Indoor grow,prvi put-domačica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
E jebiga,rekli mi ljudi da oni to stave tako ko i ja i da im 90 posto isklijaju,a imaju masu iskustva ljudi.Stavija sam jos 2 domacice ista tad u vodu 24 sata pa u maramice i proklijale su,evo ih.

 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Kroz unutranju stranu sam sarafe u drvo zabija.Prije toga sam malo busilicom rupu napravija.Grlo ima na sebi jednu rupu iznutra tamo di zarulju stavljas.
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
One skankove sam iskopa iz zemlje i stavija ih u maramice i sutra su vec bacile klicu 3,hawaian snow sam sjeba dok sam vadija i to mi je pakleno zao jer je najpotentnija biljka,a arjan sam sjeba prije dok sam vadija iz pakovanja,a jbg i to je dio zivota...Sada se nalaze tu u malom boksu..novom vegetativnom.Ove dvi sta su izrasle su domacice stare 5 dana,a skankovi su tek u zemlju dosli.



A evo slike pri kraju cvjetanja.Sta mislite koliko jos triba vrimena i sta bude ako biljka nije na vrijeme otkinuta.



Dvi sam vec otkinija i popusija i nisu bile nesto.Cini mi se da sam jednu kasno otkinija a drugu sam budala dok sam cupa list suvi pukla grana i cila se biljka posusila:sick:.
Valjda mi se to sve mora dogodit,a jbg..
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Imao si da kupis grlo sa gotovim delom za šrafljenje ali jbg snasao si se =) moze i tak....
Jbg pazi kako sve to radi ne kontam ti si vadio iz zemlje one sto si stavio????
Mora sve da se desi da bi znao za sledeci put da ne ide tako =)
Nisi rano iscupao neg je genetika ocaj...mnogo losa vidi se i po njoj da je travuljina mada ne mora da znaci,ali po iskustvu ne gajenja biljaka vec pusenja raznoraznih sto sranja sto dobrih skankowa wutri mogu ti reci da nisu neke...samo cuvaj neku dobru genetiku i bice sve ok!Pise ti svuda po stranim growGudovima da uvek cuvas dobru sortu ne bilo koju,od semenki koje vadis nastaje BINGO lol dal ces ubosti pot ili zamenu ili nista :D
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
A znam za grlo samo sam vec prije kupija pa sam se mora snaci.A slaba je i nije se bas okristalizirala.
A one sjemenke skanka sam izvadija iz zemlje,prvo sam razmaka zemlju da vidim da li je bacilo klicu uopce i kad sam vidija da nisu sam ih pazljivo izvuka i stavija odma izemdu dva lista papira i sutra su pusile klicu i danas posadija.Vjerovatno bi bile i u zemlji ali sta cu kad sam nestrpljiv uvik bija.Great white shark,the church,i lemon skunk.To je barem dobra genetika a ostalo je na meni pa cemo vidit.Bas me zanima ova church jer o njoj nisam bas nasa puno misljnje o radu
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Sve sam sjeba.Cini mi se da sam prezalija ove domacice.Sta mislite.



za njim me nije bas i briga jel cu ih mozda izvadit jer nisu neka genetika a mogu najebat ko da su najbolje,ali se bediram za ove druge tri.Vara me zemlja jer se povrsina do dva cm brzo osusi a bed mi je dalje zabijat prst da ih ne ostetim.Zemlja je klasman i ima dosta tih niti ja mislim da su to kokosove.Zna li neko barem otprilike kooliko zaliti u ovim malim casicama od 2 dc..
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
zemlja prevari ti vidiš po površini da je suha i ideš zalit a zemlja je zapravo jos uvijek mokra malo dublje....prati zemlju i zali manje neg što mislis...prije ce prezivit sušu neg poplavu
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37



Presadene u malo vece i stavljeno vise stiropora.Valjda ce sad biti dobre.Kade se uvrcu tj. guzvaju listove je li to znak overwateringa ili nesto drugo..
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Pokazale su odlican napredak u samo 22 sata.



Ova mi se svida i drago mi je sta je imam inace bi mi cijeli grow propa.Ubiti ja ne sadim samo da bi ima za pusit nego mi je gust gledat te vrhove debele,slina mi curi.

 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Biljcice rasto vrlo dobro,zasad ima potencijala.Evo slike...



Je li mozda neko proba nesto od ovih vrsta? Bas me zanima kakav je high...