Imunoterapija i ulje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.11.2018
52
148
33
38
Pozdrav,
Zamolila bih pomoc ukoliko netko zna nesto o ovome ili ima iskustva. Majka ima metastatski rak dojke ( metastaziran u limfni cvor i na pluca), koristi ulje koje radimo sami i na gram je dnevno. Uskoro bi trebala zapoceti s imunoterapijom ( kombinacija s pametnim lijekom Perjeta). Onkologica nam je dala upozorenje da se ulje i terapija medusobno pobijaju, odnosno da bi trebala prestati u tom periodu koristiti ulje. Strah me kombinirati oboje ukoliko radim "cirkus" organizmu, a isto tako me strah prestati davati ulje.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ta terapija koliko se ja kuzim dode isto kao i kemoterapija pr citostaticima i kao zracenja samo koja se precizo iduciraju u podrucju samih metastaza i tumora
doktorica koja ti je to rekla je svijesna da ulje u vecini slucajeva di se kombinira sa sa takovim terapijama smanjuje djelotvornost istih jer ulje krpa stetu koju rade te terapije pa samimi time utjecu na ishod ali s druge strane u mnogim se slucajivima vani u svijetu daje ulje u kapsulama slabije koncentracije za ublazavanje mucnina,bolova i za podizanje apetita kod ljudi koji se ljece kemoterapijom i zracenjem te ostalim invazivim tehnikama ljecenja

kako god bilo na vama je da odlucite tesko da ce itko moc rec tocno sto i kako bez nekakve prakse
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Meni to nema logike, znači da ulje, za koje znamo da pomaže, kod imunoterapije odmaže. Više logike ima da ulje veže na sebe te otrove koji se koriste i izbacuje ih iz organizma pa je samim time terapija oslabljena. A i ulje koje se pri tome konzumira dobrim dijelom kupi otrove pa mu je smanjena efikasnost za ostala djelovanja u organizmu.
Kako Weedetix kaže, na vama je da odlučite, dobro promislite.
 
03.11.2018
52
148
33
38
Meni to nema logike, znači da ulje, za koje znamo da pomaže, kod imunoterapije odmaže. Više logike ima da ulje veže na sebe te otrove koji se koriste i izbacuje ih iz organizma pa je samim time terapija oslabljena. A i ulje koje se pri tome konzumira dobrim dijelom kupi otrove pa mu je smanjena efikasnost za ostala djelovanja u organizmu.
Kako Weedetix kaže, na vama je da odlučite, dobro promislite.
Ma ja najradije ne bih uopce tu opciju, samo kad odlucivate o necijem zivotu, tko to smatra opcijom jako je tesko. Pokusavam s alternativne strane pomoci koliko mogu, ulje, vidatox kapi, aloe vera i med, graviola. Njoj su pluca prepuna metastaza, oba plucna krila kao da je netko prosuo nesto po njima, velicine su 2,5 cm najveca, ostale do 1,7 cm. Nisam radiolog, al prostim okom uspijem ih nabrojat barem 15. Limfni ispod pazuha su 7x4 cm i 5x4 cm. Njega fizicki u dojkama nema, samo se ocitava po PHD nalazu. Situacija je kaoticna, tako da joj ne mogu rec da odbije ljecenje, samo se nadat da ce ovo moje ucinit cuda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and Pantagan
03.12.2018
21
18
3
46
Pozz pratim vas i molim vas ako ima netko tko je ujedno uzimao ulje i išao na kemoterapije da podijeli svoje iskustvo samnom jer sam u sličnoj situaciji
 
03.11.2018
52
148
33
38
Kakva je imunokemoterapija i javite se da vidimo rezultate i sretno vam ...mislim da Cemo u nasem slucaju takodjer uz kemoterapiju uzimati ulje
Mama ima metastatski rak dojke HER pozitivan u tom slucaju osim kemo prima i pametnu tabletu Perjetu. Muslim dy sat vremena ida Perketa sat vremena kemo svaki 21 dan. Javim obavezno... ulje uzimajte obavezno, ja sam bila u nedoumici zbog ove Perjete jer nam je onkologica rekla da bi trebala prestat uzimat ulje na par dana zbog pametne tablete jer joj umanjuje ucinak. Navodno, te tablete podizu vlastiti imuni sistem da ciljano napadaju i unistavaju stanice raka, po meni...to isto radi ulje, tako da si mogu samo pomoci. A sto se tice kemo, tu nemojte imati dvojbe. Sve koje znam da su koristili ulje uzimali su ga i tokom terapije. Nastojte doci ako vec niste do pune doze i glavu gore :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
Mala pomoc koji strainovi se preporucuju kod ulja tj izradu znam da ide da dominira indica ali me interesuje vise da li dgovara ako je Thc 30+ a cbd 0,2? Hvala