još jednom hvala na trudu i podršci. :)
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Uopće nije bzvz....baš briješ, to je problem i logično je da ga riješiš. Super što si krenuo prirodnim putem. Predlažem ti joint prije, tijekom i nakon sexa :) ozbiljno, probaj pa da vidimo kako će onda POIS djelovat. I predlažem da budeš izbirljiv ako imaš mogućnosti pri nabavljanju marihuane, probaj nabavit neki skunk ubojicu pa neku domaćicu i tako..moraš vidjet, pokušat.
 
07.04.2009
12
0
0
31
Highty je napisao(la):
Uopće nije bzvz....baš briješ, to je problem i logično je da ga riješiš. Super što si krenuo prirodnim putem. Predlažem ti joint prije, tijekom i nakon sexa :) ozbiljno, probaj pa da vidimo kako će onda POIS djelovat. I predlažem da budeš izbirljiv ako imaš mogućnosti pri nabavljanju marihuane, probaj nabavit neki skunk ubojicu pa neku domaćicu i tako..moraš vidjet, pokušat.

E da, ovo svakako moram probati. Ne vjerujem da se baš u tome nalazi rješenje, ali zašto ne, treba probati.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Eh da... ejekuliranje.
Ono što ti trebaš činiti je "ujakulirati" i svi tvoji problemi će nestati (nadam se).. ili barem ejakulirati za početak samo svakih 5 dana, ovisno kolko si star.. jbg bro privlačnost je nekad prokletstvo kod muškarca.. ženama je svejedno, one ne bacaju sjeme ko mi u milijunima :D
Ejakuliranjem čovjek gubi golemu količinu energije... al navikli smo da je to normalno pa nas boli qrac.

Sad da ti ja ne objašnjavam u kojem zecu leži grm fino pročitaj knjigu dio prije muškarca obavezno i muškarca prouči kako u biti funkcionira tvoja prostata i spolne žlijezde i cijeli taj sustav pa će ti biti jasno što ti se dešava - fizički i psihički.
Btw joint ti neće pomoći, možda malo ublaži simptom, al nije to to.

http://www.scribd.com/doc/25175533/Tao-ljubavi-Drevni-seksolo%C5%A1ki-priru%C4%8Dnik

Prouči točku od milijun dolara (za tebe najvažniji dio) i vježbu jelen, a i cijela knjiga je super.
I nemoj samo prihvatiti bolest/poremećaj.. to je prvi korak kojeg ljudi često čine pa su samo još nesretniji=bolesniji. Učini nešto po pitanju svog zdravlja.

Sretno i javi jel pomaže ;)

EDIT
E sad vidjeh ovo o hladnim rukama... poznato, poznato.. :D
Ugl, stvar je fizičke prirode, ima tu riješenje, samo se potrudi.
LP
 
07.04.2009
12
0
0
31
Hvala Tarki, već sam upoznat s metodama "unutarnje ejakulacije", odnosno orgazma bez ejakulacije. Naime, pročitao sam knjigu Mantaka Chie "The multiorgasmic man" u kojoj se to vrlo dobro opisuje. Nisam daleko dogurao s tim, vjerojatno zato jer me strah masturbirati svakih dan-dva kroz par mjeseca jer bih gotovo konstantno bio u POIS-u i tada bi mi normalno funkcioniranje u društvu bilo gotovo nemoguće (budući da moram svaki dan u školu i izvršavati još svakakve obaveze). Kada bih imao mjesec dva skroz slobodno, na nekoj planini ili šumici, tada bi to bilo ostvarivo.
Ovako, kada ne masturbiram i nemam seksualne odnose mi je vrlo dobro i mogu da uživam u životu. Ima još jedan problem, a taj se zove noćna polucija, koja se kod mene manifestira dosta često dok ne ejakuliram (par puta mjesečno) i nakon koje se također javlja POIS.
 
29.01.2009
43
1
8
33
ne verujem da bi se problem resio putem pusenja marihuane.Samo kratkotrajno dok traje rad.Ipak se tu gubi energija koja treba da se nadoknadi.Ma koliko bio ok,mentalno stabilan,drzo konce u rukama posle ejakulacije druga prica.Evo bas sad prolazim kroz taj period od par dana.Sve ne mogu da verujem da sam pre par dana tako lako mogao da se distanciram od problema (odbijao Matrix(uslovljenu realnost)) sto je sada sasvim druga prica.Sinoc nije bilo ejakulacije i danas se osecam vec mnogo bolje i polako me prolazi to njesra..uzas zivi...Sad citajuci ovo uvidjam da i drugi ljudi imaju problema sa tim a ne samo ja i to me je motivisalo na apstinenciju.Ne znam samo koliko dugo bi bilo preporucljivo apstinirati.mislim da bi jedan seksualni odnos ili masturbacija nedeljno bilo sasvim dovoljno.
 
29.01.2009
43
1
8
33
ne verujem da bi se problem resio putem pusenja marihuane.Samo kratkotrajno dok traje rad.Ipak se tu gubi energija koja treba da se nadoknadi.Ma koliko bio ok,mentalno stabilan,drzo konce u rukama posle ejakulacije druga prica.Evo bas sad prolazim kroz taj period od par dana.Sve ne mogu da verujem da sam pre par dana tako lako mogao da se distanciram od problema (odbijao Matrix(uslovljenu realnost)) sto je sada sasvim druga prica.Sinoc nije bilo ejakulacije i danas se osecam vec mnogo bolje i polako me prolazi to njesra..uzas zivi...Sad citajuci ovo uvidjam da i drugi ljudi imaju problema sa tim a ne samo ja i to me je motivisalo na apstinenciju.Ne znam samo koliko dugo bi bilo preporucljivo apstinirati.mislim da bi jedan seksualni odnos ili masturbacija nedeljno bilo sasvim dovoljno.
 
07.04.2009
12
0
0
31
Skunkisha je napisao(la):
Sad citajuci ovo uvidjam da i drugi ljudi imaju problema sa tim a ne samo ja i to me je motivisalo na apstinenciju.Ne znam samo koliko dugo bi bilo preporucljivo apstinirati.mislim da bi jedan seksualni odnos ili masturbacija nedeljno bilo sasvim dovoljno.

Ne znam, za mene je to ipak prečesto. Kada ejakuliram jednom tjedno pola tjedna me drži taj POIS ("POIS" koristim samo kao zamjenu za izraz "period od par dana nakon ejakulacije u kojem se osjećam loše", jer smatram da se nije dobro poistovjećivati s bolešću i problemima drugih ljudi koji se ne moraju manifestirati kod mene), a onda bih samo par dana bio ok. Jednom mjesečno sasvim dovoljno za mene. :) Samo, treba izdržati noćnu poluciju koja je za mene najveći problem.
Kako je vama nakon noćne polucije? Da li vam se događa? Pojavljuje li vam se POIS i nakon nje? Je li njegov intenzitet nakon noćne polucije slabiji ili jednak onome nakom ejakulacije putem seksa ili masturbiranja? Koliko vam općenito traje taj period nakon ejakulacije (koji vjerojatno različiti ljudi različito nazivaju) koji se zove POIS?
 
07.04.2009
12
0
0
31
Skunkisha je napisao(la):
Sad citajuci ovo uvidjam da i drugi ljudi imaju problema sa tim a ne samo ja i to me je motivisalo na apstinenciju.Ne znam samo koliko dugo bi bilo preporucljivo apstinirati.mislim da bi jedan seksualni odnos ili masturbacija nedeljno bilo sasvim dovoljno.

Ne znam, za mene je to ipak prečesto. Kada ejakuliram jednom tjedno pola tjedna me drži taj POIS ("POIS" koristim samo kao zamjenu za izraz "period od par dana nakon ejakulacije u kojem se osjećam loše", jer smatram da se nije dobro poistovjećivati s bolešću i problemima drugih ljudi koji se ne moraju manifestirati kod mene), a onda bih samo par dana bio ok. Jednom mjesečno sasvim dovoljno za mene. :) Samo, treba izdržati noćnu poluciju koja je za mene najveći problem.
Kako je vama nakon noćne polucije? Da li vam se događa? Pojavljuje li vam se POIS i nakon nje? Je li njegov intenzitet nakon noćne polucije slabiji ili jednak onome nakom ejakulacije putem seksa ili masturbiranja? Koliko vam općenito traje taj period nakon ejakulacije (koji vjerojatno različiti ljudi različito nazivaju) koji se zove POIS?
 
29.01.2009
43
1
8
33
Nisam primetio da imam nocne polucije.cak ni kada sanjam sex i dozivim ejakulaciju u snu.Evo apstiniram vec danima i osecam se strava..Imao sam i hronicne cabulje na ledjima vec dugo,menjao ishranu,ovo ono i evo nekim cudom danas vidim nema ih nesto.Sad ne znam da li je to zbog ovoga ili ne al ko zna.Videcu jos kako ce se odvijati stvar.
Ma bilo bi super sto manje ejakulirati samo ne znam koliko je to dobro zbog nakupljanja sperme.Mislim na onu opste poznatu pricu da moze da se dobije rak testisa ako se ne prazne redovno..Nesto bas i ne verujem u to ali..
Meni Pois traje mozda dan-dva-tri..zavisi...sad cu da vidim kako cu se osecati za jos par dana..mozda sam jos u blagom Poisu :p
 
29.01.2009
43
1
8
33
Nisam primetio da imam nocne polucije.cak ni kada sanjam sex i dozivim ejakulaciju u snu.Evo apstiniram vec danima i osecam se strava..Imao sam i hronicne cabulje na ledjima vec dugo,menjao ishranu,ovo ono i evo nekim cudom danas vidim nema ih nesto.Sad ne znam da li je to zbog ovoga ili ne al ko zna.Videcu jos kako ce se odvijati stvar.
Ma bilo bi super sto manje ejakulirati samo ne znam koliko je to dobro zbog nakupljanja sperme.Mislim na onu opste poznatu pricu da moze da se dobije rak testisa ako se ne prazne redovno..Nesto bas i ne verujem u to ali..
Meni Pois traje mozda dan-dva-tri..zavisi...sad cu da vidim kako cu se osecati za jos par dana..mozda sam jos u blagom Poisu :p
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K