Imam jedno pitanje u vezi preparata SLAVOL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
?????
nisam ja to rekao, nego da pazis sa dozama da ne preteras! nikako duple, pogotovo ne na pocetku, spalices ih covece.
 
24.01.2014
80
33
28
?????
nisam ja to rekao, nego da pazis sa dozama da ne preteras! nikako duple, pogotovo ne na pocetku, spalices ih covece.

vise ljudi na forumu mi je za hesi reklo da slobodno udaram duple doze kasnije kad ojacaju, cak je jedan clan foruma upotrebio metaforu "razblazena vodica" za hesi. Da li pricas iz licnog iskustva ili na osnovu nekog znanja i procene? mogu ti reci da im odgovara dupla doza a i moje bebice su poprilicno velike tako da popiju sve sa apetitom, nema ni naznaka nutrition burn-a :) hvala u svakom slucaju imacu to u vidu :thumb:
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
da priupitam

da li slavol ima rok trajanja ? nadjoh dve flasice od 250ml, koje sam kupio pre 2-3 godine kad sam growao indoor, jedna otvorena otprilike pola ostalo, a druga bocica neotvorena....drzao sam ih na tamnom mestu, pa se pitam da li mogu da dam biljkama, bez bojazni o mogucim posledicama (nigde ne pise rok trrajanja) ?


EDIT

da se nadovezem na ovo gore, mislim da ne moze da se pretera sa gnojenjem kada je u pitanju sLavol, to mi je neko na forumu jednom rekao, no ispravite ako gresim
 
03.09.2015
29
26
3
zgrade u nizu
Da li se Slavol može zaliti dok još biljka nije izašla vani, proklijala je u čaši pa sam je zabio u zemlju i vidio sam da je pustila duži korijen jutros. Mislim na obični Slavol, a ne na Slavol S varijantu. Hoće li to pomoći da korijenu odmah na startu?
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Imam i ja jedno pitanje u vezi Slavola S.Da li ga je neko koristio na zivoj biljci kako bi imao koristi od mikroelemenata koje on sadrzi i ako jeste kako ocenjuje Slavol S na zivoj biljci?
 
  • Love
Reactions: Deepforest

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
znam da nije nego sam vidio negdje na internetu momak stavio pola pola mjesavinu i klonove u to ubacivao pa pitam da nije neka zajebancija.onda cu probati :)
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
"imam par pitanja u vezi preparata slavol" :) kako utice na ph vrijednost vode? koliko spusta ili podize? upravo mi nice jedna nepoznata sjemenkica pa bih da je pocastim bez obzira sta je,a koristicu "ph metar bez ph metra",pa da znam bar otprilike.
unaprijed hvala,
cheers!
 
09.11.2014
134
80
43
Ekipa, ja sam uzeo preko neta neki slavol 100ml, ali nema gotovo nikakav miris, a unutra plutaju neki komadici...kontam da je istekao rok trajanja? :upiii::D