Indiaaa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
e ovako-pravim neku prezentaciju za fax o indiji,tako da bibilo super da posaljete nesto o istoj-
ali BUKVALNO SVE,od utisaka- licnih,tudjih preko slika,raznih prica,delova koje nikako ne treba propustiti,dobre/lose strane,lokalna hrana...
UNAPRED FALA :icon_smile:
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
predivna i posebna drzava.
bio par puta u proputovanju Indijom,i da neznam koliko puta odes uvijek mozes vidjeti nova mjesta prozivjeti nova iskustva upoznati svakakve freakove,mjestane i turiste.
klopa im je dosta zacinjena,mene je odusevila chicken masala ili povrće i pomfri preliveno paradajz sosom peceno u tandooriju(kamena pec i žar unutra i chapati(kruh sa cesnjakom itd).pa kokos friski ili kingfisher piva od 6,5 deci kad si zedan.
soma rupija 10kom http://img40.imageshack.us/i/dsc00578fx.jpg/
namaste
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
@ razman
kako si putovao do Indije? i kakve su cijene tamo? čuo sam da je sve jako jeftino, da je najskuplji put od svega, a kad dođeš tamo si car sa parsto eura...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
preko turkisha istanbul,karta je bila oko 800eu povratna s vizama.ali sam isao prvo na thailand 2 tjedna pa onda jos mjesec dana u indiju.od sjevera na jug.
jeftino je,pogotovo ako idete dvoje ili vise,pa manji troskovi.ali moras imati plan,ovisi sto te zanima...
a ako odes mozes ocekivati...pa sve.
odmor,zabavu avanturu,opustenost.duhovnost.razne povijesne price koje samo sanjat mozes.samo se prepustis i uzivas u njihovim carima.jer ono sto tamo vidis,nigdje na svijetu nema.a sve je to drugdje odavno umrlo.ako gledas unatrag...
a vratis se preporodjen,u surovu stvarnost.
incredible india
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Znam da puno kasnim s pitanjem, Ali razman reci ti meni, ja cu otici na thailand slj godine, i sad o indiji znam jer sam gledao na strainhuntersima koliko divlje vutre imaju, a o thailandu nista neznam osim za thai haze sortu, pa me zanima, kakvo je tamo stanje s vutrom, ima li je u divljini i takve stvari, zakoni i kajaznam
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
moze je se naci,na otocima pogotovo...di su partiyi...
evo jedne s thaia..mehanicar lerdi...za sicu neku,steta nije sjemenki bilo.i blaga je...za sunce izlezavanje taman,al u sobi pusi jer su tamo zakoni dosta rigorozni.
ja cu i ove zime na put...al ovisi jos o vremenskim "ne"prilikama


Uploaded with ImageShack.us
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
evo ja sam se sjetio jednog videa, mozda nesto pomogne, ako ne, isplati se pogledat video hehehe

[video=youtube;VDXKEhHs22o]http://www.youtube.com/watch?v=VDXKEhHs22o[/video]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
5xsm8g.jpg
17vdbp.jpg
2823ss3.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: strrenger
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
Whouuuu,bio drito u tom bhang-shopu!!
Sad si mi probudio sjećanja,Power!:D
Taj bangh-shop je sa vanjske strane tvrđave u Jaisalmeru,Rajastan.Koja zemlja,brateeeeee:icon_mrgreen:
Moram opet tamo,pod mus...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
trebali bi organizirat zajednicko putovanje,s foruma ekipa,tko je zainteresiran za slj zimu...
preko benaresa,nepala,rishikesha,delhia,agre rajastana do goe i kerale...;)
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
pa tko bi htio vjerujem da bi nas se naslo 4-5-6 avanturista..
razmisljam gdje bi putovao a indija uvijek postoji ko "najbolja" opcija.
kuba i j..amerika su skupe..iako..
vietnam me isto privlaci..ma vidjet cemo hehe.ubi me ovdje zima.
sad ce napokon toplije pa u akciju;)
 
23.03.2015
11
4
3
bas se uvelike raspitujem za indiju konkretno za Kollam ici cu obiteljski tamo
istina je da je tamo dosta jeftin zivot ako tamo dođete s recimo 1000 evra ste kraljevi
jer tamo evo cisto radi usporedbe mozete kupit auto za 800 evra koji bi kod nas platili nekih 5000 tisuca pa sad vidite kolika je ogromna razlika
vec sam si rezerviro avio karte jer ako ih rezervirate 6 mj. unaprijed platit cete ih cak do 70% jeftinije
u Kollam se odlucio jer je to najljepse mijesto u indiji od klime koja je kroz cijelu godinu od 23 do max 32 c do jeftinog zivota u kojem cu s gustom uzivat max
kad se nacancam pod nekom palmom kraj obale to ce mi bit vijerujem nezaboravni zivotni događaj
tople preporuke svima koji zele zivotnu avanturu samo se pazite monkey da vas nepokradu dok se opustate :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak