Imam trip da mi srce kuca nenormalno brzo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Baš mi je nešto palo na pamet, ne znam koliko bi pomoglo kad bi netko prije pušenja uzeo kap-dvije cbd ulja..volio bih čuti mišljenja o toj ideji...možda napravim pokus na sebi i frendu
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
hmm, i ja imam dugogodisnje iskustvo, 30+, sa biljcicom. pocelo je to iz gusta i jos uvijek gustam, imam problema sa srcem infarkt miokarda pred pet godina, angina pectoris, ishemicna bolest srca. pored toga sam sav nesto sjeban. samo jedno znam, da nema trave moj zivot bi bio nepodnosljiv.
 
01.07.2010
68
84
18
36
U slucaju da vam srce ubrzano kuca,izadjite napolje,sedite,duboko udahnite i drzite dah 10 sekundi i potom lagano izdahnite,radite tako 10-15minuta(po potrebi) i vraticete se u normalu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc
01.07.2010
68
84
18
36
Ne smiri se svima,nekog uhvati napad panike i nema predstavu sta da radi,samo pogorsa stanje,ova metoda pomaze.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Što više konzumiram našu nam biljčicu, to sam jače ubeđen da je ona sveta ::listomahanje:: Znači na samom upoznavanju sa dimom vutre dolazi do ljubavi na prvi pogled. Nakon koje obavezno dolazi i "frka" Mislim da je svaki uživalac vutre imao barem jednom. E sad, naučiti kako da se nosite sa tom " frkom" ili kako da je iskulirate pobedili ste. Ona vam pomaže da budete gospodar svojih misli ! Čak je dobar vodič ka auto sugestivnom lečenju ( mnogi stariji vutromani će razumeti o čemu pričam ). U ostalom pokušajte to i sami. Glavobolja je dobar početak za experimentisanje na ovom nivou. Prvo što uradim kada imam glavobolju je da sipam 1/2l vode u čašu i popijem na ex. Nakom 5-10 min ako bol ne popušta popijem još 1/2l vode. ( ovo je preventiva ako ste dehidrirali ) AKo ni nakon toga bol u glavi ne popušta, motam džojs! I dok ga rolam razmišljam već o tome kako me glava u opšte ne boli! Naravno da je nakon džojsa sve odnešeno kao rukom. E sad jbg. da ne cepidlačimo. Ako vas glava boli zbog kvarnog zuba tu voda i džojs slabo pomažu :) Govorim o glavoboljama u prelaznom periodu proleće / jesen ( migrene ). Mislim da uz dobrog duhovnog vodiča sa kombinacijom dobre vutre ima šanse da spoznate neki drugi svet ;)
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Jel imo ko problema sa znojenjem?
Zadnjih 4-5 nakon sto zapalim, legnem spavat...vrat i noge mi se uzasno znoje...

Noge mi se inace znoje...al ne tolko...
Vrat mi se isto zna znojit al preko ljeta kad su vrucine velike pa preko noci...

Ulicno smece sam pusio...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
U Zagrebu tuče sunce! Toplo je na suncu, da ti ni dugi rukavi, netrebaju, a puše hladan vjetar i kada dodješ u hlad, razlika je 20°. Prilagodba na vrijeme!
Nije normalno, da je po 20° razlika dan -noč.
Tako, da ne brini! Treba tijelu, da se navikne. Kad smo mladji takve stvari nas ne zamaraju, mada tada nije vrijeme ludovalo, kao danas!
Ja se isto ispod ruke, oznojim, pa mi je zima!
Uličarka u zg je trenutno na ok razini. Mada, slabije to pratim, više buraz!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Jel imo ko problema sa znojenjem?
Zadnjih 4-5 nakon sto zapalim, legnem spavat...vrat i noge mi se uzasno znoje...

Noge mi se inace znoje...al ne tolko...
Vrat mi se isto zna znojit al preko ljeta kad su vrucine velike pa preko noci...

Ulicno smece sam pusio...

e vidis, meni bas suprotno; kad su vrucine i spurnjam, nakon max pola sata prestanem se znojiti.
ovo za nocno znojenje je vec neki metabolickomedicinski "problem".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ja se preznojavam, kad zapalim suh ko barut! A, jedino šta me tako oznoji su živci! Nekada, kad se udubim u čitanje ili sl.sve ok. Čim se sjetim, da bi mogao motat, ako ne popušim pljugu(joint), čelo mi je mokro!
Baš kao, da sam ljuti feferon žvakao, radi oklade. U 22 godine, jednom mi se dogodilo, da sam bez trave. A, to mi je nočna mora. Mogu imat 50g, ali ja još kupujem(vrijeme kada nisam uzgajao), od straha, da ne ostanem baz nje
Recimo, čistim snjeg, bez jakne i paše mi. Znam, da mi nije zdravo, ali u jakni, ako se oznojim, opet nije dobro! Alkohol, več 20 godina ne pijem. Nekako sam uvijek vozio, a na alkoholu nemam kontrolu, šta nevolim!
Jednom mi je jedan stariji prijatelj, rekao! Canabis je ljek, isto kao i apaurin. Ako popiješ 1,2 dnevno, najvjerojatnije če ti biti bolje, ako piješ 10 dnevno, otiči češ u k.
E, sad ja travu ne smatram drogom, ali da sam ovisan o njoj, mentalno definitivno! Niti je nemogu usporedit sa apaurinom, ipak nije kemija!
Kada ne pušim, cijeli dan, zapalim navečer, pa mi srce lupa 100 na sat. Čim se umirim i počnem disat normalno, sve ok!
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Meni to ne predstavlja nikakav problem. Držim do higijene, tuširam se, pa isto nebi vidio doktora, da 5 godina nisam vozio taxi 13,14h dnevno, 6dana u tjednu. Umjesto hemeroida, sam dobio analnu fistulu.
A, podjelit nešto ovdje, nikad više!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana