Indoor Box, prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Boner, druže još u početku tvog dnevnika sam ti fino rekao da mi vraćaš nadu u ljude!
Svaka čast! Hvala što si to podijelio s nama.Nemam riječe...e to je dokaz da se prvi indoor može fino izgurat bez problema kad je čovjek pripremljen!
Ne brini se Hazeseeker, ja ću s reputacijom :sun2:
(držite fige da uspijem)
 
19.05.2009
34
3
0
40
znate šta, čitao sam dosta posvuda, da je najbolje obrezati kada su vrhovi trihoma pola crveni pola prozirni. ja nemogu da procijenim kakvi su sada, pretpostavljam da su prozirni samo. a i premaleni su na slikama... valjda.




 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
:clap::clap::clap:.. najbolje je kad nisu prozirni kad su bijeli,pusti je jos nek malo szrije
poz..
 
19.05.2009
34
3
0
40
Baš sam gledao, sad evo zavšavaju sedmi tjedan cvjetanja (48. dan), mislio sam ih ostaviti još jedan tjedan. Samo me strah da ne dobijem onaj "sofa" high (cbd?).
Ja bi radije laganije :hippy:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Nećeš moći dok ne nađeš mikroscop...
Bez mikroskopa ljudi obično kontaju po pistilima- uglavno kad su oko 80% braon boje:icon_arrow:
na sušenje
nećeš biti "stoned" od ovog ne brini se
sativčuge i hibride sativa/indica koje da cvjetaju manje od 55 dana nisam nikad sreo, ne vjerujem da ćeš imat baš ovakvu sreću...tj nema šanse da precvjetaju, jer tvoja nije neka čista indika, pa čak i da je indika opet bit ćeš stoned tak da isti k. ;)
Kao drugo thc se može pretvoriti u cbd ne samo uz dugog cvjetanja al i za vrijeme sušenja ak sjebeš nešto sa temperaturom...tak da ima strašnije od toga da je pustiš suviše da svjeta.
Ma ne brini za to. Pusti je još bar 10tak dana.
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Jos 2-3tjedna ... i to je to ...
Ako nisi siguran , samo nastavi ljepit slike svaki tjedan i nemas problema ...A ja imam iskustva sa cfl -om i savjetujem da ju drzis 10. tjedana i onda cap. Iako je svaka biljka drukcija , ali mislim onako okvirno 9-10 tj .
Ljepe su biljke ...jos ce se one poduplat !
 
19.05.2009
34
3
0
40
Malo sam guglao, voila:

when-to-harvest.jpg


Hvala 420magazinu, nadam se da ovo nije protiv pravila. Ako je unaprijed isprike i šibri post :vb_whip:

Tako da ću pribavit mikroskop, definitivno sada više nema zahebancije.
 
19.05.2009
34
3
0
40
Morao sam da cepkam, nažalost. U boxu nije bilo više mjesta, 2 nove su prerasle sva očekivanja, a idu 12/12 od sjemena.

Nema slika, morao sam sve obaviti nabrzinu, i baš baterije crkle skroz :/

Ispalo je 63 gr svježega (sa minimalno grančica).. vidjećemo sad za neko vrijeme onda, šta kaže suho.

Miris je fantastičan :)

Eto postam slike, težinu i smoke report kada dođe doba za to.

Veliko hvala Vutra.org i svim članovima.

Peace out!

 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
:respect:
Nemam riječe.
Moj najomilijeniji dnevnik je završio:eek:hno:
Stavi slike i novog boksa pls! Ak ti se da naravno.
Držim fige za tvoje buduće radove i objećajem da ih pratim.
 
19.05.2009
34
3
0
40
Ej ljudi,

Ovako: ispalo je na kraju oko 14 grama suhoga. 10 + 4.
Nemam nekih komentara na količinu, ja sam na njih gledao kao na bonsai projekt, pa nemogu ništa reći protiv bonsai uroda :) eto..

Šta se tiče kvalitete.
Smrdi kao prava domaća ona šta ju zovu Super G, Super grass i tako dalje. Kiselkasto oštar miris kada ju ugnječiš malo onda dobije onaj skunky težak miris.
okus je oštar, osim 3 vrha koja sam water cure-ao oni nemaj uopće miris ni okus pri pušenju a učinkovitost ista.

Pušenje... stavio sam mali vrh u lulu i potegao ga u 2 hita. Bilo je ošto, skoro za kašalj ali sam se suzdržao. prvih 15 minuta je negovještavalo kauč zuz. stoned. I onda odjednom... energija, razgovor, smijuljenje. ovisno o situaciji ali veoma poticajno. NO... kratko traje, svega 1 sat ili tako nešto. Sve u svemu ja sam i više nego zadovoljan.

Ovo su Barney's UTOPIA HAZE, imaju (možda se ovdje ne vidi) 5x više kristala nego prošli grow.
Četvrti tjedan cvjetanja.



Box je isti zasada nema ulaganja. Ovo će biti zadnji grow, planiram nešto stealthy / DIY construkciju ali o tome kasnije, ako uopće.




 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
da te utjesim je sam prosle god od 7 outdoora imo oko 25g suhog:rofl:..:rofl:
tak da je bonsai projekt super ispio:icon_lol:
uz..poz..
 
19.05.2009
34
3
0
40
Updejt! :)

Znači podsjetimo se, obje su utopia haze feminized - barney's
12/12 od klijanja do sada





My amateur bud p0rn:



Eto tako jednako su stare naravno, pa sad vidjet ćemo ja se jako veselim. ova šta je ko bumbar ima trihoma ko u priči, mislim da ću sa njom kolko ide.

I tak, kak ste mi vi Vutra.org? :)
 
19.05.2009
34
3
0
40
Halo društvo,

Evo manja je bila baš ripped, i palo je cepanje :)



Predivno za pušiti. okus miris su OK, nije vrhunski ali je bolji prosjek sigurno. Ali high...
E to je priča za sebe, ne djeluje na tijelo uopće samo na glavu, i samo uplifting.
Nisam poeta pa ćete se morati zadovoljiti samo sa time :)
Druga je sada sama, i izgleda da joj to paše, razgranala se i počela bujati.

Btw od harvesta manje biljke dobiše 11.7 g suhog. :181:

Pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.