Indoor 400W HPS [3 Royal Moby fem. + 1 domaja]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
sa cackalicama bi probo :D hhh

a probat cu na jednoj sta svjedno mislim ih ubrzo skinit...

nego kralju mos li mi reci na 3 litre vode za flush kolko da metnem meda jusni zlica i limuna flusho bi ih tako zadnji put?po jednoj 7deci vode inace trebam za flush... bit ce fotke kad budem flush-o ;) :)
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
ne se srdit :p ;) nisi kralj il jesi to neznam...ali tako kod nas kazu kao sto u nekim mjestima svigovore brate :p :D nego kralju/brate/brajo/pobro evo slike hehheeh :D

malo sam ih otrimo da ovih zadnjih dana dobiju i ovi doljnji hedovi sunca :rasta1: :leafblunt: :dada
kolko jos da ih ostavim ova divljakusa se udebljala dosta i vidim jos je bjelo sve na njoj nema smedih trihoma znaci jos nije gotova i moby jos nije gotov cjeli...

http://imgur.com/a/vtMuB#0
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne se srdim, opusteno. ne znam koliko jos da ih ostavljas posto ne znam sta hoces da dobijes sa tim cekanjem, dobrim delom su amber trihomi, ja bi to vec skinuo da su moje, ovako cekam da zavrsis kad odlucis, pa da prebacim dnevnik u zavrsene ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
pa zelim da dobijem da je ekstra jaka i da svi hedovi budu u smedim trilomima, i da se udebljaju do kraja kolko mogu jel grijesim negdje? :keepoff: :konjo

i da zaboravih napomenit jednu sam flusho sa malo meda limuna vodke i jos sam ju poprsko s otopinom vodke i vode :D ta jedna mi je za eksperimente :D :D :D ahhaa

ostale sam flusho sa otopinom 3 cajne zlice meda malo limuna i kriska narandze sve ocjedeno i s vodom pomjesano cca 3 litre na tri djevojke :dada :ninja: :pat:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Što više smeđih trihoma to je jači kauč lock. Jednostavnije rečeno jače oduzima. Ja se nebi usudio čekati predugo, max da je 80% trihoma smeđe. Dobro da nisi poprskao biljku sa solnom kiselinom za eksperiment i nije mi jasno šta pokušavaš postići prskanjem po biljci otopinom vodke i vode pred harvest. Sve što ćeš dobiti s tim je gadan okus pri sagorijevanju. By the way flush treba da ti bude minimala 10 litara po biljci, sva manje uzalud i melasa ili med idu u zadnjih par litara flusha i onda u mrak 48 sati. Hedovi ti se neće udebljati ništ primjetno jer po slikama se vidi da su ti trihomi podosta smeđi. Ja bi na tvom mjestu flushao danas pošteno, ubacio med u zadnjih par litara i u mrak 2 dana i tamanica će ti trihomi prevagnuti na većinom smeđe i ima da satire, a tu što si vodkom ošprico za eksperiment sad ponovo ošpricaj vodom nebi li bar malo saprao taj otrov sa nje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
SLO-Era je napisao(la):
Nego ako je to cvetalo 70 dana, gasi to drug ,pusti dva dana... ne boj se za efekat-sprzit ce te
era je lepo sve objasnio a ti sad teraj po svome, samo vodi racuna da mozes da dobijes manje potentnu vutru nego da si obrao na vreme. Mislim da si vec uveliko usao u poslednju recenicu citata:"The peak of THC production is when most of the oil inside the trichomes has turned from clear to cloudy, with a few amber ones here and there. Clear trichomes contain mostly precursor compounds and immature THC but cloudy ones are at their peak. Amber-colored trichomes have already passed the peak of THC production and contain mostly lesser and nonpsychoactive cannabinoids." fino je sto imas strpljenja, al za sve treba imati meru ;)
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
i ja cekam smoke report :p :D alooo decki eee pa nije jos ni 50 posto smede opusteno cekanje taman za bozic lajtanje prve ;) :)

a odg na ono sta ocekujem je: smoke one and seee you tomoro hehe ;) znaci jedna prije spavanja i laku noc :smoke18: :snooze: :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
dva mobia su u stacionaru u samici :p :D :rofl: :bale a druge dvi jos ce se suncat pogotovo onaj "fruty-no name/divljakusa" on mi se deblja stalno i nezelim ga skidat jer sve je bjelo na njemu i samo se deblja a ovaj drugi moby cu ostavit isto jos malo flusnit ga jednom pravo s 5-10l vode i onda na klanje :) a frutija cu cekat bar dok nepokaze st. dlake hhhh nek udje u pubertet :p :D hahaha

probo sam jedan hed iz mikrovele osusen krispi nacin samo protrljas kroz prste i smrvi se sve :bale i mogu rec rad je do ibera i razvali a i digne poslje nepadnes u bed,bas me zanima kako ce tek bit kad se prirodno izkjura :kauch :bale
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
alo ekipa pozzz pitanje: mora li tocno bit 48 sati u mraku il moze i vise npr 52 ili bolje skinit na 46 mraka???enyone :D :read: thnx
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
neznam kako odradit u outu...moje su bile vise od 48 sati jer nisam mogo zbog posla prije...

nego sta dobijamo s tih 48 sati mraka?

ja nekuzim tu nista meni to isto izgleda kao sto je i bilo.

otrimo sam bit ce slike :D :dada :dada :dada :bale miris poslje trima je fantazija i probo sam one smole sto ostane na rukama i mogu reci dizeeeeeeeeeeeeee uuu odlicno je steta sto bilo samo za jednu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva