Imam ja ideju!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
U zadnje vrijeme me baš pere razmišljanje o aktivizmu vezanom uz marihuanu i, jedino što sam zaključio je da bi svi htjeli da se legalizira korištenje cannabisa i još bolje da se legalizira sađenje, jer bi mnogim ljudima to bio san!Ja znam da svake godine kad stiže proljeće meni počnu raditi leptirići u stomaku, i svaki dan čekam lijepše vrijeme i veće temperature kako bih počeo sa sadnjom!Neznam jel se i vama to dešava al kad dobro razmislim da mogu sadit svoju travu i pušit svoju travu bio bih istinski sretan!Gledajte...
Možda bi se zakoni i promijenili kad bi oni tupavi sabornici zapravo čuli i naš glas,jer oni još misle da smo mi okorjeli kriminalci koji uništavaju tuđe i svoje živote,a neznaju da se tu krije cijela kultura ljudi koji se umjesto glazbom,sportom,umjetnosti i koječemu bave jednom jedinstvenom biljkom koja je zapravo veoma bezazlena i vrlo korisna!Zapravo bi državi bilo pametnije da umjesto da se uvlače u europske šupčine(oprostite na izrazu)
legaliziraju uzgoj i korištenje marihuane i na tom zarade love i otplate silne dugove pa bi možda i život bio bolji na balkanu!Mislim da sam tu totalno u pravu i zato bi mi svi skupa trebali da se pokrenemo i da več i država čuje naš glas!Moja ideja je da Vutra i svi mi skupa napravimo bilten,iliti časopis koji bi svi skupa sklapali tu na vutra sajtu i kad bi se skupilo vijesti i ostalih materijala, onda bi dobrovoljci iz svakog mjesta na balkanu printali taj časopis i dijelili ljudima po gradu tako da se i naš glas čuje!Mislim ovo je surova ideja ali bi je vrlo lako sa malo volje i mašte sproveli, zar se ne slažete???ja bih vas molio da svoje ideje pišete u ovu temu i da možda dođemo do nečeg zajedničkog!
Hvala unaprijed
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ako bi se to i pokrenulo ja prvi garantiram da bi iz svojeg đepa printo primjerke i dijelio po osijeku i okolnim gradovima a bože svi mi imamo prijatelje koji bi dijelili po faksovima i okolo!Mislim da bi se to dosta brzo pročulo!I mogla bi se napravit kao neke peticije da se u dogovoru s vutrom ide po gradu i traže potpisi za legalizaciju!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
do prije par sati je zelio da se izbrise profil...sada hoce akciju....nisi mi jasan :))) sto se tice tvoje ideje, ima ih jos 10 u ovom djelu foruma... za pocetak imas tamo flajeri i naljepnice topik pa kreni sa time ako vec zelis nesto zapocet.

kada smo vec kod tih naljepnica i flajera, koliko je vas to u stvari napravilo ako jeste, zanima me kako akcija napreduje?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ideja nekog vutra mjesečnika je po meni ok,
što se tiče pripreme materijala to bi se dalo sredit

još je samo ostalo pitanje tiska i distribucije
lega u can do it :thumb:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
E što se tiće tog brisanja profila nije to iz moje želje da vas napustim nego jednostavno mi se činilo da na ovom forumu neću nać pomoć koju trebam!nije ovo jedini forum koji postoji a moram priznat na drugim forumima su ljudi malo pristojniji i prije će ti pomoć nego da kenjaju po tvom trudu!pa eto samo da vam objasnim da nije stvar u mojoj aktivnosti!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Posle tri dana na forumu tebi se nesto ucinilo?!?A pokrenuo si temu kakvih ima jos 10....Hajde budi malo ozbiljan.I za pocetak se ti upristoji,pa ce se i prema tebi ljudi pristojno ophoditi.


Dobrodosao na forum
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
To je odlicna ideja za casopis . Moze da bude u elektronskoj formi pa ko hoce da cita sa papira neka cita . To vec rade u Canadi ali mi se cini da se ovde vise postavljaju klecke nego sto se ozbiljno uzima u razmatranje :)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
da,predobra ideja,i šta se mene tiće,ja bih po svom gradu ih podijelio !
ali,zanima me na kojim mjestima bi vi to djelili i kojim ljudima bi davali ?Zato jer ako i djelite na ulici 70 posto ljudi će vidjeti o ćemu se radi te će iza prvog ugla bacit ćasopis u kantu .... na kojim mjestima bi to bilo najućinkovitije ?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pitanje kakav casopis. Ako ce da bude nesto slicno High Times-u onda ce citati samo duvaci i to ulazi u komercijalu onda. Ako je nesto vise za legalizaciju onda nam ne trebaju duvaci da citaju. Moze i jedno i drugo...valjda. Stampa bas i nije jeftina.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Časopis koji bi eventualno mogao bit zanimljiv širem broju ljudi i koji bi znanje o kanabisu trebao približit ljudima - trebao bi biti edukativan i zabavan sa stručnim tekstovima.
Putovanja, znanost, tehnologija, mitologija, filozofija, pacifizam, zdravlje, zdrava hrana i rekreacija, pravo i zakon, prijedlozi za dopune i izmjene zakona, testiranje različitih sorti kanabisa i pisanje reportova... Trebao bi biti kvalitetan i objektivan. I trebali bi ga raditi ljudi koji znaju.
Vutra ako je je registrirana može nabaviti i sredstva... just my 2 cents.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ima u Algoritmu High Times za pročitat'... Nek' netko ode i napiše što misli.
Ja mislim da tak časopis ne bi trebao izgledat'... Previše reklama i niš ful pametno.
A gro reklama.
Jel' ima već neki topic sa smoke reportovima?
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Časopis koji bi eventualno mogao bit zanimljiv širem broju ljudi i koji bi znanje o kanabisu trebao približit ljudima - trebao bi biti edukativan i zabavan sa stručnim tekstovima.
Putovanja, znanost, tehnologija, mitologija, filozofija, pacifizam, zdravlje, zdrava hrana i rekreacija, pravo i zakon, prijedlozi za dopune i izmjene zakona, testiranje različitih sorti kanabisa i pisanje reportova... Trebao bi biti kvalitetan i objektivan. I trebali bi ga raditi ljudi koji znaju.
Vutra ako je je registrirana može nabaviti i sredstva... just my 2 cents.

slazem se sa bozgom, takav casopis treba bit