Indoor 250 watt hps,neville s haze,big bang i 8 miles high

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo sjeme je stavljeno prije 2 dana sve su nikle osim nevillea,a big bang mi je mutirani s dvije stabljike iz jednog sjemena,hehehe stavit ču slike čim izniknu i odu u box pozz!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
big bang i neville su greenhouse, a 8 miles high je mandala,a neville kontam da če danas ili sutra izač klica ako ne ostavit ču ga pa šta bude,neču drkat oko njega više.ali mislim da bi trebo puč!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Samo mali update da je neville napokon proklijo i sve ide po planu,100 postotna germinacija ovaj put hehehe
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
moj big beng u drugom tjednu cvijetanja. a kad je bio mali donji listovi su mu ukoso rasli. HAZE a i na tvome dnevniku sam isto to vidia.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo danas im je punih 2 tjedna,narasle su dosta što se tiče,ali nekako su mi zbijene i preguste,raste je ultra gust kod mandala,internode su krenule odma nakon što je narasto i drugi par listova,biljke su zdrave,rastu u composanni lonci od 3,5 litara,poljevam ju sa ph manjim malo od 7,recimo 6,7 ili tako nešto,s dodatkom malo H202,extra sam zadovoljan s mandalinim 8 miles high jer ako nastave ovako neče mi biti ni potreban scrog mreža ili lst,bit če to jedan masivan hed :) evo braćo i slika pa gledajte:

http://pict.com/view/1999864/800/slike080

http://pict.com/view/1999865/800/slike082

http://pict.com/view/1999866/800/slike083

Slikat ču dalje nakon što pokažu spol,ili naknadno extra pokažu rast,to ču sigurno zabilježit s kojom fotkom...peace!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
zaboravio sam reći da big bang blizanac nije preživio,prerano je ispala klica iz sjemenja pa se nekako spržila,ali neka neville je zdrav i mandale pršte pa neka ipak če to bit zanimljivo,za sada moja predviđanja su 2 ženke u 9 miles high,nazvat čemo to mojim predviđanjem,pošto se dosta bavim s ultra ranim otkrivanjem muških i ženskih biljaka po njihovom načinu rasta i izgledu,naručito u dužini listova na najgornjem rastu,onom koji se mora raširit tek iz topa,nekako sam s godinama skontao da kod muških top izgleda kao mali stožac ili piramidica,a kod ženki rast je izrazito dobro razvijen u topu,listovi su več znatne veličine prije nego što se rašire i odmotaju iz topa,tako da ako sam u pravu slijedi i detaljan vodić kroz moja uočavanja i sve bilješke mojeg bavljenja sa ovom temom,ali imam neki feeling da sam u pravu,pozz i samo polako!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nije loše za 2 tjedna,stvarno su guste,dok meni ima i gustih nižih ali i visokih,preko 30cm,a svima isti uvjeti naravno.Vidim da se i tebi malo listovi uvijaju,ali i meni je to bilo samo na prvim,dalje raste dobro.
Ma samo naprid,želim ti puno žena i da te usreče :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo da javim da sam prekjuče presadio biljke u nešto veče lonce i u njima če sada provesti cijeli svoj život,svaka je dobila oko 10 litara zemlje jedino sam nevilleu dao manje pošto ne želim da mi haze prevlada po cijelom boksu,više se baziram na mandale a neville če kasnije zasjat kad ostane sam i kad ga presadim u veliki lonac i stavim pod scrog,predomislio sam se u vezi scroga,neče iči odma mandale če ostati još jedno 2 tjedna kako jesu osim ako extra ne izrastu,i dobit če jedno savijanje pod 90 stupnjeva da mi se sve internode usmjere prema gore i tek onda palim 12/12...inače dosad jedna od najboljih biljaka koje sam imo čast sadit,prekrasni debeli i žilavi listovi,imam dojam da su plastični kad ih diram,biljke mirišu slično kao neki mirisni štapič sa mirisom bora ali više na limunkastiju stranu,malo papren miris,a neville ima jako fin skoro slatkast miris za sad ali znam da to nije ništa naspram onog kako če hedovi mirisat!eto slike ču postavit u ponedjeljak da ne spamam forum,pa čete imat pregled za rast svakog tjedna...eto braćo uživajte i čujemo se