Imam trip da mi srce kuca nenormalno brzo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2018
5
3
3
25
E ovako, duvam vec nekih godinu dana otprilike za to vreme sam pusio mozda 50tak puta. Nikad mi se ovo nije desilo, do pre 3 nedelje, kada sam pusio sa devojkom. Imao sam napad smeha i kada sam prestao da se smejem osetio sam nesto sto je jako tesko opisati, kao da mi je neko stavio ruke unutar tela i stegao srce najjace moguce 3-4 sekunde, onda nagli osecaj 'otpustanja' i srce krece da kuca doslovno 100 otkucaja u sekundi. Naravno svestan sam da je to nemoguce i da bih umro da je bilo stvarno tako, devojka mi je pipala puls i ubedjivala me je da je sve u redu, a ja kada stavim ruku na srce osecam da udara 200 na sat. To je trajalo sat i po vremena i polako je prestalo. Bio sam svestan da je los trip i da se dogadja, ali je problem to sto sam odmah sledeci put kada sam pusio nakon toga osetio isto. Sem onog dela na pocetku kada mi je 'neko stegao srce' samo sam osetio da kuca brze, u pocetku u granicama normale, a onda nakon 5 minuta opet onako nerealno brzo. U ta dva puta nabavljao sam od dva razlicita lika, znaci nije do toga, ne znam kako da to prestane jer je problem izgleda u meni. Ne zelim da prestanem da duvam, ali ne zelim stvarno jos jednom da iskusim taj osecaj. Ima neko neki savet?
 
03.03.2018
5
3
3
25
Nemam nikakav problem sa srcem, imam zanemarljiv sum jos od rodjenja ali doktor mi je rekao da je to sasvim bezopasno da mogu da se bavim sportom, posto idem u teretanu. Zeleo sam da pitam da li neko ima slicno iskustvo, i da li mislite da je u pitanju samo trip ili se stvarno nesto desava, jer kao sto kazem srce mi nije stvarno lupalo brzo.
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Imas milijun stvari zbog kojih ti potencijalno ide hladan znoj, lupa srce i ostale stvari koje ti ne odgovaraju. Ali izgleda da si se dobro napusio dobrog dima ili si pusio neko spricano govno. Posto ne znas kakav je dim koji nabavljas vjerovatno je u tome problem. Mozda ti ne odgovara full sativa a mozda indika. Svakom se ovo desavalo ili bar vecini. Moj savjet ti je da prestanes kupovati ko zna kakav dim i napravis si svoj. Tako ces najbolje znat sto ti odgovara i na to se baziras. Naravno i malo misli sredi. To sto ti se ovo desilo po drugi put, rezultat je straha i losih misli. Opusti se kad pusis, nemoj misliti na lose stvari i tu ti lezi dio problema. U svakom slucaju moj ti je savjet da prekrizis ulicu i krenes raditi svoj dim.
 
18.11.2016
32
16
8
42
Takoder smanji dozu...pokusaj prvo sa mrvicama pa lagano povecavaj kako ti odgovara. Nemoj samo trpati i slagati teleskope od frula, radi sa malim rizlama i osvjestavaj kako sta djeluje na tebe. Slicno kao i sa alkoholom - neces odmah strusiti cijelu bocu rakije nego ces valjda postepeno piti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LucianoLaki
03.03.2018
5
3
3
25
Da da, i ja mislim da je bio neka vrsta napada panike u pitanju, i znam da je normalno da kuca brze nego obicno ali kazem ti, ovo je nerealno brzo, zamisli 50 udaraca u sekundi, bukvalno sam bio svestan da je los trip i da to nije stvarno tako, ali je osecaj bio toliko stvaran i zastrasujuc da nisam mogao da prestanem da mislim o tome. Hvala svakako na odgovorima, procitacu sada temu :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Imao sam napad smeha i kada sam prestao da se smejem osetio sam nesto sto je jako tesko opisati, kao da mi je neko stavio ruke unutar tela i stegao srce najjace moguce 3-4 sekunde, onda nagli osecaj 'otpustanja' i srce krece da kuca doslovno 100 otkucaja u sekundi.
Meni je to normalna pojava na koju sam vec naviko! ja sam jos ziv nakon toliko godina stezanja i lupanja i mislim da jedostavno ova "novija" generacija previse panicari oko nekih sitnica :D
 
03.03.2018
5
3
3
25
Ovo sto se meni desilo, siguran sam da nije normalna pojava, ne mogu da kazem da sam 'iskusan', ali pusio sam dovoljno puta da mogu da procenim sta je ubrzano kucanje i preskakanje srca u granicama normale, a sta nije. A ako ti se stvarno desava svaki put ovo sto se meni desilo dva puta, svaka cast ako si nastavio da pusis :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Moj savjet ti je da ako vec volis dimit i uzivas u tome , da jednostavno sadis svoje pa si miran . Ovako je tesko reci i komentirati bilo sta kada neznas niti sta si pusio , koja je sorta , dali je spricano necim ili nije , ima puno faktora koji mogu utjecati na to sto ti se desava . Tipa ja sam sa curom jednom pusio Strawberry Amnesiu koja je sativa i koja ima jako veliki postotak thca , moja cura je zabrijala da ce umrjet a meni nije bilo nista , jer sam znao kako sativa voza i ja sam u tom radu uzivao . Bili smo u kuci i ja sam znao da ju trebam izvesti vani da prosecemo i pokrenuti razgovor s njom kako bi zaboravali na taj los trip koji je tog trenutka imala , jer sativa je mindfucker hahaha :) Uglavnom najbolje ti je saditi svoje , imas forum , imas ljude na njemu koji ti mogu pomoci cak i oko odabira sorte imas i temu smoke report brendiranog sjemena , pa mos vidit od clanova koja vutra kako radi . Nadi si za pocetak neku CBDušu pa vidi kako te to sljaka , mozda ce ti to pasati ok :)
 
Poslednja izmena:
03.03.2018
5
3
3
25
Hvala svima na odgovorima, nisam jos u prilici da sadim svoju posto zivim jos sa svojima, ali od sad uzimam samo ono za sta znam da me je ranije dobro sljakalo. A i lepo je znati da nisam jedini kome se desilo :) Sutra cu da upalim jednu uz neki film sam samcat, maksimalno opusten, pa cemo da vidimo sta ce biti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
puls od 100-120 za coveka do nekih 40 godina nije nista, malo prosetas savijes se da vezes pertlu i imas puls mozda i preko 100. Ono sto si opisao se i meni desavalo par put da imam tako neke aritmije i tahikardije..moze da se desi samo da sam mozda stavio malo vise vutre ali ne do stadijuma da preduvam nego da sam se uduvao ko guzica sto bi se reklo :spliff:. Ako si u nekom periodu malo vise fizicki iscrpljen i ili ako slabo spavas, ta pojava se moze relativno lako javiti bas tako kako si ti opisao. Nemoj da se tripujes kao ali ljudi vi ne znate sta se meni desilo itd itd, veruj mi sigurno se samo bas tebi nije desilo, da javlja se nekad to lupanje srca bas iz gore navadenih razloga. Nije ti nista, nes crci sledeci put kad zdimis::banjahanje:: Recept za dalje: kao sto su ti rekli nadji nesto sto ti odgovara od dima i napravi ga da imas:bocni:: smanji dozu, odmori se ko covek i uzivaj::listomahanje::

p.s. to lupanje srca moze da ti se javi i sutra ili neki dan posle ali dosta krace i slabije..naravno ako se lupanje ne smiruje batali pusenje, nije to za tebe..ili ako imas probleme i kad ne duvas idi kod doktora pa ce ti on sve detaljnije pregledati. Ja sam bio profi sportista i dimio sam, imao isto to i kad sam isao na neka istrazivanja imao sam kompletan pregled celog tela i srca...trcao sam na traci kao pas i nikakve smetnje na grafikonu nisam imao

P.s.s.
Sad sam odgledao ovaj klip o mikrodoziranju ::umirem:: to je bas ono sto radim svaki put kad dodjem na posao, zdimim malkice samo da me rasprica o ubrza vreme. Dodjem na posao, zdimim i onda imam ritual stvari koje moram da obavim, kad to zavrsim raspricam se sa ljudima koji su tu..svi super raspolozeni, podignem im atmosferu i opustim. Op, proslo vise od pola smene, niko me ne provali, cak mi ni kapi za oci ne trebaju i svi zadovoljni mojim uslugama:))

Moram 3i put da editujem post , kao sad sto nema ljudi sa kojima bih mogao da pricam..ima ovaj forum pa mogu da pisem :rasta:
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Thc smanjuje GABA neurotransmitere i indirektno podiže seratonin. GABA nerutransmiteri nas između ostalog čine opuštenijima tako da osoba koja inaće ima niske lako upadne u paniku... lupanje srca itd...

Osobno svaki put kad zapalim više automatski mi bude loše iako sam prošao to miljun puta. Da zapalim 0.3 g high thc sorte sto puta, sto puta bi mi bilo loše. Ali zato mikrodoziranje dušu dalo, vejp, bong... duhan u jointu isto podiže nervozu, pogotovo sa kartonskim filterom.

Kreni sa malo pa podiži dokle se osjećaš ugodno. I ako budeš svoje radio isprobaj CBD sorte, meni dušu dalo jer ove druge moram na kapaljku pušit :D