Imam problem-ne znam jel virus ili neki error pa help ljudi ako znate!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
uglavnom. nedavno sam instalirao longhorn neku verziju jedne teme. i nedavno sma ju maknuo i sad ostalo mi je gro onih tema a kad ih probam stavit(mislim znam da se neće podesit jer sam pobrisao tu temu koja je imala te teme) javlja mi se neki error.

evo stavit ću i slike.



ovo su te teme. inače imam samo dvije al kad sam taj longhorn instalirao dobio sma ih još ohoho.



ovo se javlja kad odaberem bilo koju temu od tih uključujući i windows XP



a ovo se javlja kad odaberem normalnu temu windows clasic style

i onda ovo




--

ne znam stvarno što da radim molim vas za pomoć ljudi bilo kako ikakve ideje sve primam i sve ću pokušat.
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
obriso si neki fajl cini mi se il mozda nisi nema veze, digni nove windowse to ti je čas posla.
Onda nema da šteka...
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Preporucujem ako toliko volis XP da skines Winborg 2008 november edition i puknes te gore i vozit ce ko nijedni win-ovsi a i gro tema ima vec usadjenih ujedno mozes srediti look xpa ko i na visti pa ono na tebi je da odaberes, Jednom kad snimis WinBorg-e nikad vishe neces trebat drugi operativni sistem, vjeruj mi ja sam im vjeran vec 3 godine i ne namjervam ih mjenjati osim sto cu mozda bacit nove kad izadju....
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Neznam di pitati pa cu ovdje da pitam
PC mi radi ok jedno vrjeme cca 1,2 sata i najednom se debil sam od sebe resetira nekada se zna i nakon 10 minuta a koji mu je djavo pojma nemam jer bas i nisam neki strucnak za te gluposti pa bi vas molio da mi netko da koji savjet sta bi trebo uraditi ako je vec netko imo slican problem.
hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svetilist,pogledaj hladnjak od procesora,zna se zatrpati od prašine pa se restarta nakon pregrijavanja.
Provjeri temperature svakako!
Daj info šta imaš uopče,može i grafička biti problem ako je zasebna,i njen procesor se zna pregrijavati i pucati.
Meni je i radna memorija nedavno radila probleme,samo sam prominija slotove i sad je ok.Čudno ali tehnika je sranje:)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
kad palim komp i ocita mi HDD i DVD, ispod toga mi pise
worning - Immediateli back-up data and replace your hard disk drive
A failure may be imminent
i onda F1 stisnem da podize windowse
temperaturu da provjeravam u biosu ili mogu iz windowsi
graficka mi je u banani 8 MB jer sam si slago sam komp a prasine nema na hladnjacima
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Idi na sajt proizvođača tvog hard diska i skini softver za testiranje istog (svaka ozbiljnija kompanija koja proizvodi hard diskove proizvodi i softver za testiranje). Taj softver se obično nareže na CD/DVD pa se sa njega podigne sistem i disk se testira.

Ne bih da te plašim ali da sam na tvom mestu odmah bih bekapovao podatke ako imaš važnih podataka na tom disku.
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
hehe još jedan neiskusni imao sam miljun ovakvih popravaka ljudi idu instalirati neku temu ali nepročitaju kad instaliraju da piše da se redi na tesnom računalu jer tema nije stabilna ovako najbolje i najefikasnije ti je napraviti backup od tvojih filova na neki prijenosni hdd i digni nanovo windowse ako to neznaš ili nemaš sretstva odnesi to na servis naplatit če ti oko 150-200kn nesmi više (mislim skupo je puno ako bude više od toga)
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Svetilist je napisao(la):
kad palim komp i ocita mi HDD i DVD, ispod toga mi pise
worning - Immediateli back-up data and replace your hard disk drive
A failure may be imminent
i onda F1 stisnem da podize windowse
temperaturu da provjeravam u biosu ili mogu iz windowsi
graficka mi je u banani 8 MB jer sam si slago sam komp a prasine nema na hladnjacima

Hdd ti ja mislim nije u ku*** nego su ti jumperi krivo postavljeni ako se razumiš u to tribaš viditi koji ti je master a koji slave.

A šta se tiče opčenito hdd skini program HDD health stalno ti u Windowsima kazuje temperaturu zdravlje i prostor od svih hdd koje imaš ja na svaki komp kojem dignem windowse obavezno to stavim...

lol zadnja ti je stvar prašina. Hdd ti je hermetički zatvoren tako da nesmi uč u njega ni zraka svitla ukoliko uđe pokvaren je 100% pitaj šta te zanima ja sam serviser računala (završio informatički fakultet među najboljima)
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Svetilist je napisao(la):
Neznam di pitati pa cu ovdje da pitam
PC mi radi ok jedno vrjeme cca 1,2 sata i najednom se debil sam od sebe resetira nekada se zna i nakon 10 minuta a koji mu je djavo pojma nemam jer bas i nisam neki strucnak za te gluposti pa bi vas molio da mi netko da koji savjet sta bi trebo uraditi ako je vec netko imo slican problem.
hvala

Bolje objasni problem, reci šta imaš u kompu.

ovo može biti jer ti se Hdd ili procesor ili grafička (možda čak i radna memorije pregrije - riješenje otvori ljevu stranu od kučišta uzmi veliki sobni ventilator ako imaš i direktno u komp unutra...

Možda imaš pre malo rama pa ako se ram pretrpa komp se sam restartira - provjeri rame jeli radu možda su se koji pokvarili i kupi još ako triba.

možda ti je grafička pre slaba - a ista stvar ki gori (slična)

možda ti hladnjak neradi ili zastaje - sobni ventilator ili novi hladnjak

A more ti i biti greška u biosima ili da je nešto krivo u biosima namišteno...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa vidiš da kaže da mu grafička ima 8mb i da je sam sklapa,onda kontaš valjda kakve bi mogle biti ostale stvari.Bez uvrede Svetilist,neke su stvari dovoljne da služe svrsi zanemareči probleme,a rekoh več da je tehnika sranje:crash:
Ma hebeš tehniku,sad če priroda protiv nje:)
Pepinja:signs046:tko si da si:)
 
21.07.2009
12
0
0
34
Svetilist je napisao(la):
Neznam di pitati pa cu ovdje da pitam
PC mi radi ok jedno vrjeme cca 1,2 sata i najednom se debil sam od sebe resetira nekada se zna i nakon 10 minuta a koji mu je djavo pojma nemam jer bas i nisam neki strucnak za te gluposti pa bi vas molio da mi netko da koji savjet sta bi trebo uraditi ako je vec netko imo slican problem.
hvala
Kolko RAMa imas i u kolko plocica rasporedjeno? I koju graficku? Takodjer, ak znas, pogledaj koje je napajanje i koje je snage. Pomoglo bi puno da napises specifikacije konfe.
Dvije najvjerojatnije opcije su da imas ili preslabo napajanje ili premalo ventilacije, sto je oboje lako rjesivo. Ako nije to, sljedeci na tapeti su graficka (skini najnovije drajvere) ili RAM (moguce da ne radi jedna plocica, probaj istekat jednu pa radit samo s drugom, trecom... i tak dok ne skuzis u kojoj je greska).
Al za pocetak napisi konfiguraciju i snagu napajanja, 90% sam siguran da je u tome caka.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ljudi vi pišete a ne čitate...:eek:hno:
Opet kažem...reče da mu grafička ima 8mb,znači i ostalo je vjerovatno tako da je dovoljno da se upali i ide na net.
Ili obnavljanje kompletnog računala ako se ima para a ako ne dok dura dobro je,vutru če moči posjetiti:)
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Evo ti moj savijet ja iman windows 7 a ima sam grafičku od 64mb i 768 rama za za oko 350 kn (47 €) san baš danas nabavija jednu odlućnu grafičku ( za te pare) od 256 mb i dodatne tri ploćice rama 2x 256 i jednu od 512 sad mi kom odlićno radi
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Svetilist je napisao(la):
kad palim komp i ocita mi HDD i DVD, ispod toga mi pise
worning - Immediateli back-up data and replace your hard disk drive
A failure may be imminent
i onda F1 stisnem da podize windowse
temperaturu da provjeravam u biosu ili mogu iz windowsi
graficka mi je u banani 8 MB jer sam si slago sam komp a prasine nema na hladnjacima

Moze da bude par stvari, al nije bitno, reshenje je isto. Skinesh softver kao shto ti je chovek vetj rekao i preabacish sa tog harda sve shto ti treba, mada imash i "hiren's boot" opaka stvar izvalitjesh vetj sam shta i kako(imash opciju sa HDD-a).

Znachi prvo odradish check HDD-a, a onda ma kakav god rezultat bude odradish "low lvl" HDD-a, laichki recheno to ti je fabrichko formatiranje. Znachi vratja glavu na staro. . .

Ako te posle toga bude zezao, odmah to u djubre, jer moze niz stvari posle odredjenog vremena da ti pojebe.

p.s. sve ove stvari se rade iz biosa, tako da treba da namestish cd-rom kao primarni boot device.
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Svetilist je napisao(la):
kad palim komp i ocita mi HDD i DVD, ispod toga mi pise
worning - Immediateli back-up data and replace your hard disk drive
A failure may be imminent
i onda F1 stisnem da podize windowse
temperaturu da provjeravam u biosu ili mogu iz windowsi
graficka mi je u banani 8 MB jer sam si slago sam komp a prasine nema na hladnjacima

Moze da bude par stvari, al nije bitno, reshenje je isto. Skinesh softver kao shto ti je chovek vetj rekao i preabacish sa tog harda sve shto ti treba, mada imash i "hiren's boot" opaka stvar izvalitjesh vetj sam shta i kako(imash opciju sa HDD-a).

Znachi prvo odradish check HDD-a, a onda ma kakav god rezultat bude odradish "low lvl" HDD-a, laichki recheno to ti je fabrichko formatiranje. Znachi vratja glavu na staro. . .

Ako te posle toga bude zezao, odmah to u djubre, jer moze niz stvari posle odredjenog vremena da ti pojebe.

p.s. sve ove stvari se rade iz biosa, tako da treba da namestish cd-rom kao primarni boot device.