Ima li pusenje listova ubranih prijevremeno efekta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Muške biljke u fazi kad pokažu spol i sadrže neki postotak THC-a u mladom lišću, dok u kasnijoj fazi se to gubi. Ipak to je znatno niska razina da bi ga se moglo osjetiti. Miris svježe pokošene trave je svakako tipičan miris klorofila i tu nije ništa čudno. Ja znam često suhi trim koristiti umjesto duhana sa vutrom i bude prva liga ;) .
Sad lagano i kjuram trim, ma finjak će da bude nakon par mjeseci :joint2:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja sam upamtio list od dve sorte :) pre nekih pet godina, thai/haze x skunk, nisam jos znao pol (ispala cura) i smotao sam cistak od sredisnjih fan listova, ne vise od pola sata vesele blage opijenosti. i proslog leta, malana pradesh, listovi od muske, isto cistak, glava na mestu al motorika u tri lepe, tako sam se teturao da su se ljudi sklanjali na ulici. nekih po sata sam bio prilicno oduzet :) verujem da je sve do genetike. ako valja, list mora da sadrzi nesto thc-a, malo zakasnelo radi, kratko traje al se lepo oseti. na ovaj il onaj nacin, sto opet zavisi od genetike. tako da je moguce i 0 bodova :) smek naravno nikakav, hlorofil, bljak

"Glands on the leaf and trim contain one-fifth to one-half the THC found in the buds."
"The flowering tops, or ‘buds’ of the female cannabis plant typically have the highest concentrations of THC, followed by the leaves."
"...the leaves can be covered in trichomes, and although they have less resin than the flower, they can be very poten..."
"Now, you'd thought that 95% of the THC was in the buds. This *may* actually be true - it all depends on the total weight of the buds compared to that of the leaves. If you get 10 oz. of (dried) buds from a plant and 0.5 oz. of dried leaves, then yes, 95% of the THC may be in the buds, but that 5% in the leaves is *still* very adequate to get you high."
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja kad topiram biljke, vazda ostavim vrhove da se posuse i onda udri... neki znaju vozat kako pow kaze, a od nekih zna i glava bolet... tako da zasto ne probat :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.