Ima li netko ovdje tko zna napraviti intro za youtube?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2016
85
230
33
Dakle kako i sam naslov kaze, trebam nekog da mi izradi intro za youtube, odlucio sam da izadjem iz ormara i napravim edukativno growerski kanal, no medjutim trebao bih intro a moji frendovi me zavlace vec dobrih mjesec i pol i nikako da ga dobijem, a materijala za objavu imam za iducih 20 videa, pa ako bi se nasao netko ovdje ko bi htio pomoci bio bih vrlo zahvalan
 
02.05.2016
85
230
33
Ovakvi introi nisu za nest tipa ovog mojeg, trebam nesto obicno i logo, da je jednistavno sa malo rijeci i onda da dodje logo tipa ovog
Il da raste konoplja pa za svaku granu dodje neki termin iz uzgoja itd i na vrhu logo bez ovakve lude muzike i blicanja :) da bude u duhu edukacije i growanja
 
02.05.2016
85
230
33
Za nase podrucje, cilj je da educiram ljude o konoplji, smecu sa ulice, uzgoju, izradi vlastitog ljeka..... Znaci edukacijsko uzgajivacki kanal, bez napusavanja i blebetanja gluposti pol sata videa a samo ne o onom o cemu trebam ko dosta stranih kanala...Muziku nemam jer opet ona ovisi o tome kako intro izgleda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
02.05.2016
85
230
33
Jedino sto nisam dao je ime kanala, sve ostalo je tu, trazim da mi se izradi intro onako ili slicno kako je meni u glavi il kombinacija autorovog na moje ideje. muzika ide prema intru, ne mozes staviti tehnjavu dok u intru raste biljka npr. Tj mozes, ali nema smisla jer intro postaje smece