Ima li pusenje listova ubranih prijevremeno efekta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.04.2009
2
0
0
35
Zbunilo me sto pisete "nista ti nece biti od ovog growa" itd. pa me zanima iako ti "nista nece biti" jel se to moze svejedno popusit i napusit se od toga ?:sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa kako da to neko zna...provaj.Ali ne očekuj puno.Mirisati(smrditi) oče.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
pa vjerojatno nesto i oce, jer i listovi sadrze nekakav malen postotak THC-a ali da bi se kvalitetno napusio od listova, mislim da bi morao puno puno popusit. . tako da ces se u svakom slucaju napusit "fotosinteze" prije :D
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ima smisla....ovisi o genetici. Kako je još davno reko Mighty Ed Rossental: "Najgori dio marihuane su donji listovi sa muške biljke, a najbolji cvijetni top ženske biljke."
Evo ja dimin listove od Satori, treba nasut ko manijak...ali su ukusni za pušit i rade.:costumed-smiley-027
Eto...moje malo iskustvo (da nerade, ispalija bi....nebi ima šta dimit:eek:hno:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zoxtermdf
30.06.2016
1
0
1
29
Jednom sam skinuo listove biljke koja je tek počela praviti cvijeće, osušio sam ih i smrvio u punilicu za duhan. potrebne su velike količine, od 3 jako nabivena duhana san ima blage halucinacije. Pa tako iz mog iskustva se definitivno moš napušit, a ja sam još i filter ima. Zanima me samo jel ima neka metoda iskorištavanja listova, kao presat ih u tvrdu masu il nešto tako
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Meni još uvijek nije jasno čemu pušiti lišće.
Jedino iskoristivo za hash i td...su listovi blizu samog cvijeta a posuti kristalićima.
Drugo sve u smeće :)
Za halucinacije neznam stvarno šta bi rekla :whato::
Moguće nekakav placebo ili slično :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
U nastupu dosade smotao jedan od osušenog lišća(čuvao za ćaj pa pomislim ak radi čaj mora nešto i ovo...), zapalim, prvih par dimova ok okus, kažem sebi nije ovo loše, a onda... takvu odvratnost još nisam probao, zgasio i rekao sebi nikad više...
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ne kuzim, promijenilo okus nakon prvih par dimova ?

Inace, ja sam se uvjerio da se i od lisca i stabljika moze izvuc thc (ekstrakcija alkoholom) al treba ohoho materijala. Ovako samo za pljugati eventualno trim, a tu i tamo se moze vidjeti kristalica i na dijelovima vecih "fan" listova, pa pretpostavljam da i ti onda mogu.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Je, možda sam lud ali prvh par dimova okus je bio čak i ugodan , mislio si odlična zamjena za cigaretu a onda užas...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Kad vec eksperimetiras slijedeci put uzmi iscijedi sok od tog lisca (barem 1.5 dcl) i ubaci sok od dvije narandze + 2 velike kasike kokosovog ulja i odvoji si petnajstak sati bez obaveza za svaki slucaj da se nadju ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Nisam lud, narandža pojačava djelovanje, par puta sam duvao i jeo narandžu, opralo me ko mladog majmuna:D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Samo probaj pa mi javi :) i nije stvar u narandzi vec u kokosovom ulju u kombinaciji sa citrusom ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Čaj me je znao taaako razbit, ne usuđujem se još i stavit pojačivače;)
 
19.04.2016
95
67
18
blage halucinacije
:lol::upiii::lol::upiii::lol::upiii:
Moguće nekakav placebo ili slično
Bice da je tako! :D:D:D
A shto se tice pushenja lishca aj i ja da dam svoj sud!
Pre par dana mi je @Stipe provalio mudonju u growu i naravno leteo je pod :makaze:
jedan lep listic sam odvoio i stavio u knjigu da se presuje a posle ce ici na papir pa u ram sa imenom Dule :D prvo pa mushko nek se zove Dushko :D :D :D a shto se tice ostalog lishca naravno da je jako lepo mirisalo i pomislih da ga naguram u litar rakije da samo malo povuce mirish i aromu inspirisan @PowerSeed hedomedowachom LOL Tako da na kraju kad sam svo lishce iseckao miris vishe nije bio isti pa ni nalik, vishe je mirisalo na koshenu travu pa nisam ni ubacio u flashu jer nisam hteo da upropastim rakiju jer koliko volim mariju volim i dobru rakiju :zvizd: tako da je lishce ostalo iseckano i naravno prosusheno. Tako da.... jeste pao sam u iskushenje da zapalim lishce LOL e ovako lepo je leglo pa od prilike kao dve cigarete u jednu 100s rizlu lishca (znaci TOP) miris/smrad jako lep mada je i dalje bilo u ukusu malo kao koshena trava dim je bio onako PUN ne mogu opisati onako konstantan i potpun cinilo mi se i mastan.... bash mi se svideo! toliko mi se svideo da cu verovatno u buduce umesto duvana stavljati lishce u svecice!!!
ali ono glavno shto verovatno sve sad zanjima je: dali radi???
jednostvavo: NE!!! ni malo, ni o,1%,apsolutno nishta
zaboravih napomenuti da je biljka bila u vege fazi nije cvetala nije bacala polen.... samo mlada mushka biljka nishta vishe!!!!

@mario339 ima li zaista tu neceg ili shta...? K ulje i citrusno voce! aj uputi me bash da procitam neshto ako ima na tu temu ili ako neko zeli da isproba pa da podeli iskustva! :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.