Indica od 3 metra???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
upravo sam dobio sjeme koje planiram odraditi outdoor sljedece godine,al malo me bune ovi podaci,kaze da je indica,a pazite ovo:



znaci indica,koja ima energetski i pozitivan high,jos k tome ide 3 metra u vis...neka jebena indika ; )
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
aha evo da ti ja odgovorim,sve je moguče,imam i ja indicu koja je upravo prešla metar i 60,raste isto ko kush ima tu formaciju listova i obično svi kushevi koje sam vidio idu i visinu s poprilično jednakom formacijom širine pa budu onako veliki glavni listovi i uz stabljiku dosta debeli vrhovi...eto to je koliko ja znam,sad ako posadiš u 3 mjesecu na nekom dobrom mjestu i lijepo ju hraniš i ne topiraš zašto ne???nije ništa nemoguče zar ne?
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
kad konzumiram indiku zakucam se u naslonjacu i jedva veslam po forumu nema ni reci od energije ali kako rekose sve je moguce
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
grudva,u tome je stvar,cudi me kako moze biti energetski high od indike...
jos ima i tri metra,a nijednu sativcugu jos nisam uspio dobit ni od punih 2,2i pol metara...
neznam,jedva cekam sljedece ljeto da iskusam i ovo cudo
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
u tome i jeste problem ili je info na pakovanju netacan ili su oni napravili neki hibrid sa bambusom .Nema indike od 3 metra .Cak ni Arian to nije uspeo u idealnim uslovima(mislim na kralja kanabisa iz green house). Ali me kopka znas kanabis je pre samo 15 god imao samo 5% thc a sada ide i preko 25 - 30% .Ali bez ukrstanja (posto vidim da je cista indika) nemoguce je oterati tolko u visinu. moje su rasle oko 1.5 m u visinu i to ful djubrene, ali sam ih topovao pred cvetanje.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
neznam brate stvarno,samo reći svašta sam vidjeo vani tako da me nečudi,to je možda samo napisano ono da če maksimalno narast tri metra ako sadiš neznam u španjolskoj ili sog ili tako nešto pa da idu u visinu i imaju jako dugo vremena za rast i idealne uslove,a arjan i ti likovi drće biljku maksimalno mjesec dana u vegi i odma u cvjet tako da se ni nečudim kako nije uspio,opče je poznato da ako biljci daš dovoljno prostora za korjen i recimo držiš ju 3 godine na 18 sati svjetla da če ona narast velika ko drvo pa me nečudi ništa,moćda je samo neki trik pošto rolay queen seeds je ono dovoljno veliki krš tek nedavno izašo pa ono,to mi je ko neka kineska marka sjemenja dok netko ne dokaže suprotno!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
4herbs je napisao(la):
moćda je samo neki trik pošto rolay queen seeds je ono dovoljno veliki krš tek nedavno izašo pa ono,to mi je ko neka kineska marka sjemenja dok netko ne dokaže suprotno!

imam takva iskustva, uzo sam od njih neki miks ruderalis/indica i pise da je haj physical & energetic... i da dobis 250-350g po biljci u 2 meseca
mracna je to firma...
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
EUforija je napisao(la):
imam takva iskustva, uzo sam od njih neki miks ruderalis/indica i pise da je haj physical & energetic... i da dobis 250-350g po biljci u 2 meseca
mracna je to firma...
ta firma laze samu sebe a i kupce energetic i indica ne idu zajedno jos i kombinacija sa ruderalis joj joj joj
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
bome je energičan i euforican haj... a nekad te i zakuca da nemres nis..
ne znam, mene drukcije u svakoj situaciji lupa, ovisno o ekipi, aktivnosti koju radim i tak dalje... sve u svemu precist i pozitivan osjecaj..