Indoor 400W HPS [3 Royal Moby fem. + 1 domaja]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
GrowByLudak je napisao(la):
aj kad smo vec kod toga kod toga svega,ovako susenje: jel bitna temperatura ili samo ventilacija i mrak...jer bi mogo susit na jednom mjestu u pc kompu-preradenom al temp je 15-16C jel to ok ib bi trebalo bit veca/manja il nesta woo noo i tak to??? :mrtva_banana: :vb_kez:
oboje je bitno temp. bi trebala bit od 24- 27 mrak po mogućnosti,vlaga minimalna za brže sušenje ,ventilacija poželjna zbog sviježeg zraka i visoke vlage koja se stvara isparavanjem vode iz vrhova... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
hmm imam ideju :D ovo sve sto si mi reko kalkuiram u glavi i dodoh na ideju ubacit pc box u postojeci box temp vlaga ventilacija sve stima i u mraku su hahah ;) :D :D :D posto necu sve skidat istog dana nece sve bit gotovo isti dan naj bolje ubacit pc box u box i upalit ventove i ludilo brale haha probo san jedan rad je odlican imgur . com /a/kgnRf#0 razvalilo me stone + high al jos nije gotov u slikama se vidi tamo di ima smedi trihoma to je odazgor pogledano a u sredini je jos mljecno sve tako da ce jos stojat cekat vrhunac zivili svi ja ode :smoke18: :signs046: :snupi:

http://imgur.com/a/kgnRf#0
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Hijao.. tila san jos sinoc odg. na ovo! al ko zna di san se pogubila :alien555: hahaha

Reka si dakle.. 3.12. da je 60dana proslo prije 1-2dana.. sto bi znacilo da dns biljke imaju 69dana? .. pa ti nama lipo reci kad gasis svitla? :)
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
jel se bas moraju ugasit :p ;) :rasta1: neznam kad cu ugasit, vjerovatno kad budu trihomi smedi,-zbog boljeg efekta :rasta1: ,aaa jos su bjeli :sad2: ali nadam se bar da se bar debljaju i nabijaju htc ,posto nisu jos smedi :ridinghorse: :joint2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
GrowByLudak je napisao(la):
... ali nadam se bar da se bar debljaju i nabijaju htc...
jel mislis na ovaj htc ;)
2j31lkx.jpg
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
ae ae bas taj hahah :rofl:

pitanje za vas sve tu pa nek odg onaj tko zna...ovako tajmer mi se bio izgleda sjebo nesta jer danas kad sam doso i pogledo njima dan a inace im je mrak po danu odma sam ugasio,ali se bojim da ih to nije sta poremetilo fuckin-g shit :baby: :icon_cry: :balls: ? jel im moze bit sta zbog toga sto im je svjetlo izgleda svjetlilo stalno nije se ugasilo, il se ugasilo pa upalilo nebih znao tocno, ugl kupio sam drugi tajmer i nastimo sve kak je bilo :banana_rasta: :hotpants:
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
a a a a radio mi je i onaj do juce :ninja: i kad sam vidio to sta se desilo odma sam drugi nabavio da se nedesi opet to pa sjeben sve : $$$ ...super ak im nista nije bilo :D :D :D vec sam se zabrinio :keepoff:

aaa drug nije to moby dick, nego royal moby! :ludaci_lol: :rasta1: je je tesko je poklat, :watchplant: :) bas ih je tek sad ljepo gledat,mirisat,itd :whacky023: hahahahahahah
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
GrowByLudak je napisao(la):
aaa drug nije to moby dick, nego royal moby! :ludaci_lol: :rasta1:
ali nije ni neka velika razlika, sem bridera ;)

moby dick: Genotype: Haze X White Widow, Flowering: ~65 days

royal moby: Genetic background: Haze x White Widow, Flowering: ~67 days
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowByLudak

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
vid stvarno iste su , pa kako onda jedna ima jedno ime a druga drugo :signs040: :signs051:

jedno pitanje sta se moze desit ako ih npr neskinem sad nego ostavim jos i cekam te braun triiihooome?
oce bit bolji efekt ako ostanu, il da ih skidam sad nekad, il jos tj dana :D :??? :rasta1: :ludaci_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa ja ti napisao da je razlika u proizvodjacu dinafem i rqs, pa su ovi dodali royal :) sto je duze ostavljas imaces izrazeniji stoned efekat (couchlock) i pospanost nakon konzumacije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowByLudak

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
heji jedno pitanje tko je upoznat s rascjepljivanjem pola pola stapke biljoze onako pri dnu negdje sam to vidio i kaze lik to napravi zadnjih 10 dana ondak samo tera htc neraste posto kolanje sokova stane a preko kore se hrani i dalje tj punpa hhhedove :D ???enyone? :spcartman:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sad kontam na sta mislis, samo ne znam kako to planiras da izvedes sa biljkom u posudi, probaj pa javi, najgore sto moze da se desi je da je skines 10-ak dana ranije ako zeznes seckanje, ja licno se sa tim ne smaram ni u outdooru ;) a ima i ovaj komantar:
"I been growing weed for almost 15 years, do not follow what this guy is doing, you do not want your plants to stress out in the final stretch, this makes your buds harsh and difficult to smoke as its attempting to repair the damage by introducing waxes you do not want in your final product, this guys obviously a naive teenager"