Imagine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
22 sata je, ljeto, 7. mjesec, vani je ugodno toplo... nebo je vedro, puno zvijezda, mladi mjesec lagano sja...
Našli smo jako dobro mjesto, prelijepa plaža sa sitnim pjeskom, udaljena od grada, udaljena od materijalističke civilizacije, udaljena od pokvarenog i bolesnog društva, čista priroda...
Okupili smo se gotovo svi, sjedimo oko lagane vatre koju su podpalili Kobaja, Vutragenjo i GreenMan... Ja sjedim zajedno sa svima u krugu a pogled mi doseže do RedSh, JaSamZa, Botanik, UserName, Kanehbosem, Neurotransmiter, Bloodspiller, Doomer, Tripco, Brainchip, Svizac, Cannebosanac, Inq, Baphomet, Stoner... dalje već ne vidim ali ima nas još nasuprot mene, i još će kasnije neki doći...
Naravno ponijeli smo sa sobom posebnu vutru uzgojenu zajedničkim snagama naših growera čiji su učitelji Tripco, Slo-Era i Neznalica. Kobaja ima čast i prvi pali našu lulu ljubavi i mira... Polako kruži u krugu i dolazi do mene, iskoristim 4 prava dima i šaljem dalje... I tada počinje... budi se pjesma uz lagani povjetarac i valove... http://www.box.net/public/mpjsa8z23a.
Osjećaj je nevjerojatan, moje tijelo postaje glazbena viljuška i počinje pratiti zvukove pjesme. Naša lula ljubavi i mira završava prvi krug i svi počinju shvačati što mi je, zašto se moje tijelo presavija i giba u ritmu koji sada svi čujemo, krugom se širi oduševljenje. http://www.box.net/public/t7ptp3bv9f
Šaman Šandor i Domba počinju shvačati bit i uzimaju instrumente da stvore glazbu, ostali ih isto polako počinju slijediti i sada kada imamo sve potrebne instrumente, spontano se sinkroniziramo i nastaju plodovi naših radnji, RedSh se diže i počinje plesati oko vatre... ubrzo je svi slijedimo: http://www.box.net/public/0pglmjht6m...
I tako plešemo i istinski uživamo sve do 5 sati u noći, tada svi iscrpljeno zaspimo, ali nastavljamo naš ritual u snovima...

Naša plaža navečer za vrijeme našeg okupljanja:


Naša plaža u jutro kada se počinjemo buditi:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
......................................................imagine..........

ThaT...............
...................................................................................................WE
...................................................
.............aRe


.................................................................ONE


...................................AnD....................................................................

not....................................................



.........................................................................!TWO!.........................................
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Dani poslije

Jučer nam je svima bilo nezaboravno dobro i htjeli bi da nikad ne završi... Odlučili smo ostati ovdje, na našem tajnom, prelijepom mjestu... sagradili smo šatore i prilagodili se kao neko duboko amazonsko pleme... među nama vlada savršeni sklad anarhije bez ikakve hijerarhije... mi smo new age pleme :). Nekim slučajem (makar mislim da su u pitanju više sile koje nas usmjeravaju) ovdje u blizini imamo sve, u gustoj prekrasnoj šumi imamo potok sa bistrom pitkom vodom, i obilje hrane/plodove koje nam šuma daje bezuvjetnom ljubavlju... Preko dana tražimo hranu i uređujemo našu plažu, a tokom svake večeri i noći održavamo naš ritual konzumiranja naše posebne vutre uz laganu vatru... Ni jedna noć nije ista, svaki dan steknemo novo iskustvo svijesti, novi nivo ljubavi i novi nivo ljepote za koju nikad prije nismo ni sanjali da može postojati. Niti jedna noć tokom našeg rituala nije zaboravljena, tada smo svi gotovo stopljeni u jedno, jednu dušu, kao što je to prvi primjetio naš gloSS_ZelenKy... osjećaj je uvijek nevjerojatan, svi svakoga upotpunjujemo, tada percipiramo istinsku ljepotu na visokom nivou, tik do takozvanog nivoa svijesti nirvane, utrnuča svih materijalističkih želja...
Svakim danom sve više napredujemo na svakom području, sve bolje sviramo na improviziranim drvenim instrumentima koji zvuče kao pravi elektronični bassovi i mixete...
Pokreti naših tijela, ples, sve su skladniji... Inq se ježi od svojih saznanja za što je sve sposoban...
I naš ritual počinje... http://www.box.net/public/of325vvfhx, http://www.box.net/public/gmucjry4oh, i tada u jednom trenutku shvatimo da je Bog zapravo DJ: http://www.box.net/public/sc7ha3evgu...
And last of this night: http://www.box.net/public/nfsa71nzux, for the many next nights...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Jutros sam ugledala ovaj weedov post i odusevila se, iz razloga sto slicnu viziju, misao i ideju imam i ja vec nekih par mjeseci od kada je vibra na ovom forumu pocela jacat.
rekla sam to u jednom trenutku, da zamisljam ljude, oko vatre, u krugu poredane, posjedane i mene medu njima. ugoda cista.
Pitam se sta bi bilo kad bi se tako nesto i ostvarilo? jel bi bilo bas tako ili...? Moguce je, zelim provjerit i saznat. prije sam se grozila nepoznatog...sad mi je uzbudljivo.

Prica:

Budim se i znam da dolazite. Mjesto je nadeno, sunce je zasjalo i toplo je vani. zadovoljna sam kako stvari idu. svjesna da upravo u tom trenutku svi oni koji su odlucili doci, dolaze...
krecem prema Mjestu, nalazim se po putu sa nekolicinom i pokazujem put.
Dan je vedar, topao i ugodan na kozi. svi smo tamo. rastrkani. nitko nikog ne zna ali svi se znamo. nema potrebe za upoznavanjem...ja sam red ti si weed, jsz...tu smo kao sto smo i ovdje.
Pripremamo se za noc, uzivamo u svojim poslovima. netko skuplja odlomljene grane uz sumu, netko ureduje mjesto za nocno druzenje, netko pusta laganu muziku i testira zvuk. uzivam u pripremi hrane, pica...vode. Neki se i kupaju...
i nitko nikog ne gleda kao stranca.
Kad na Mjestu pocne padat mrak, mjesec ze digne i sjaji nad morem. Otkriva nam svoj maleni topli puteljak na povrsini mora koji dopire do nas. Zvjezde tako ciste, bljeskaju svaka svojim ritmom, i pomisljam- njihov ritam nase misli...prolaze, pale se.
Vatra gori, svi smo okupljeni. mirno je, samo smijeh razbija tisinu i zvuk mora koje nas pozdravlja. mami neke... Vatra je topla i ugodna, a narandasti odsjaj svima nama daje neki predivan zlatni preljev na licima, svi smo divni.
pitam se jel bi postojala jedna pjesma koja bi nas stopila sve? Svizac je u pravom trenutku sa osmjehom stavlja, znajuci sto ce se dogoditi.
Pogledom ga trazim i zahvaljujem osmjehom. Dizem se lagano u ritmu i pruzam ruke prema Jsz, mamim ga da zaplese, okrecem se Weedu i pozivam ga ocima, dolazim s leda Botaniku i ramena mu stiscem...pozivam vas sve. Plesemo, zabavljamo se i unistavamo tisinu nasim smjehom. I nikom ne smeta ako netko nece sudjelovat. sve je nebitno, ko si, od kud si, sta radis u zivotu, sta volis, cega te strah...tu smo i jesmo samo mi, i trebamo samo uzivat. jel bi se mogli samo tako opustiti bez ikakvih misli koje inace ljude koce...pozelis nekog zagrliti, zagrlis ga bez da ovaj krivo shvati...jel moguce...o nama ovisi.

slike pokazuju mjesto nedaleko od Pule, potpuno izolirano. navecer nema nikog osim nama slicnih ljudi. znali su se organizirat tu svakakvi private party, ali uglavnom nitko ti ne smeta. mozes sve. vidim nas tamo..ocemo li?:sun2:
 

Prilozi

  • Reds nature.jpg
    Reds nature.jpg
    82,8 KB · Pregleda: 15
  • more1.JPG
    more1.JPG
    65,6 KB · Pregleda: 18
  • more2.JPG
    more2.JPG
    61,8 KB · Pregleda: 14

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A možda jednoga dana ljepo bi bilo
Ako se neko svinjski obogati odavde nek časti pa povede cijelu ekipu negdje ali teško da će neko u toj mjeri imat para pa onda nam ostaje samo maštat
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Nije istina.. Bitno je samo volja.. Pare nisu toliki adut... Potrebno je za put i za hranu a to je minimalac koji si svatko može priuštiti...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
slazem se...npr. raspitas se koliko ti je karta do pule, koliko bi ostao...dakle kolika zaliha hrane. ustedis ako je ikako moguce i pokrenes se :icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma konto sam ja ak se neko onak totalno jako obogati kupi sebi neku plažu otok ili slično i onda svima karte pošalje i ljubi ga majka
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
svaka cast treba biti veoma inspirisan da bi napisao onako nesto samo tako nastavite...impresionirali ste mene a i ostale izgleda...peace...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jebote ljudi koja smo mi ekipa
pa moramo se naći
svi odreda

sva plemena kao jedno pleme aaaaaaaaaaa
:smilie_vampire::smilie_vampire::smilie_vampire: