Indoor CFL experimental

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Evo nekih noviteta iz mog growa.Danas sam uz vasu pomoc skontao da je jedna od dve biljke muzjak na moju zalost i morao sam ga eliminisati.Bio je bas napredan ,sedam vrhova sam izbrojao....a ova druga kao da kasni za njim,jos su je i lampe sprzile pre desetak dana a eto,nadam se da je to ipak ona.Kako god u ovih mesec ipo sprzene struje,ipak sam dosta toga naucio i puno vremena proveo na forumu,tako da bi mi sve to nedostajalo ako se ispostavi da je i ova druga musko he,he:bis:.Ma opusteno,moja zelja je i tako od samog pocetka bila autobluebery.
Vlagu sam sredio tako sto sam skoro zapusio uduv tj.dovod ventilacije i ostavio samo izduv.Temperatura oko 26 c danju i 19 c nocu
vlaznost oko 40% danju i do 60% nocu.Izduv radi 24h a cfl-ke 12/12

Posto je muzjak izleteo,nadam se da "zenka" nije oprasena do sada i presadio sam je u vecu saksiju i novu zemlju Plagron koja je sva nekako rastresite i braon boje mesana sa stiroporom,naravno stavio sam na dno i drenazu od kamencica.
Trenutno nema sta da se vidi pa nema ni novih slika.
Pozdrav.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
posto jos ni ne znamo 100% da je zenka, mala je sansa da je bilo sta opraseno, ajd, sretno dalje, drzim fige za tu drugu i daj neku bolju fotku za dan~dva
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ljudi moji,ovim postom zavrsavam ovaj moj dnevnik.
Obe biljke su muzjaci tako da se time svaka prica zavrsava....ali samo za ove dve biljke he,he
Sto se mene tice,neka admin obrise ovo a ja otvaram novi.
Bilo je ovo poucnih mesec ipo za mene.