Indoor grow Neon 4x18W, MH 400, HPS 400 Cooltube, Hesi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
17. dan na 12/12 - 61 dan ukupno :vb_wave:



Uploaded with ImageShack.us

Doša sam do faze kad ih više ne mogu uhvatiti sve zajedno u jedan kadar :family1:, ma da moram i iz tri puta da ih sve pohvatam nebi mi bilo mrsko :banana_rasta:

LST je bio pun pogodak čini mi se, Sekach hvala što si me pogura da ga isprobam...

Maličke jako lijepo napreduju i izgledaju zdravo i zadovoljno osim možda Lennona koji mi je puno tanji od ostalih. Ne samo po razvoju hedova nego i po debljini stabljike. Bio sam na pyramidovoj stranici i skonta da je dosta zahtjevan i za iskusnije gowere ("We recommend not to use very rich in nitrogen substrates and to adjust the blooming water irrigation PH between 6,5 and 6,8.") pa se nadam da će mi netko od iskusnijih pomoći kako da izvučem maksimum iz njega, a osim toga ima i nešto duži period cvjetana od 75-85 dana dok su ostale do 70 dana. Možda i to čini razliku u razvijenosti, iskreno nadam se... :flamed:



Uploaded with ImageShack.us

Zaljevanje je svaka dva do tri dana ovisno koliko je suha zemlja u teglama, a zaljevam sa nekih cca 0,5 l, tj. točno toliko da na tanjurić puste par kapi. Zaljevanje ide redom, peroksid sa vodom za injekcije, voda (prokuhana), gnojivo mješano sa vodom za injekcije, voda (prokuhana). Kada dođe opet red na gnojenje zagnojit ću sa punom dozom blooma i ostalim boosterima po planu iz HESI rasporeda gnojenja. zatim ću probat zagnojit sa COMPO guanom, dok ću od onog tamo idućeg tjedna uključiti i fosfor. pH mješavina vode i ostalih mi namjreno varira između 6.2 pa do 6.8 kako bi biljke mogle crpiti sve potrebno. Kad uključim i fosfor ubaciti ću seljački izum sa CO2 u boci s kvascem (bob sale mislim na tebe i kad krenem postavit ću u dnevnik). Pitanjce vezno za taj CO2 jel to prekasno ili prerano?

The Church N1


Uploaded with ImageShack.us

Wembley - Kenny Dalglish zbog tebe je bačen u sredinu pod samu lampu da možemo kasnije uspoređivati, dok sve ostale rotiram oko nje.


Uploaded with ImageShack.us

Tutankhamon - prava zvijer, guta sve i napreduje najbrže od svih, "čičci" su mu za prste polizat već u ovoj fazi


Uploaded with ImageShack.us

The church N2 - najšira i sa najviše sporednih grana


Uploaded with ImageShack.us

i jedna zajednička oproštajna do idućeg puta


Uploaded with ImageShack.us
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Glavno da su one zdrave, a po boji se vidi da im je super u tvojim rukama... ;)

Za CO2 nikada ni kasno ni rano, pomoci ce u svakom slucaju...samo nastavi sa dobrom brigom i sve ce ti to one vratiti... =)
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
zapadna, ma to extra izgleda, samo napred.
snasao sam se, google je cudo :) i vec postavio, pa bum video kako napreduje ovih dana
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
:vb_wave:
24. dan 12/12, 68 dana ukupno

prije svega hvala na komentarima i lajkovima :thankyou:

malo me noga zajebavala pa sam visil po bolnicama prošli tjedan :sick:, ali lagano ide na bolje pa me veseli :banana_rasta: vjerojatno od čučanja pored njih :flamed:

a i ovo me veseli :b_jump:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Church N1

Wembley



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Tutankhamon



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Church N2



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Lennon



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

e sad od kud da počnem...

bile su malo očerupane početkom tjedna, cca 10-tak nižih i većih listova po biljci, a to planiram napravit još jedanput oko 40 dana cvijetanja.. sad se nisu bunile osim prvih par sati kad su bile malo opustile lišće, ali do kraja "dana" su ga već vinule prema gore.

također su se počeli nazirati trihomi po perima lišća, miris je puno intenzivniji u samom boxu (btw ni u sobi, ni u stanu baš nikakvog mirisa :b_jump:). ljepo napreduju i to u širinu više čini mi se, da bar budu ko babe ruth :spcartman: svaka ima svoj specifičan miris pod nosom i pod prstima. cak se i churchevi razlikuju, slični a opet različiti svaki na ima dozu dručkije arome.. neka, neka... hedovi na opip lijepo tvrdi, sam nek tak i nastave i nitko sretniji od mene.. btw Lennon je ubacil u treću i ubrzava :cow_yellow:

imal sa i šokantnu situaciju jučer naveče... dojdem sa roštilja bacim pogled kad ono nutra 35 stepena i 23% vlage... lud, psujem, preznojavaim se, ***** sve po spisku... crka je bio oscilatorni vent, pa se krenulo u hitnu proceduru podizanja lampe na cca 70 cm da temp padne i da ostane u nekoj normali do kraja "dana". danas su dobili veliki samostojeći sobni i nakon nekog vremena konačno su se počele njihati po boxu. :ridinghorse::ridinghorse: a oni od kompa su izbačeni van jer sa ovim temp ne prelazi 30C a i letali su pod cijelom boxu.

CO2 još nisu dobili, ali budu ovih dana


toliko od mene i pozdrav svima uz :leafblunt:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
biljke za ufffff... =) sjedni barabo, 5 =)

pa koliko vidim i ti si jako puno ispred njih klečiš i promatraš... =) ...hahahah...tako sam i ja satima i davo im co2 :) ...sad sam se zaletio kod snaila prije neki dan po tablete...pa ćemo vidjet :) ...malo me razročaralo kad sam pročito tu da kao samo marketinški trik :( ..ali nevjerujem im...za sve da...za ovo ne :) ...bumo provjerili....sretno u daljnjem gledanju sori growanju :)
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
vidi se da uzivaju u tvojim rukama i gledanju hehe,kad su se tako rasirile,ove fine probrane vrste...
samo naprijed west side sused...;)
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
Pozdrav :watchplant:

Ponovno Vam zahvaljujem na lijepim komentarima, željama, lajkovima...

Ovaj tjedan je bilo extra rokanja što na inmusicu što po roštiljadama i rođendanima i biljke su odmah pokazale nedostatak brige :flamed:



Uploaded with ImageShack.us

pola sata nakon što su zalivene sa po litrom vode za injekcije u kombinaciji sa peroksidom su izgledale ovako (btw biljka u gornjem desnom kutu je na ovoj slici u donjem desnom kutu, tj. sve su pomaknute u tom smjeru za jedno mjesto)



Uploaded with ImageShack.us

Wembley


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Lennon


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Tutankhamon


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Church N1


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

The Church N2


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ovaj tjedan su bile gnojene sa COMPO-om sa guanom NPK 4-5-6 u punoj dozi, što im je zeru bilo previše, ali ništa strašno... idući put bumo dodali još malo vode i to bu taman, mada ne znam ni sam da li je to potrebno pošto im se potrebe povećavaju?
Vaši savjeti su dobro došli! uglavnom gnojivo je zamješano u boci od 5l sa vodom za injekcije od koje imam još polovicu za zalit ih, zato pitam..
BTW imam osječaj su dobile na debljini od kad su zalivene sa guanom.

CO2 nisu dobile zbog gore navedenih razloga, ali ovaj tjedan obavezno ide.

Kako su zbog nedostatka vode bile spustile lišće i počele crpiti snagu iz donjih listova, tako da ga je dosta bilo ili požutilo ili počelo gubiti tamnu nijansu zelene boje, iskoristio sam tu priliku da počupam gotovo svo "fan" lišće osim jednog do 2 po grani nedirajući one od hedova naravno, i imam osječaj da u kombinaciji sa guanom daje rezultate tj. da biljka više pumpa hedove!

toliko od mene za sada :vb_wave:
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
Pozdrav svim sramežljivim čitaocima moje teme, pošto vidim da Vas ne treba hvalit jer se odma uljenite da napišete koje slovo :icon_lol:

evo da Vas slikovno izvjestim o napretku svojih ljubimica:

Tutankhamon


Uploaded with ImageShack.us

a konačno sam svladao manje slike da postam :D

Lennon


Uploaded with ImageShack.us

Wembley


Uploaded with ImageShack.us

The Church N1


Uploaded with ImageShack.us

The Church N2


Uploaded with ImageShack.us

Ovaj tjedan ništa novo, malo učestalije zaljevanje zbog vrućina i nešto veće žeđi i to je više manje to... danas su zagnojene sa pola bluma i punom fosfora od HESI-a + boosteri. bit će još jedno do eventualno dva gnojenja sa punom dozom fosfora i 1/3 doze bluma pa slijedi samo čista voda do kraja da se pošteno isperu. Flush nisam radio jer mislim da im ne treba pošto kombiniram "čistu" vodu za injekcije kada gnojim ili dodajem peroxid. ako griješim, molim Vas da me ispravite...

evo jedne skupne od mojih dragih grmića, koje od utorka obogaćujem sa CO2 (kvasac,šečer,voda), ne vidi se na slici. neku razliku nisam primjetio ali vjerujem da im paše i da uživaju u njemu...



Uploaded with ImageShack.us

:vb_wave:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Super su barabo,ma bit će hedovine samo takve, ma milina za gledat, ma evo tebi opet po repu, meni je narastao pa nek i tebi :clap::clap::clap:

Nego molim te probaj vrh wembleya uslikati nešto bliže idući put:icon_lol:, živo me interesira jer malo sam uspoređivao slike i nikako mi to ne liči na moje dve patuljčice, pa sam malo zbunjen ...:icon_eek::hehe::spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.