[INDOOR] Autopilot Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
:respect: za strpljenje i jedva cekam utiske od ulje jer bas volio i ja neku punokrvnu sativu vidjet u svom boxu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Odlicno!
Jos dodatno i cestitam na strpljenju imajuci u vidu da sam i ja skoro zavrsio grow sa uglavno Haze hibridima..dim ultra ljubicasto fantastican!!@#$!@
i to samo posle mesec dana u tegli!!

Izvini na upadu ali moram da podelim jer dim je skoro pa neponovljiv mada je svaki novi namotaj jos ukusniji i idu ti sline dok cekas tvoj krug.
Sugar Punch 10 ili 11 nedelja na slici a do kraja jos skoro 2 nedelje.
Vise kod mene u grow report.

IMG_0176.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zboris005 and nerp

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Cestitke i samo cestike... Bravo!!! Sad oganj i udri :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ne mogu da izdrzim a da odmah ne napisem...
Jbg, zadnjih godinu dana istu sortu (master kush) drljam za pusenje i vise mi je i dopizdila.
SSH se vec 4 dana susi na ~30% (znam, nije idealno) i pre 20 min uzmem i zdrobim suvi vrhic i stavim u vaporizer.
Prvih 10 minuta nistaaa, samo klasican buzz kao i kod indike... reko' nema od ove nista, dzaba sve..
medjutim, nakon 10 minuta krece drugaciji rad (drugaciji od Master Kusha kojeg sam jedino i pusio do sada),
samo u glavi-nista telo,
a nakon 15 minuta se naglo dize raspolozenje.
Ukus, za razliku od pluceparajuce indike je bozanstven vocni citrus, rad samo u glavu, nesto malo u telo, ali tera na djusku, muziku, zezanje, uopste pozitivu.
Definitivno dnevni strain!
Iako volim da duvam sam, imam osecaj da bi mi jako prijalo duvanje SSH u drustvu. :)

Uf, znam da nije neki smoke report jer pisem jos pod uticajem, ali neka poenta bi bila:
ocekivao sam razliku od indike i dobio sam je.
Kez ne skidam sa lica...a zabole me i Dzordan, i Barkli, a bogme i Meloun :D
Ma cista 10tka!
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
Oće to dosadit kad se stalno jedna te ista prži....
Glavno da se tebi sviđa i da si zadovoljan.....odma se lakše prebole pusti mjeseci koliko je trebalo da završi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.