Indoor Box, prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Gaucho je napisao(la):
ako smijem da primjetim sva ova mlađa generacija (registrirana) koja ide sa indoorom, ima i dosta sredstava i zna kako to napravit, ali šta se tiće bilja zatupljena do kraja, mješate izraze i nelogične stvari ko da radite pire od friganih kumpira, čokolade i izmeta...

ali doć će to na svoje, čast izuzetcima

malo sad na temu:

sve je odlično pripremljeno, samo naprijed, imaš veliku sreću šta si ubo tako nisku vrstu pošto u ormaru radiš, ali drugi problem ti je taj šta je to vjerojatno velik postotak ruderalisa, a one nisu baš potentne šta se proizvodnje THC-a tiće
inaće karakteristične su za područje rusije. zbog toga ti i rastu nisko jer im netreba visine za vatat svijetlo, jer ga ima i previše za njihov pojam u tvom ormaru
ako ti bude kakvih problema oko njih, a nebudeš znao što je smanji temp. ako se bude moglo jer su veće osjetljive na malo veču temp od optimalne nego na nižu

pitanje- jesu sve izvućene iz istog ili je tu različito sjeme?

@ Highty - jao što si ti sretna :) 80% lemon skunka kažeš, ma gdje to ima osim ako mi nisi cura ili si jedan od kolega pa se praviš žensko... :D

nije baš lako prepoznat vrstu, a to koliko ima sative/indice teško će netko ko nije izvrstan stručnjak pogodit, a takvih na forumu ima max 5, a ja nisan ni sjena njima, a za druge da ne govorin...
ukratko: šta te briga koja je vrsta ako si je izvukla iz piza i dim je dobar, moš je slobodno nazvat i O'Highty (po irskim ...blablabla... da skratin priću - [O' "ime"] znaći [sin od "ime"] )
ako je tebi dobra uživaj

Ne da mi se spamat ničiji dnevnik, jebote, samo kažem da ma mi biljka miris po grejpu, limunu kada protrlja, nema ona miris po čistoj travi kao neke druge biljke koje sam imala/vidjela kod drugih i sL., nema apsolutno ništa loše u tome da te jedna vrsta podsijeća na drugu, to je sve odokativno i onako..asociranje na neke druge sorte. Do sad bi trebo znat da ne pokušavam ništa i nikako odredit nego da mi jednostavno biljka morfologijski i mirisom podsjeća na lemon skunk, that's all. A tako svejedno na koncu šta je Božemoj...samo kažem. Com' on, godamnit!!!! Ne hvataj se za....slamčice. Svi smo tu da pomognemo jedni drugima.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
sa ovim gore textom san ti želi, kako i sama kažeš da trebamo jedni drugima - pomoć
ne vatan se ja za slamčice nego gazin baxe pune slamki i to onih za koktele :D:D

šta lipo ne izađeš i zapališ pa se vratiš i ponovo pročitaš pa ćeš vidit da moj prethodni post s moje perspektive nije sličan onome s tvoje
:D nemog da ne zavarin koje pizdarije pišen

da nebude samo offtopic:

lipo je to šta si skupi više sjemenja, tako češ imat više izbora.
znan da ti je prvi grow i sve to, ali ja bi bi ostavi neuda one muške pa posli da oprašiš koju donju granu
a di češ bolje da ti se dogodi da je od tih žena koja herm, pa češ sve feminizirano sjeme dobit :D
nama je izašlo 10-ak sjemenki, svi žicaju da dobiju jednu :D
 
19.05.2009
34
3
0
40
Mala depresija :/ ostala je još jedna, da jedna... sve je bilo muško. sve... :mrtva_banana:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
E sad ti je taman taj 70W HPS da odradiš tu jednu kako triba.Gledaj to sa te strane.
Fino je pritegni da leži i rasporedi tih par crvenih štednih i biće to super :thumb:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da trippin nesto sto bi ja uvek savetovao jednu al jebenu ja sam imao od 4 biljke tri zenske pa sam ostavio jednu ove podelio al to sam ja jden je za mene bog :)
 
19.05.2009
34
3
0
40
evoga, ona šta je bila najjača je na pokazala prvi par dlakavih končiča, weeee :) ali na internodama ispod ima neke jaaaaako male kuglice, točnije jedna kuglica po "kutku" između izboja listića i stabljike, nekako nisam siguran ali su tako male da nemogu procijeniti vuku li na okrugla jaja ili izdužene pistile.. vidjećemo, znači hermić u najgorem slučaju.

bila je tu u igri jedna mala biljčica još tako da njih dvije dijele box sada.. ta mala čini mi se, neću uklet ali je žemsko pokazuje neke izrastke koji bi mogli biti ono šta bi htio :)

pokušat ću to poslikati kvalitetno danas/sutra.
 
19.05.2009
34
3
0
40
stanje ide na bolje :icon_wink:

malo sam se poigrao, i obavio ajmo reć LST.
ovako to sada izgleda:

96464238.jpg


Desna je ženska, 100% (nadam se da će tako i ostat) lijeva je hermi, počupkao sam joj par jaja već a pri vrhu se vide dlačice i ima ih već dosta sada. lijeva smrdiiiiiiiiii baš onako pravo.

Ove dvije dole male... su iznenađenje, feminizirano :)

WOO wOO wooo wooOOO :)

temp je 28°C preko "noći" 25. za vlagu još nemam pojma.

Evo i prvi puta sam ih zagnojio prekjučer.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Boner, buraz, ja već dugo nisam bio aktivan na forumu zbog svakojakih gluposti koje su se počele pojavljati na forumu, al ovakav dnevnik kao tvoj mi vraća nadu! Hvala :)
Bravo, boks je lijepo sređen, nema pizdarija po njemu...
Zanima me jel ovaj hermić ovako seksualno zbunjen od početka ili je prvo biljoza bila muška ili ženska, pa je kasnije postala hermić.
Ako uzgajaš samo zbog dima makni ga, ali ako te zanima hibridizacija pa čak i stvaranje sortova onda ženska biljoza koja je postala hermić je jako zanimljiva kao genetski ogled. Ja bi sačuvao bar klon od nje. Al to sam ja...jedino ti želim dati ideju.
Sretno! Pratit ćemo tvoj dnevnik!
 
19.05.2009
34
3
0
40
Marinkis, hvala na pohvali. u ovakvom sportu svaka lijepa riječ daje motivaciju :)

Ja sam se u zadnjem postu zeznuo, i opisao obrnuto od onoga šta je, naime lijeva biljka je 100% žensko, a desna hermi.

Šta se hermija tiče, prvo je razvio 2 para jaja na dvije internode, a tek onda dlačice ... počupao sam mu jaja i ne rastu više na internodama, vrh se bijeli lagano od dlačica kojih ima puno. no primjetio sam da na vrhovima na donjim granama rastu mala jaja. na svemu iznad četvrte internode su dlačice, budemo vidjeli, unatoč svemu izgleda jako potentno, no meni kao laiku bi i ***** sa dlačicama izgledalo potentno :D

Nemam namjeru još ili uopće se igrati sa oplođivanjem i mješanjem vrsta, ove male dvije sastrane će ići 12/12 iz sjemena. čisto radi mogućnosti. volio bi upogoniti još jedan box da imam veg i flower box, ali trenutačno nemoguće :(.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Onda je valjda bio hermić od početka ili prvo muška biljka pa je kasnije postala hermić...šteta. Možeš pokušati da makneš te grane na kojama su jaja ili ih i dalje čupati...kako god odlučiš. Držim fige;)
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
i ja pustam ovih dana (1 nedelja najvise) cfl grow bice i dnevnik
lepo odradjen box zao mi je sto nije bilo bise devojcica . Takodje stavljam domace seme ali samo od 1 vrste
 
19.05.2009
34
3
0
40
U planu je novi box, malo bolji pristup, moram priznati da sam dosada naučio zaista mnogo, nema šta, može čovjek čitati do mile volje, ali dok ne vidi i proba sam uraditi ništa od pravog iskustva. Nabavljeno pravo sjeme, a mozganje o konstrukciji boxa već neko vrijeme... pa uskoro bude možda i novi DIY thread :)

šta se biljkica tiće, napreduju fino, počinju i mirišati fino, ali preko svjetlog perioda u boxu je oko 30ak stunjeva, što mi se čini ovoj jačoj i ne paše baš, naime drži se ona jako dobro ali vrh vrh, i 2 node dole je jako slaba, onako "mlohava" pa tu i tamo vrh za klonuti... i past na dole, onda otvorim vrata i čekam da se smanji temp. na 27~ i vrh se digne..

Neznam ima ona dosta mesnatih listova za razvoj, pa sam eto odrezao 2 mala mlohava lista šta su rasla pri vrhu i otežavali (doslovno) situaciju, biljka je lepo odreagirala.

Neću ništa još slikat, još je sve u onoj dlakavoj fazi, od masnih kuglica još ništa, pa kad se nešto promjeni, biće art fotki ;)

pOzdrav. --
 
19.05.2009
34
3
0
40
mali foto apdejt

51980776.jpg


88495071.jpg


i cijeli "box", te dve prinove sa pedigreom, Utopia Haze.

47587671.jpg
 
19.05.2009
34
3
0
40
23886268.jpg


amo reć kraj četvrtog tjedna cvjetanja. nadam se da će se to malo podebljati. :)
 
19.05.2009
34
3
0
40
evo maleni foto updejt opet.

Malene napreduju jako dobro, jedna ima izrazity skunky miris a druga slatkasti.. nešto miris. neznam šta točno.

Malene jesu, ali jako sam zadovoljan kako se ponašaju, nabavio sam i 10x povečalo/mikroskop pa se nadam da ću uspjeti slikati i trhome, jelda se tako to zove? sve u svemu, zasada zadovoljan.

Utopije rastu, mnogo dobro.. vidjet ćemo :)

asdasdadasdas.jpg


blaaaf.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.