ima li tko ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
... što prikladne mjuze za gljive i ayahuascu (za uspješnije shamaniranje/transiranje) - a da nisu 'svemirci' :D (psytrance i ostala brija)? Nemojte me krivo skužit, obožavam dobru peglu, al to znam i sama naći, bar nje ima i q..cu - dragi štrumpfovi, ako tko ima što dobrog didgeridooa, shamanskih chantova, afričkih bubnjeva ... molim vas, okačite štagod!

Evo nešto što smo Hasan i ja dugo tražili, i jedva našli na nekom ruskom siteu - ona diiiivna stvar iz Blueberryja koju pjeva stari Indios ... enjoy it! ;)

http://rapidshare.com/files/72653977/23_Energia_Shamanica.mp3

P.S. eee ili ako imate bolivijanske kak'e, pan-flute đir ... za pozitivne vibre uz prvu kaffu, umisto kekAsa :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E preporučio bi ti bend Hedningarna počeli su kao čisto akustični folk a onda kasnije malo zabrazdili u neo-folk ja ih stalno slušam a ipak sam ja Šaman.
Posebno preporučam album kaksi!
Ja sam našo preko eMule-a a ak nenajdeš reci pa ću ti uploadat
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E ovo sam čuo što si stavila mal mi je preminimalno štajaznam mogo bi ti i dead can dance preporučiti oni su vako dosta poznati ali dobri su i mislim da bi ti se svidjeli skini si to
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja ti imam svasta nesto fino, upravo ovo sto ti trazis... muziku koju ja "konzumiram" u posebnim prilikama...mislim da bi ti se svidjelo. napravit cu ti spisak neki i poslat na PM, jer nazalost nemam DSL pa ne mogu da okacim nigdje za skinut...nazalost :( poslala bi ti par DVD sa muzikom sto da ne :) ILI nadem ti torrente toga svega pa skidaj...

napravim spisak pa ti vidi sto nemas ja ti saljem :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
[SIZE=-1]Urbs - Toujours Le Meme Film (cjeli album je dobar)



Nema nesto pretjerano bubnjeva i to ali je totalno pozitivna muzika. Sto znam imam jos toga masu mada ja nisam za upadanje u trans nego bas onako pozitiva zeshca.

[/SIZE]
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Puno puno fala, Šamane (e da, je minimalistički malo: ja sam uzela zdravo za gotovo da si pogleda film, u kom slučaju bi te stvar sigurno naježila, manje bi iša za tim minimalizmom...): skinuć(em)o - znam ja da si ti šaman, ue-heee :)

Vutragenjo, fala i tebi, uzdam se u tvoj ukus: skinut ću, naravno ;)


I - (šećer) za kraj :D - RedSh, fala ti puno puno pa se čujemo još i trampimoooo :thankyou:

Bravooo dragi ljudi - tenks ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ajd javi kad skineš hedningarnu kakvi su ti ja sam ih tu malo okolo pušto ljudima i svidjelo im se pa tako a za dead can dance kažu da su jako kvalitetan bend ovo ono dosta su oni popularni ali meni su onako u redu za poslušati
E da i imam jop jednu preporuku nije baš šamanski ali predobar folk-ambient tako nešto ti je od pjevača i gitarista iz death metal benda Nile Karla Sandersa album se zove Saurian meditation i meni je predobar stalno ga slušamo, onako lagan je s egipatskim instrumentima i sve skupa jako zanimljivo i opuštajuće da čovjek ne povjeruje tko je to sklado(poslušaj nile pa će ti biti jasno koja razlika)
 

sepia

Banned
Banovan
30.11.2007
4
0
0
42
Ja bih ti preporučio finski progressive neofolk bend Tenhi, i njemački neofolk Neun Welten.
Mogu se oba čuti na myspace-u.