Indoor grow Neon 4x18W, MH 400, HPS 400 Cooltube, Hesi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
biće to super barabo:vb_kez:
pošto si presadio ih u veče tegle i nova zemlja... nema potrebe da prihranjuješ još sigurnih cca 20-ak dana jer imaju dovoljno hrane u zemlji
zaljevanje isto tako nije potrebno prečesto jer češ ih "ubiješ", kad se zemlja skroz posuši po vrhu i 1-2 cm u dubinu tek onda zaljevaš a to češ vrlo lako znaš na opip prst malo zabodeš u zemlju pa češ znaš
u vodu možeš dodaješ 3 postotni hidrogen svako drugo zaljevanje da korjen ima više kisika, na 1 litru vode stavljaš 3 mililitra.... nega možeš kupiš u ljekarnoj apoteci ali mislim nije toliko potreban pošto biljke imaju dovoljno zemlje, to možeš a i nemoraš a jabi ipak stavio da vidiš očeli flekovi na listovima .... a ti flekovi sve mislim da je to od previše hranjenja
cooltube bi ti savjetovao da ga staviš jer dolaze vručine a i samim time češ rješiš probleme vlage i temperatur
eto toliko od mene a za flokove naiskrenije nisam siguran zbog čega, če se neko iskusniji izrazi pa češ saznaš:)
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Cooltube obavezno, zbog temperatura, ostalo su ti odgovorili i
pogledaj ovde na slici, pa mozda nadjes odgovor za listove, ali je najverovatnije previse djubrenja
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
"kenny dalglish"

dobra opservacija za kuler od kompa :costumed-smiley-027

ja ih volim osvježavat češće pa ih zaljevam s manje vode. ova lampa dosta isušuje pa i zato češće zaljevam.. uvijek guram prst i na osnovu njega određujem dali zalijevat i sa koliko...

TNT sam im dao punu dozu jer će sad u cvatanje pa da se nađe... pyramidima je pasalo i guštaju, dok su the curchevi pokazali još znakova pregnojavanja... očito im je potrebno manje, znamo za ubuduće..

"Svetlist"

hidrogen je isto što i peroxid ili? razmišljao sam o peroksidu, samo neznam di da ga nađem?

Cooltube ide, odlučeno je :icon_lol:

"Bozga"

nisam ga nikad radio pa sam želio probat, a i zbog nešto kraće vegetacije i godišnjeg

želio sam postić što više sporednih grana pa im stalno otvaram sredinu kako bi se razvijale što bolje... u konačnici se nadam podjednakim vrhovima tj. bogatijem urodu..

za more cepam grane i nosim sa sobom, pa tam sušim :b_jump:
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
zapadnaZGbaraba je napisao(la):
hidrogen je isto što i peroxid ili? razmišljao sam o peroksidu, samo neznam di da ga nađem?

Isto je, u bilo kojoj ljekarni, trazis obican od 3% za rane :)
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
ljudite pomažite kako god znate i umijete, kako da okrenem periode svjetla i mraka u dva dana s prijelazom na cvjetanje?

danas sam našao obavijest na zgradi da zbog redovnog održavanja neću imati struje 26.5. od 8 do 16h....

mrak mi pada na oči, a tako mi je dobar dan bio, ništa rizle u ruke pa me možda smiri :sick:

uglavnom sljedeća je situacija.. taman sam svjetlo počeo smanjivati zbog polaganog prelaska na cvjetanje jucer su imale 17/7. danas se svjetlo upalilo u 9h i gasi se u ponoć, što je 15/9 period svjetla, a sutra je bio plan preć u potpunosti na 12/12? kako da to izvedem uz što manji stres a opet da izbjegnem period od 8 do 16h 26.5.?

da pustim 24/0 do 26.5. u 8h, pa pustim 12h mraka i potom počnem sa cvjetanjem ili?
nisam pametan majke mi..

da podsjetim biljke su od samog početka na 18/6

svaki izvediva ideja će se cijeniti masnim hedovima :D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja mislim da previse kompliciras oko toga. Jednostavno prebaci na 12/12 i gotovo. Napravi to kad pocne mrak i tjeraj mrak 12 sati pa upali na 12 i gotovo!!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
sto kaze lega Born, nemoj komlicirati, ja sam stavio mrak od 7-19, a dan od 19-07, pa neka imaju radove preko dana, nece mi raditi samo ventovi od PC-a :)
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
:vb_wave:
hvala na savjetima što se tiče svjetla, prebacio kad nije bilo struje i amen ;)

pribavljen je peroksid 3%, vole ga jako :) novosti nema osim što su prebačene na 12/12 i dodatno su grane dotegnute i raširena sredina koliko je moguće.

Wembley


Uploaded with ImageShack.us

the church n1



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Tutankhamon


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The church n2


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Lennon


Uploaded with ImageShack.us

dobro napreduju, novo lišće je puno zdravije, a krajem tjedna će ponovno gnojenje sa punom ili sa pola doze bluma, još ču vidjet

ak imate kakvih sugestija pucajte..

e da i u kojem trenutku bi bilo pogodno napravit bocu sa CO2 (šečer, kvasac)?

pozdrav :banana_rasta:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svetilist ti je napisao da nema smisla da još forsiraš hranu, i ja mislim tako nekako.
Sada bi najbolje možda bilo da se uduplaju i udebljaju bez previše hrane onda če hrana biti potrebnija.
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
dečki hvala, ići će za vikend 1/3 doze blooma i puna boostera SuperVit, Zyme i po zadnji put i Root. Kad smo već kod gnojiva imate li kakvu preporuku u kojoj fazi da probam zagnojit sa compo gnojivom za cvijeće sa guanom (slika na 2 stranici teme)?

prva potvrda puberteta je tu :)

Tutankhamon je pustio 2 para pistila i to dužine cca 5-8 mm, a maloprije im je počeo tek 5. dan na 12/12. :maryjane::eyebrows::rasta1:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to je normalno kad je sve ok i za dva tri dana pokzu...
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Sve odlicno izgleda i napreduje, samo napred. Polako sa svim gnojenjem, treba mesati.

Ajde please, ako nadjes negde recept za home made CO2, da postavis u dnevnik. Hvala
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
11. dan 12/12

evo malo slikica tjednog napretka. jucer su zalivene prvi put u cvjetanju sa 1/2 doze blooma.

Jedna iz profila da se vidi granatost i odozgo za lociranje budućih hedova :popcorn:
Lennon



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Curch N1



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Tutankhamon



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Curch N2



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Wembley



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i jedna zajednička od jučer
pravi grmići :sun2:



Uploaded with ImageShack.us

pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.