Imam upit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.01.2017
7
2
3
27
Lampa mi radi 24 0 imam sad novu 300 wata ljubicasta i tu je dva dana jucer je sve bilo u redu ali danas ujutro kad sam dosao vidjet nasao sam listove spustene prema dolje ko da ce umrijet pomagajte
20170203_120714.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Kakva pak sad ljubicasta lampa?:D
Zemlja ti je i dalje premokra i zato su ti spušteni listovi, obavezno dodaj zemlje do vrha posude pa ti više neće trebati cackalice :)
I još nam reći koja je to zemlja?
I još trebao si sliku dodati u prethodni post tako da nadjes edit
 
02.07.2009
103
174
43
Vrati onu lampu, kako kazes, led crvenu s plavim svetlom. Taman su se oporavile, a ti ih opet vodis u disko....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ljubičasta :rolleyes:, hehe :D. Ma uzmeš one božićne sijalice-žmigalice, šarene po mogućnosti, i da vidiš ludila u svim bojama. Možeš još uz to ak stane u box instalirati disko kuglu i stroboskop da dobiješ više boja, spektrova, lumena, luksa, watti, kelvina i svega potrebnog :thumb:. Samo udri, sve što svijetli je dobro. Meni moja pokojna baba pričala kako su u njeno doba sadili pod svijećama, i niš im nije falilo, osim vutre za dunut :joint2:.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja stavljam led rasvjetu samo u zemlju, otkako i korjen osvjetljujem rezultati su mi abnormalni...
za co2 nekad upalim auto u garaži i crevom dovedem iz auspuha plinove do boxa, biljke su lude za tim...
 
24.01.2017
7
2
3
27
Vi se sprdate ali moja biljka svakim danom ide sve gore i gore a posluso sam vase savjete
 

Prilozi

  • 1486304701989-48676564.jpg
    1486304701989-48676564.jpg
    214 KB · Pregleda: 39

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ostavi biljke da se zemlja sasuši..a ne zaljevat malo da niko nevidi...
neki se zajebavamo malo jer si smješan s pitanjima i onda napraviš po svom...
trebo bi si mentora užicat tu na forumu, al ne da netko troši vrijeme na to da ti napraviš drugačije...
da bi joj pružio neke uvjete za život trebaš samo volje i malo pažnje....
ekipa će ti pomoć...
svima nam je nekad tako gorilo, budi strpljiv, nemoj odustajat...
sretno, ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Black ops zombie
09.12.2015
53
246
33
Black ops,ja ti toplo preporučujem da se za sada ostavis uzgajanja i da kreneš sa čitanjem foruma....Daj si neki rok od 3miseca da svaki dan lipo sidnes za komp i izgubis po 2-3 ure,prvo čitajući UZGAJANJE-UNUTARNJI DNEVNICI, za sve ostale probleme i pitanja koja te muče,češ rišiti čitajući te dnevnike,a i ono najvažnije naučit koristit i pretraživat forum. U tražilicu upisuj samo činjenice....i....čitaj,čitaj,čitaj! Einstein je jednom reka "Hvala svima koji su mi rekli NE,jer zbog njih sam sve napravio SAM".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Black ops zombie
24.01.2017
7
2
3
27
Ali zemlja je bila suha jos sam nadodo nove zemlje jer je bila u rupu i zalio, nisam zalio 4 dana stanje se nije pobiljsalo citam dosta tu na forumu prije nego pitam vas i citat cu jos, dali je moguce da je biljkama prevruce jer nemaju vntilatora nikakvog od pocetka, ventilator mi stize u cet petak pa neznam jel ce izdrzat do tada, isto tako sam procito na forumu da ako se vise zalije a teglaima rupe da oupce nije problem jer puno ljudi ima svoju teoriju i napise ju bas zato ketty sam nesto pokuso sam jer svako mi kaze drukcije nesta.. Hvala puno ljudi ali prvi grow vidio sam i gorih debila od mene sta im se desi s biljkana tako da..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pusti ih sada da se potpuno isusi zemlja..znaci da su potovi ful lagani.Nakon pet dana od sada daj slike ovdje da vidimo stanje..Nema puno mudrovanja;)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ako ti je temp ok, trebaš im pom oć malo nekako s vlagom, neke krpe oko korjena ili nešto, da se zelenje malo časti, vlaga je gore bitna jako...
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Ali zemlja je bila suha

Kako ti to znaš da je zemlja bila suha? Zar je problem slikati i pitati ljude prije nego išta na svoju ruku i svoju "pamet" napraviš? Nego se praviš pametan pa ideš mudrovati i onda se tu čudiš kako se biljke ne oporavljaju i šta im je uopće. Kažeš da si čitao, a nemaš najosnovnije uvjete za biljku: ventilacija nula bodova, box nula bodova, rasvjeta nula bodova, kuhinjska folija okolo biljki, a gore i dole propuh? Kakva pretopla temperatura biljci koja je na polici u sobi? Kaj ti je 30 stupnjeva u sobi usred zime?


Dakle, ljudi su ti savjetovali da za 5 dana slikaš biljke i dođeš tu pitati za savjet prije nego ih zaliješ. Znači ne zalijevati prije nego ti tu kažu da možeš. Da ne bi opet došao za 5 dana sa močvarom i čuđenjima kako se nisu oporavile...
Iako da si čitao išta kako kažeš da jesi znao bi da ti bez najosnovnijih uvjeta nema previše...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.