Indica Champions / 300x3W epiled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.492
358
Nisam čitao cijeli dnevnik. Budem, kad vrag neda spat:)
Odlično izgledaju!
Sada Hempatija ima ovu banku, napikiro sam se na Cheese. Kao orginal Cheese, što mi i nije bitno. Bitno, da ima svoj miris, okus i šlus:)
Volim kada biljke dobe boju. Za sada mi je Liberty haze favorit!
IMG_20200726_074612_550.jpg .
Svaka čast na dnevniku, sve po špagi :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Hvala Marac. Inače ovaj grow ti je primjer kakav nered biljkama napravi hladna tegla :) a ja sam ih pored toga nadobudno trpao full dozama gnojiva. Sva sreća stvari su krenule nizbrdo tek pred kraj.
Također iza ovog pure kusha ima jedna zanimljiva priča. Posušio ga i stavio u tegle, probao nakon mjesec dana i to je tako bilo bljutavo i nije radilo ništa, baš sam bio razočaran. Inače ako mi grow uspije kako treba ja to ni ne stignem skjurat jer je to i nakon tjedan dana sušenja već tako fino i potentno. Uglavnom, nisam ga htjeo bacati pa sam ga vakumirao i pospremio, skoro i zaboravio. Nakon 6 mjeseci sam ga otvorio i krenuo pušit jednu od meni najboljih vutri koje sam ikad pušio, neki poseban energičan high s primjesama euforije i ekstaze :) ali bile su vakumirane cijele grane, ne samo hedovi.
Prije ovog growa sam radio jedan supercheese(auto), ima isto dnevnik tu, to je čist trip/exctasy mix od vutre i izgubiš se u miomirisima. Mislim da nikako nećeš pogriješit s kojim god cheesom da kreneš.
Od haze hibrida svakako preporučam delahaze od paradise seedsa, ne buni se puno. Sjećam se da sam ga i skinuo prerano jer sam morao na put, bila tek 55 dana u cvjetanju.. nikad jaču vutru nisam pušio, sve me panika bila uhvatila prvih sat vremena, a onda te tako ugodno razlije i ne pušta 3-4 sata. Ni ta se nije stigla skjurat :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smizi and 0Marac0

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.492
358
Slično se meni dogodilo!
Stavio sam Blue cheese cca 50g, nakon mjesec dana curjanja u staklenku i s njom u sef. 6 mjeseci sam zaboravio na to i oduševilo me... Ne kažem, da bude uvijek tako, trebaju se dobro, polako osušit, a onda u mrak na par mjeseci. To sad radim sa strainovima koje volim. Za sada cheesevi, jer nisam probao puno strainova. Ušao sam u indoor, dobivajuči klonove od frenda. Za početak sam u ormaru, pa još jednom do, nakraju cijela garnitura:). Kad sam vidio, da uspijem dofurat do kraja, onda sam uzeo full opremu!
A cheeseve imam svaki grow, barem 50% biljki, jer imam dva buraza i jedan isto voli Cheese.

Što se strecha tiče, ako kreneš sa bloomom odmah po swichu, jako slabo strecha. Ima još finti, ali ova je dokumentirana. Izvadim ti video, a oba lika su dobri groweri!
18.minuta,razgovara kako daje bloom, tjedan prije swicha i nema ga, uopče... Ali, neki strainovi počnu žutit, tako da najbolje da sam prosudiš!