In Pot We Trust

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Novi dokumentarac o medicinskoj vutri , medicinski korisnici Dr.Lester Grinspoon i poneki normalni politačar ZA:sun2: ,a federalci,murijaši i idiotski političari i ostala gamad PROTIV :eek:hno:,evo im :2flip: za PROTIV.


 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ajde pa da i to skinemo skodit nemoze...kad toliko toga vec gledamo gledajmo nesta pametno...mozda da poneki nas pametni politicar pogleda tako sto mozda bi mu nesta i doslo u glavu...:)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
b r a i n c h i p je napisao(la):
Evo skidam sa osmjehom na licu... Nije bas najbrze sto kazes, ali ide...

EDIT: korisnicima brze veze preporucam koristenje nekog 'download managera' sa podrskom za paralelne konekcije (recimo DAP) pa se dobije odlicna brzina :costumed-smiley-027 inace ide do nekih 70 - 80 kb/s max

Ne znam ,nemam pojma zašto je tebi tako , meni je inače kao zvanično brzina 1024 kbps ili ti ga 128 KB/sec iako nikad mi ne prelazi prosjek od nekih 106 - 110 KB/sec i tom brzinom mi ga je i skinulo zato sam rekao da skida maksimalnom brzinom koju inače imate možda je to zbog doba dana kad skidaš ,a ja sam skidao noćas u neka doba ko vampir oko 2ipo 3 sata ujutro .Kad god sam pogledao na brzinu pisalo je 106,109,nekad 100 ali nikad ispod 100 KB/s .


Rjetki su kod nas u politici koje bi ovo zanimalo ,a mediji bi ih odmah naravno proglasili kontroverznim budalama ,a narod i ostale budale koje imaju pravo glasa bi se krstili i govorili bože sačuvaj :icon_lol: ili među muslimanima bi govorili vela havle,tobe jarabi :icon_lol:. Kakva je ovo budala bi rekli ,kontaš ,kad bi se pojavio neko popout onog mladića Aarona Houstona koji se zalaže za legalizaciju barem ovima u medicinske svrhe. Mali je faca samo ne sviđa mi se to što kaže da "više može napraviti jedan kratko ošišani u odjelu i kravati nego 1000,i li 10000 hipija i ostalih hašomana."*
*"slobodan prijevod"
Upravu je donekle ,ali što se tiče posla u vladi i administraciji i zagovaranju legalizacije kod političara koji izglasavaju zakone u kongresu.Ali ipak oni su u Americi i ono kad izađe 10000 ljudi na ulicu i mašu onim transparentima i galame legalize legalize ,ipak nešto znači za njihovu javnost ,nije to kod nas pa kad su ono Zagrebu napravili onaj marš jedne godine javnost je većinom to shvatila kao gomilu narkomana koji su tamo izašli protestirati da im se dozvoli upotreba droge ,u Americi su obični ljudi mnogo svjesniji nego kod nas mada nažalost ne u velikoj većini ,ali puno veći ih je broj nego kod nas,a o političarima kod nas da i ne pričamo ,nema nijedan ,aj dobra ima ona debela mala crvena u SDP u Hrvatskoj samo nemaje ni na mapi ima već nekoliko godina,nema osim nje dakle nijedan koji je nalik ovome malome Aaronu Houstonu u SAD-u ,i zato svaka čast dečku iako je malo pretjarao kad je rekao šta ko može učiniti ,jer da nije onih na ulici ni on ni bilo tko od tih političara tamo ne bi ni razmišljao o predlaganju bilo kakvih promjena u zakonu.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
e jebo me pas, na kraju sam zaplakao... ona zenska sto uzasno muca me bas pogodila u zivac..

a najnevjerojatniji mi je bio onaj kongresmen koji je kao lutka samo ponavljao "medicinska marihuana ne postoji, medicinska marihuana ne postoji".. koji kreten...

a ovi murijaci zapljenili 20000 stabljika i tako se ponose a vjerojatno se u blizini nalazi i neki labos di se kuha kemija koja ce potrovati stotinu ljudi.. al jebes labos, marihuana je ultimativno zlo.. ma.. neznam sto da kazem.. zaista zalosno.. ali barem se pocelo o tome govoriti ako nista drugo
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
I mene isto jebo mater samo što nisam plako kad sam vidio tu žensku a nisam uopće takav da me mogu nečim rasplakati ko neki ono rasplaču se zbog nekih srceparajućih scena u filmovima ,čak šta više riga mi se na to bljak,ali ovdje se radi o stvarnosti i ova ženska ,vutra joj pravo pomaže protiv onog mucanja,i to ono nije obično mucanje ono je pravo trokiranje u mozgu ,a ženska mora da ide da sređuje vutru po kojekakvim parkinzima. Mislim da joj nakon što je prikazan ovaj film ne preostaje ništa nego da šiba za Kanadu ili neku normalniju državu u SAD,jer tamo gdje živi ne priznaju takvu upotrebu kao u Kaliforniji i lako bi joj idioti mogli oduzeti djecu iako je 10 puta sposobnija da za majčinske dužnosti kad je naduvana nego onako cjela desan strana joj napola oduzeta i muca svako drugu riječ razvlači po 10 sekundi,mogu mislit šta joj djeca misle pogotovo ono dvoje mlađih možda misle da ih mater straši.Još će đubrad federalna reći da je lagala ono kad muca da je odglumila i da je obična narkomanka i srat će kako postoje propisani lijekovi,i džaba idiotima pričat kako su ljudi probali sa svime i ne pomaže ništa ni približno ko dobra vutra .
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Još jedan dobar dokumetarac. Stvarno je dobar. Vidi se kakva su zapravo neobrazovana govna oni kongresmani, ali da nisu nebi bili na takvim položajima. Znate onog kongresmana koji je hladno ko iz topa ispalio da nepostoji "medicinska marihuana" kada ga je onaj mladić pitao što misli o njoj. Baš je lijepo prikazano kako ljudima njihovi političari (amerika) lažu u facu s takvom strašću da bi čovjek pomislio da su domoljubni heroji. ma...

Imam dojam da tu ima nešto puno veće nego sama prohibicija, kao da bi propao cijeli svijet da se odobri makar za medicinsku.
Imam osjećaj kao da bi prije odobrili nuklearni otpad kao lijek za prehladu ako bi se ustanovilo da je nekomu pomoglo, nego marihuanu da se ustanovi da je lijek za rak i sidu... čekaj malo... pa marihuana se i koristi kao lijek za rak i sidu... wtf?
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Nije da liječi rak i sidu ali umanjuje bolove i razne simptome mnogo bolje nego mnogi sintetički lijekovi.Kod ovih što idu na kemoterapije nema bolje stvari od vutre za vraćanje apetita inače nakon kemoterapije ljudima nije ni do čega a kamoli do jela .Kemoterapija sa radi unošenjem teških otrova u organizam koji ubijaju stanice raka ali time se ubija i zdrave stanice i ljudi onda i povraćaju i trpe teške muke zbog toga a vutra se pokazala kao dobra protiv tih mučnina jo u 60-tim ,kao što si mogao u filmu vidjeti i ovome ovdje i onome Penn i Teller ,Dr.Grinspoon je govorio o slučaju njegovog sina koji umro od leukemije ali je barem onih godinu i nešto otkako je prije kemoterapije duvao vutru proživio kolko toliko normalno ,mogao je jesti bez problema u biti prvi puta kad je zapalio,koliko sam sad iz ovog filma razumio mater mu je dala da zapali bez znanja Dr.Grinspoona i mali je onda nakon kemoterapije po prvi put poželio nešto da pojede ko normalan čovjek,onda mu je žena rekla šta je uradila.U onome filmu Penn & Teller ,Dr.Grinspoon je ispričao kako su čuli za nekog lika da koristi vutru protiv mučnine i da su nakon toga dali i malome da duva,eto sad se ispostavilo da mu je u stvari mater prva dala ,ali nije ni bitno bitno je da je mali poduvao vutru i bilo mu dobro,barem tih godinu i nešto života što mu je ostalo.je mogao da jede nakon terapija.

A pokazalo se u istraživanjima da THC usporava razvoj raka.Samo nije to sve još ispitano kako treba ...baš me zanima zašto...

Među onih 30-ak legalnih pacijenata koji su dobivali vutru sasvim legalno od federalaca u onim kantama sa po 300 jointa čistaka bez filtera,bilo je oboljelih od raka i side naravno bolest ih je sve pobila ,osim nekoliko njih koji i dan danas žive ,2004 ih je bilo još 7 njih koji nisu bolovali od tako kobnih bolesti kao što su rak i sida ,nego od nekih drugih vrsta manje opasnih ali isto opasnih vrsta rakova ,npr. kao Irv Rosenfeld onaj što mu na kostima rastu izrasline nekakve koje mu lako mogu poderati tkivo ili vene ,a onda nakon unutrašnjeg krvarenja može vrlo lako umrjeti .Lik je živ već preko 30 godina puši tu legalnu vutru,jedan od najgorih mogućih načina konzumiranja je pušenje ,a lik je još uvijek živ i danas moglo se vidjeti u ovome filmu izdan je tek nedavno ,on još uvijek radi kao trgovac dionicama , i ponosno duva vutru ispred Bijele kuće i u autu i gdje god stigne jer mu čini dobro ,opušta mu mišiće na taj način mu pomaže.Od 1992. štakor George Bush stariji i njegova vlada ukinili su taj program medicinske vutre ,jer im se valjda tako digo k***c pa onda odjednom nešto što se pokazalo kao djelotvorno nije više odgovaralo jer bi se proširilo na sve one koji boluju od raznih bolesti kojima vutra može pomoći i onda bi se ovi morali prestati trovati sintetičkim govnima i biti pokusni kunići za farmaceutsku industriju.Oni koji su dobili dozvole prije 1992.godine i dan danas dobivaju kante sa po 300 jointa jednom mjesečno ih podignu u apotekama.Pa to ima samo u Americi !
I baš me zanima zašto ljudima jednostavno ne daju vutru pripremljenu za pušenje pa da onda mogu da je koriste na vaporizer sigurnije je i bolje djeluje nema propadanja ,potrebne su manje količine za isti efekt,...stvarno mi nije jasno...baš...mo`š mislit.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja sam ga skinuo isto jako brzo sa prvog linka nekih 110 kb/s , što se tiče filma vrlo dobro odrađen i mislim da je istina da jedino ovskvim lobiranjem se nešto može promjeniti no ono što sam htio reći je da film nije završen barem meni prekine na zadnjem iskazu žene što muca kad je u potrazi za canabisom kako ona kaže ...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Kako trokira ona žena:)

Kontam da je to trik snimka... Ta zena je kontam normalna ali je njena stara imala tu bolest pa ju je ova zato tako dobro skinila;))) haha, laprdam
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Zna li ko onu stranicu, gdje ima 3059845039845039845 prevoda za skoro sve filmove... pa da potrazim tamo.... trazio preko google-a ali slaaaaboooo totalno
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Bezze_Sa je napisao(la):
Et' ga.... skinuo sam gaaaa :) hehehe, ... isključio fino Kaspersky i poreknuo download... sad još na miru da pogledam i ja konačno, a u pozadini nek odradi kompletan scan :) hehehehe
Aha kontam update te zajebava što se tiče trusted site-ova ,što se prijevoda tiče čini mi se da je gore neko prije već rekao da prevodi ,on ili mu prijatelj,pa će i to biti ,...ako ne bude ko za onaj Montel Show što sam ja obećao pšrevesti pa stao nakon 10 minuta ,em što zboig vrućina ,em što me toliko puko film da je to sve za ***** i kakva korist od togašto prevedem,ne mislim sad korist za mene nego općenito koja korist da to neko kod nas i vidi većinom su skeptici ovakvi ko Pampers;),aj dobro on se sprda mada nije pristojno sprdati se s nečijim manama i ne mislim da ona ženska što muca glumi,ali eto javljo mi se i DEAgent i radi vas nekih ovdje kojima i engleski nije baš jača strana prevešću valjda krejem ovog mjeseca,početkom sljedećeg će da bude gotovo barem su ove vrućine prestale hvala manituu