In/Out grow, neam blage

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2009
48
5
0
43
dakle...veliki ljubitelj zelenjave, ali potpuni amater po pitanju growa...nisam nikad sadio, pa se odlučio, onako više iz zajebancije...biljčice su na balkonu, imaju sunca od 12 do zalaska, zalijevam ih svaki drugi dan sa po litru vode i ukratko, to je to...evo par slika pa prokomentirajte ako što treba nadodati, promijeniti...ovo radim bez obaveze, više iz zabave, a ako uspije, kul...
p9atu.jpg

zilgdk.jpg

15gthdj.jpg

vwq5ac.jpg

2zivqqb.jpg
 
19.04.2009
37
0
0
35
Jako lijepo i zdravo izgledaju biljke, super. Nemoj bas svaki drugi dan zaljevat, mozes prebacit na svaki treci, il jos bolje, zaljevaj kad vidis da je zemlja suha (zabijes prst u zemlju i vidis kolko jos ima vlage), kad gornjih 4-5cm zemlje bude suho, odprilike.

Sta ces kad biljke narastu i budu vidljive s vana?
Kolko su stare biljke?
Kad ih planiras hraniti?
Kad planiras LST raditi (ako imas potrebu uopste)?

pozdrav i SRETNO!!!! :thumb:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Natrpaj zemlju u te tegle skroz do vrha, dokle ide
ovako si popushio 3 l zemlje sigurno, a urod ovisi o kolicini zemlje u potu (izmedju ostalog)...
ljepo bilje keep it green
:maryjane:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pošto su pitari novi čimi mi se da ih nemaš na umu presađivati ili se varam?Nisu baš veliki a ako ne misliš presađivati treba si zemlju full do vrha napuniti a ne tako štediti,jebote,pa stane još trečina zemlje unutra!Lst obavezno ako ne misliš da ti priđe balkon ali tebi na volju.Bit če tu malo direktnog sunca=manji urod.
Ali zdravo izgledaju zasad!
 
02.06.2009
48
5
0
43
napunit ćemo onda sutra zemlju do vrha...ne, ne namjeravam ih presađivati, ovako kako je, na balkonu, pa kako završi, uopće se ne opterećujem...pretpostavljam da će se broj biljki smanjiti, jer će vjerojatno biti i mužjaka među njima...

na što mislite pod hranjenjem? već sam kupija neko umjetno gnojivo koje se razrijedi jedan čepić na 3 litra vode i to koristim jednom tjedno...

e sad LST...neam blage što je to, hahaha...ako neko može objasniti u 2,3 crte...i da cilj mi je da ih po mogućnosti limitiram po visini da mi ne strše, ako je moguće do nekih 1,50 m


glede direktnog sunca, ima ga itekako...stvarno po cili dan...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Budi precizan u gnjojenju,kupi špricu onu od 5-10ml,lakše če ti biti i točnije nego na čepe.
I netrebaš prvi misec gnjojiti.Koliko su stare?
LST-upiši u forum search ili odi na google upiši lst vutra/enter.
LST-jednostavno ih privežeš i nakosiš stabljiku u jednu stranu,oa onda na drugu...pročitaj.
I neče ti priči 1m s lst-om,hm,a možda ni bez njega.
Hm,sunce kao da je na moru:icon_lol:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
vrti ih svaki dan u krug za četvrtinu kruga i biće odlično
pa ih veži i nastavi tako
manje vode
tek kada se osuši

kao što reče napuni dovrha i ima tu hrane do cvjetanja
sem ako nećeš životinje neke
 
04.03.2009
88
175
33
33
mislim da bas i nije pametno napunit tegle do vrha jer ce izgubit po biljci dvije do tri
grane,a mozda na tim granama dobije dosta kedova. jedino da vadi biljku van,stavi zemlju do vrha i nutra onda stavi biljku. :respect::respect::respect:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
putry je napisao(la):
mislim da bas i nije pametno napunit tegle do vrha jer ce izgubit po biljci dvije do tri
grane,a mozda na tim granama dobije dosta kedova. jedino da vadi biljku van,stavi zemlju do vrha i nutra onda stavi biljku. :respect::respect::respect:

ovako nešto glupo odavno nije napisano :rofl::rofl::rofl: ne lupaj galaktičke gluposti

sira putry vrhnja mleka jajca i krompira jajca i kropmira:vb_whip:

poludjele su dragi LikeItGreen jel su dobile zemlju i hranu sa zemljom
samo ti dopuni zemlje i ne gnoji još
 
02.06.2009
48
5
0
43
zemlja nadopunjena...zadnjih par dana je oblačno vrijeme, hoće li se to odraziti na rast biljusha? kad se otprilike može vidjeti jesu li ž ili m? kad se radi taj LST?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
zadnjih par dana je oblačno vrijeme, hoće li se to odraziti na rast
Jedva da i primjetiš,priroda je to,doči če sunce.
kad se otprilike može vidjeti jesu li ž ili m
Kad se počne kratiti dan tj. kad počnu cvitati,jedino ti je da čekaš
kad se radi taj LST
A da pročitaš neke odgovore gori?
Zar je teško u google upisati LST VUTRA i stisnuti ENTER?
I izađe između ostalog i ovo: http://vutra.org/low-stress.php

Nego to je domačica neka?
Stvarno zdravo izgledaju,samo da tako i ostanu:sun2:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
cuj ..
ostavi ih jos malo da zakorene pa onda kad im se stablo malo udeblja ostavis zemlju da se osusi, pa uhvatis za to stablo i izvuces je sa svom zemljom ... onda dopunis saksije tako da bude ravno kad biljke vratis nazad i resen posao... ja bi tako odradio..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
go zoki go zoki!!
tak bi to napravio svako sa malo logike jel ako napuni zemlju odozgora korjen idalje ima mjesta ko sad..time jedino dobije hranu,al ne prostor da se korjen siri
p.s.pogledaj malo u dnevnik kako ljudi rade lst pa ce sve bit jasnije
aj sretno i poz..
 
02.06.2009
48
5
0
43
jučer je jako puhalo, pa ih je poleglo, ali uspio sam ih ispraviti...
ne znam koja je vrsta, prijatelj mi je dao sjemenke...onda ću ih LSTirati, ali neka još ojačaju...evo dvije nove slike...i danas je napokon opet sunčano!




 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Jako mi se sviđaju tvoje biljke.
Ako ti nešto ne bude jasno oko nekih stvari slobodno
pitaj iako budu glupa pitanja, dobit ces odgovor.

Ako neznas oko gnojenja i tih stvari pročiitaj po forumu
malo ima stvarno puno informacija.

Sretno!
 
04.03.2009
88
175
33
33
balcan_smoke je napisao(la):
ovako nešto glupo odavno nije napisano :rofl::rofl::rofl: ne lupaj galaktičke gluposti

sira putry vrhnja mleka jajca i krompira jajca i kropmira:vb_whip:

poludjele su dragi LikeItGreen jel su dobile zemlju i hranu sa zemljom
samo ti dopuni zemlje i ne gnoji još

ne nego ti nisi ocito dobro shvatio sta sam htio rec,a mogao si malo bolje procitat.
ja sam samo covjeku obješnjavo da nezatrpa zemlju jer bi si biljke bio zatrpo do pola
kao sto se gore napocetku vidi na slici.mislim da je zoki shvatio sto sam htio rec.a onda mi se jos rugas na nick.boli me ona stvar kaj si ti supermoderator i to kaj ima šest miljona postova,ja sam samo htio covjeku pomoc. e da lijepe biljke :watchplant:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dzabe što si htio pomoći kad ne znaš o čemu pričaš
pokri se ušima i boli me da budem fin prema idiotima koji misle da nešto znaju
a pričaju ljudima gluposti
sad je tebi treba da pričam da će ta biljka da raste ? pa neće biti zatpana ?
treba da ti objsnim da ce imati mnogo bolji rod sa više zemlje
više nego što bi mu te samo tebi poznate grane nezatrpane dale ?
šta da ti kažem da ti probije cijevi začepljene do mozga

ajde štrafta dok barem osnove ne naučiš

mladom groweru : napuni te saksije zemljom čoeče
 
02.06.2009
48
5
0
43
evo mali update...slikano jutros...meni još uvijek izgledaju vrlo dobro, nije bilo sunca zadnjih 7 dana, pa su se možda malo izdužile,vi ćete bolje znati...da li je već vrijeme za LST ili da pričekam još?


2mx0bj6.jpg


351ei9x.jpg


ipzigl.jpg
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
lijepo izgledaju...
ja bih joj skinuo ova cetiri najveca lista pri dnu(fan leaves)tako ces dobit na gradji i gustoci...
a lst sto prije to bolje,sad je vrijeme....
mir s tobom