:) Indica 600W HPS Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma zajebi do pokazivanja pola ... ne radi se to tako mislim mozes al to je gubljenje vremena cepni ih odma u vegetaciju a onu biljku popusi ako nemas sta sa njom nija vazno dal je zrela ili nije i tako je bedna za opremu koju ty imas...

meni je samo zao sto imas dobre uslove a trosis struju za nista .....

nego usresredi se na ove nove biljoze i daj im vegetacije tih 30 dana mozda i vise pa prebaci na 12/12 i onda izbacis muske i miran si ... bar ces odraditi jedan poste grow i bice materijala mnogo :)

moj predlog..

ja bi da se pitam ostavio maximum tri biljke al posteno odradio preporucio bi dve zenske lepo i polako presadi to oma u velike posude mislim da ti je tih sest sasvim dovoljno al ako jos proklijaju i to nije lose sad je na tebi da odlucis kako i sta..
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
lepo je to od tebe,ali ako ostavim 3 biljoze,tripujem se da ne bude kao proshli put,od 3 mogutje, 2 su bile pederchine,pa ne bi da se ispalim...a ove tje morati josh barem 10 dana da budu na 12/12,taman da mi odradi ova velika...ne znam shto bi bilo gubljenje vremena, do pokazivanja pola,biljke tje da rastu pa tje da rastu...skontao sam da je vegetacija majka,tako da sledetji put(ovaj put) nishta bez nje...nego mi je frka bacati pare na zemlju,vodu,i pH minus,jer stvarno krpim guzicu sa keshom,ne znam kako tju ovaj mesec da izguram...ali poslushatju te,verujem da si iskusniji,pa tju da probam,videtjesh uostalom...peace
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Da vujadine kao sto si rekao vege je keva...zoki ti kaze 30 dana to je sasvim ok,30-40 dana i bice hedina kako treba :) ne ovako dobijes od svakog vrha po 1 gram da kazes da ih je 15 i onaj glavni vrh je uvek veci neka ima 5 mica sta si dobio 20 :( A imas uslova da odradis sve to kako treba i prostora poprilicno dosta,a kinta je uvek problem da se ima para mozda se nebi ni growalo ovoliko a bas gledam broj growera nenormalno raste.
Nekome nije bitno koliko ce dobiti na kraju,meni je bitno hehehe jer zarad toga i gajim :) da ima da se puhta bar 2-3 meseca a dali ce biti pitanje je... p0z samo cepaj.
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
znam brate,pokajao sam se,ali iskustvo chini chudo,obilo mi se u glavu,i neka je,netju da zalim sad,i ne trebam,jer mi je ovo prvi grow,za koji sam mislio da tje da prodje strava,ali nema veze,mnogo sam nauchio,shto je veoma bitno...meni je isto bitna kolichina,jer po ovome shto sam sad ulozio,mogao sam da kupim MNOGO trave..ne kajem se ni malo,ovu tju da izguram do kraja,i pochinjem odmah posle novi dnevnik i novi grow...stay stoned...
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
evo, 71.dan od pochetka,kraj nikad blizi ili dalji... ne mogu da sachekam da biljka zavrshi...=] pravio malo reda danas po boxu,pa da bacimo neke slidze...
biljoza je pochela da zuti josh pre nedelju dana,i listovi joj se nekako sushe,malo me jebe temperatura i niska vlaznost...nikako da sredim ventilaciju,nema se novaca...
http://img715.imageshack.us/img715/2248/dsc01353x.jpg
evo nekih donjih hedova,dobro su nabubrili...
http://img195.imageshack.us/img195/4528/dsc01360o.jpg
evo kako sam sredio box,malo tju da se provlachim kada ulazim ali gledam maximalno da iskoristim prostor,a i da mogu da udjem unutra
http://img28.imageshack.us/img28/4952/dsc01355a.jpg
evo i klinaca za sledetji grow,ima ih 8 i deveta malo vetja,vetj je pokazala da je zenkica...shto pre ova velika zavrshi,stavljam timer na 18/6,nadam se da tje biti shto pre..
http://img96.imageshack.us/img96/4567/dsc01357h.jpg
6 najboljih idu u uzi krug,pa shta bude...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mislim da lagano ulai u zavrsicu ako vec i nije....nemoj vise ocekivat da ce se dbljat ili slicno jer je odradila svoje. 71 dan od pocetka, a koliko cvjetaju, 71 dan ili???
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
da,odpochetka je na cvetanju,znachi 71.dan na cvetanju...ali da kazemo da je pokazala pistile tek posle 2 nedelje,vetj bi trebalo da je gotova,ali nije...josh par dana...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: slobodan

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
poslushatju te,i od vecheras je u mraku 2 dana,MADA pistili nisu svi tamni,chak je dosta njih belo,a trihomi nisu ni mutni,a ne smedji,kad sam pogledao kroz mikroskop...nadam se da netju da se za*****...
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bravo vujo :D Sitno ali dinamitno sto bi rekli hehe...nista ocekuje se BOOM sa ovim sledecim growom ;]
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
mmm ukusno izgeda,ko bombončići,nebi se žalio da mi netko pokloni takvu teglicu hehehe!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.