Imam trip da mi srce kuca nenormalno brzo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ocito se ne razumijete, a mlacenjem rukama jos teze to ide, ako rijeci ne pomazu.
Sad vam srca ubrzano kucaju, pa mozemo zakljuciti da je i to jedan od razloga zasto se tako nesto desava. Uznemiravanjem samih sebe okrivljujuci druge. Svima se desava, samo treba prepoznati i stati na vrijeme.
Dobri ste vi momci, kakvih ima :D
 
Poslednja izmena:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Baš mi je nešto palo na pamet, ne znam koliko bi pomoglo kad bi netko prije pušenja uzeo kap-dvije cbd ulja..volio bih čuti mišljenja o toj ideji...možda napravim pokus na sebi i frendu

I ja bih volio znati. Uskoro ću morati neku stariju ekipu navlačiti na bilje i ulje, ako CBD može pomoći da ih ne polomi paranoja i slično to bi bilo genijalno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Kontam da je caka u kanabioidnim receptorima. Ako ih zasitimo CBDom da u narednih sat dva nece biti u mogucnosti vezati THC, osim ako im kompatabilnost nije razlicita, tipa THC receptori ne mogu vezati CBD.
Znam da poslije THC ulja dzoks ne uzrokuje nikakve promjene, mozak vrti svoj film i ne ostavlja mogucnost kontrole nad njim, a tako smo se fino slagali :D
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
I ja bih volio znati. Uskoro ću morati neku stariju ekipu navlačiti na bilje i ulje, ako CBD može pomoći da ih ne polomi paranoja i slično to bi bilo genijalno.
Čitao sam tu na sajtu, kako suprug lječi suprugu od raka. Nikako joj nije mogao podignut toleranciju, da bi uzimala dovoljnu dozu, da bi ljek funkcionirao. Našao je na internetu, recept za čepiče. Za analno uzimanje i uspio joj terapiju podignut, ja mislim, da je mililitar ili gram. Mada, mi to puno djeluje! Uglavnom, na 0.2 se je rušila i spavala. A, sa čepičima prvi dan je uspjela pola od doze koja joj je potrebna i nakon par dana je uspjela.
Žao mi je, neznam točno gdje, u kojoj temi. Tekst je dosta dugačak i u nekoliko postova.